Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


31.10.2019

10 let s EFSETE!!! Děkujeme!!!

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

10 let své existence oslavila letos na jaře naše společnost a přesně tak dlouho je s EFSETE spjat i náš skvělý kolega Radim Derych!

Radim je pevnou součástí firmy od jejich začátků v roce 2009. Pracoval jako obchodní zástupce a éru úspěšného obchodníka po letech vyměnil za pozici vedoucího týmu. Své zkušenosti předává kolegům, je jim vždy ochotně nápomocen a společně se snaží dosáhnout co nejlepších prodejních výsledků na poli Vodafone.

Radime, děkujeme za dlouholetou skvělou spolupráci a těšíme se na další společná léta v EFSETE!!

Všechny články

SAZKA v olomoucké Šantovce

Tak a převzali a znovuotevřeli jsme již 3. pobočku/kiosek společnosti SAZKA!

Tentokrát v olomoucké Šantovce.

Jedná se o super další krok v rámci našich retailových aktivit.

Děkujeme společnosti SAZKA za důvěru a celému našemu EFSETE Retail týmu za další kus skvělé práce!

A Vy si k nám klidně přijďte vsadit třeba oblíbenou sportku!

Pěkný den. EFSETE Tým.

15.3.2023

Vodafone Road Show 2023

Jedna část naší EFSETE a zároveň Vodafone crew na ostravské části Vodafone Road Show v rámci MISE za lepší zákaznickou spokojenost zákazníků Vodafone.


Bylo to moc fajn a přínosné být ve správný čas na správném místě!

Díky Vodafone!


Novoroční EFSETE BLACK & WHITE party

Máme za sebou skvělý BLACK & WHITE novoroční večírek, který se konal 13.1.2023 v restauraci Zaječský vinný sklep. Sešlo se nás více než 150 a byli jsme rádi, že jsme se po dlouhém covidovém období mohli neformálně setkat a probrat i nepracovní věci. Vyhlásili a ocenili jsme také nejlepší kolegy za rok 2022 z jednotlivých vertikál RETAIL, TELESALES, FIELD FORCE a také z našeho provozního týmu a připomněli si znovu naše kolegy, které jsme během roku ocenili za...