Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


17.6.2019

EFSETE Beachvolejbalový turnaj 2019

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Každý rok na začátku léta organizujeme pro naše zaměstnance a spolupracovníky celofiremní akci, na které  máme možnost se všichni společně potkat, dát si něco dobrého k jídlu, k pití a mimoto si také zasportovat.V loňském roce jsme se projeli na motokárách, no a v roce letošním jsme si zahráli beach volejbal.

A jelikož je mezi námi hodně rodičů a tedy i jejich dětí, tak jsme se rozhodli, že tuto akci opětspojíme i s dětským dnem a pro všechny připravíme hezký program .

Hlavním programem pro dospělé byl tedy turnaj v beach volejbale a pro děti byly připraveny různorodé atrakce, například v podobě malování Hennou, skákací hrad a další různé nejen sportovní hry a pak také důležitá cukrová vata a zmrzlina z Fruitisima. Děti se mohly opravdu vyblbnout a taky se mezi sebou více poznat . Dospěláci tak měli možnost si zahrát perfektně zorganizovaný beach volejbalový turnaj, mezi přestávkami se dobře najíst a napít a také nesměl chybět DJ, který už tu skvělou letní náladu jenom podtrhnul.

Na konci dne jsme odměnili všechny děti a vyhlásili vítěze turnaje. Byl to opravdu skvěle strávený den. Jsme moc rádi, že se nás sešlo tolik z různých části republiky. Připomenuli jsme si, že je důležité také od práce na chvíli vypnout a jsme moc rádi, že jsme to nám všem mohli umožnit.

Děkujeme všem za účast. Věříme, že jste si to všichni užili a těšíme se na rok další!

Všechny články

EFSETE přeje příjemné Vánoce a úspěšný rok 2021

Letošní rok byl pro nás všechny obrovskou zkouškou. Nikdo neměl šanci se na tuto dobu připravit, museli jsme jít do všeho po hlavě a jen doufat, že naše rozhodnutí budou správná. Nemyslíme jen nás, ale na všechny, kterých se tato doba dotkla.

A tak chceme popřát všem našim obchodním partnerům, zaměstnancům, spolupracovníkům a také vám všem, kteří nás například sledujete na sociálních sítích nebo si prohlížíte naše webové stránky.

Vám všem přejeme, abych...

MerXu – na call centru máme nový projekt

Rok 2020 si pro nás připravil jednu výzvu za druhou a my jsme rádi, že se nám podařilo navázat na call centru novou spolupráci se společností MerXu.

Tento nás nový ,,kolega‘‘ je prodejní platformou pro společnosti z regionu střední a východní Evropy působící v sektoru B2B, jak pro malé a střední podniky, tak pro velké subjekty. Platforma merXu je zabezpečeným obchodním prostředím, které spojuje prověřené kupce i prodejce a umožňuje jim provádět transakce...

NEXARS x EFSETE

Stali jsme se partnerem společnosti NEXARS. A pomáháme s prodejem a distribucí nového PREVENTIVNÍHO ZDRAVOTNÍHO ZAMĚSTNANECKÉHO PROGRAMU pro firmy a organizace.

Program, který na základě výsledků ve společnosti Škoda Auto (na 34 tisíc zaměstnancích), přináší:
pomoc s ochranou zaměstnanců před akutním respiračním onemocněním
a pak následně…
REÁLNÉ SNÍŽENÍ PRACOVNÍ NESCHOPNOSTI a
REÁLNÉ FINANČNÍ ÚSPORY

V dnešní době, kdy je potřeba zajistit...