Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


17.6.2019

EFSETE Beachvolejbalový turnaj 2019

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Každý rok na začátku léta organizujeme pro naše zaměstnance a spolupracovníky celofiremní akci, na které  máme možnost se všichni společně potkat, dát si něco dobrého k jídlu, k pití a mimoto si také zasportovat.V loňském roce jsme se projeli na motokárách, no a v roce letošním jsme si zahráli beach volejbal.

A jelikož je mezi námi hodně rodičů a tedy i jejich dětí, tak jsme se rozhodli, že tuto akci opětspojíme i s dětským dnem a pro všechny připravíme hezký program .

Hlavním programem pro dospělé byl tedy turnaj v beach volejbale a pro děti byly připraveny různorodé atrakce, například v podobě malování Hennou, skákací hrad a další různé nejen sportovní hry a pak také důležitá cukrová vata a zmrzlina z Fruitisima. Děti se mohly opravdu vyblbnout a taky se mezi sebou více poznat . Dospěláci tak měli možnost si zahrát perfektně zorganizovaný beach volejbalový turnaj, mezi přestávkami se dobře najíst a napít a také nesměl chybět DJ, který už tu skvělou letní náladu jenom podtrhnul.

Na konci dne jsme odměnili všechny děti a vyhlásili vítěze turnaje. Byl to opravdu skvěle strávený den. Jsme moc rádi, že se nás sešlo tolik z různých části republiky. Připomenuli jsme si, že je důležité také od práce na chvíli vypnout a jsme moc rádi, že jsme to nám všem mohli umožnit.

Děkujeme všem za účast. Věříme, že jste si to všichni užili a těšíme se na rok další!

Všechny články

SAZKA v olomoucké Šantovce

Tak a převzali a znovuotevřeli jsme již 3. pobočku/kiosek společnosti SAZKA!

Tentokrát v olomoucké Šantovce.

Jedná se o super další krok v rámci našich retailových aktivit.

Děkujeme společnosti SAZKA za důvěru a celému našemu EFSETE Retail týmu za další kus skvělé práce!

A Vy si k nám klidně přijďte vsadit třeba oblíbenou sportku!

Pěkný den. EFSETE Tým.

15.3.2023

Vodafone Road Show 2023

Jedna část naší EFSETE a zároveň Vodafone crew na ostravské části Vodafone Road Show v rámci MISE za lepší zákaznickou spokojenost zákazníků Vodafone.


Bylo to moc fajn a přínosné být ve správný čas na správném místě!

Díky Vodafone!


Novoroční EFSETE BLACK & WHITE party

Máme za sebou skvělý BLACK & WHITE novoroční večírek, který se konal 13.1.2023 v restauraci Zaječský vinný sklep. Sešlo se nás více než 150 a byli jsme rádi, že jsme se po dlouhém covidovém období mohli neformálně setkat a probrat i nepracovní věci. Vyhlásili a ocenili jsme také nejlepší kolegy za rok 2022 z jednotlivých vertikál RETAIL, TELESALES, FIELD FORCE a také z našeho provozního týmu a připomněli si znovu naše kolegy, které jsme během roku ocenili za...