Kariéra

Staňte se součástí týmu EFSETE! Stále hledáme schopné lidi, kteří se nebojí výzev, milují obchod a kontakt se zákazníkem a chtějí poznat báječné lidi. My už se na Vás těšíme! Vyzkoušejte své štěstí u nás.

Hledáte zajímavé pracovní uplatnění? Pracovní kariéru lze začít u nás již během školy brigádou v juice baru nebo na Call Centru. Směr Vaší cesty je jen na Vás.

Baví Vás a motivuje klást si vyšší cíle a pracovat na jejich dosažení během svého kariérního růstu? U nás se můžete realizovat!Uplatnit se můžete na pozicích v prodeji jako obchodní zástupci a prodejci na prodejnách, Team leadři, na Call Centru, na Back Office, jako projektoví manažeři a další.

Vzhledem k šíři našich oborových aktivit (telco, energie, pharma a další) je možnost se uplatnit později i v jiných odvětvích než kde jste u nás původně začali pracovat. Třeba také časem zjistíte, že se Vám nedaří např. v prodeji, ale jste schopní a chcete u nás zůstat. V tom případě Vám u nás nabídneme možnost pracovat v jiných oddělení firmy (Back Office, podpora apod).Příjemné pracovní prostředí a kamarádský kolektiv je benefitem navíc.
Přijďte k nám realizovat své sny.

Hledáme schopné lidi na pozice…

Aktuálně volné pozice

Staň se parťákem v našem týmu zákaznické péče

Jsme významný partner společnosti Innogy (přejmenované RWE), a.s. a v Ostravě hledáme pro své kontaktní centrum nové parťáky na pozici ,,Specialista zákaznické péče''. Tato pozice je vhodná pro ostřílené parťáky, kteří již s touto prací mají zkušenosti, ale také pro absolventy a lidi, kteří zkušenosti nemají, na druhou stranu u nich převažuje chuť a motivace pracovat.

Společnost EFSETE s.r.o. je na českém trhu již více než 8 let aktivní v oblastech prodeje a zákaznické péče. Máme více jak 150 pracovníků a řadíme se mezi největší hráče na trhu.HEADHUNTER

Hledáme zásadní článek týmu, nového kolegu na pozici ,,HEADHUNTER‘‘

Mise EFSETE s.r.o. se kterou jdeme do každého nového dne - „Trvale působit na trhu jako respektovaný a spolehlivý partner v oblasti outcoursingu přímého prodeje a zákaznické péče“ CEO Petr Gajdušek


Obchodník/ice s nemovitostmi - Ostrava

Realitní společnosti je součástí finanční skupiny České spořitelny. Zajišťujeme realitní služby pro developerské projekty i jednotlivce. Pomáhejte s námi plnit lidem sny o bydlení, buďte součástí našeho velkého týmu. Nyní je to na vás, udělejte první krok.

Společnost EFSETE s.r.o. je na trhu více jak 8 let aktivní v oblastech prodeje a zákaznické péče. Máme více jak 150 pracovníků a řadíme se mezi největší hráče na trhu.

Barman(ka) - pobočka Fruitisimo (Ostrava - Forum Nová Karolina) na DPP

Do naší zaběhnuté provozovny Fruitisimo v obchodním centru hledáme šikovné brigádnice a brigádníky.
Jsi komunikativní, usměvavý a dlouhá fronta nedočkavých zákazníků tě nikdy neodradí???
Pak Tě chceme!

Do textu nám napiš, zda máš zájem o místo výkonu práce Ostrava - Forum Nová Karolina.


Pracujte v Call Centru..Jsme jiní, jsme EFSETE

Baví Vás komunikovat, prodávat nebo pečovat o zákazníky?

Jste pro tuto pozici jako stvoření a chcete do práce chodit za penězi a pohodovou atmosférou?

Přidejte se k nám, jsme Call Centrum, jsme EFSETE!!


Obchodník pro firemní zákazníky VODAFONE (Ostrava, Brno, Olomouc, Zlín, Praha, Plzeň, Hradec Králové, České Budějovice, Liberec, Jihlava)

Chcete pracovat u největšího Vodafone Partnera?
Chcete být součástí efektivního a stabilního týmu?
Chcete být za svoji práci nadstandartně hodnoceni?
Chcete služební automobil i k soukromému využití?
 

Prodejce prodejny VODAFONE - Havířov

Oficiální partner Vodafone Czech Republic, a.s. – společnost EFSETE s.r.o. čeká na Tebe, nového kolegu na pozici Specialisty prodeje pro prodejnu Vodafone.

Mise EFSETE s.r.o. se kterou jdeme do každého nového dne - „Trvale působit na trhu jako respektovaný a spolehlivý partner v oblasti outcoursingu přímého prodeje a zákaznické péče“ CEO Petr Gajdušek


Obchodník pro firemní zákazníky MND

Máte zkušenosti v obchodě s prokazatelnými obchodními výsledky z oblasti B2B?
Disponujete výbornými vyjednávacími a argumentačními schopnostmi?
Máte bydliště v  Moravskoslezském, Olomouckém, Zlínském nebo Jihomoravském kraji? 
Můžete nastoupi ihned?
Pak hledáme právě Vás!

Zaujala vás možnost pracovat v EFSETE týmu?

Nesmí být prázdné

Nesmí být prázdné

Nesmí být prázdné

Špatný formát

Nesmí být prázdné

Špatný formát

Nesmí být prázdné

Nesmí být prázdné

Špatný formát

Špatný typ souborů