Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


17.6.2019

EFSETE Beachvolejbalový turnaj 2019

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Každý rok na začátku léta organizujeme pro naše zaměstnance a spolupracovníky celofiremní akci, na které  máme možnost se všichni společně potkat, dát si něco dobrého k jídlu, k pití a mimoto si také zasportovat.V loňském roce jsme se projeli na motokárách, no a v roce letošním jsme si zahráli beach volejbal.

A jelikož je mezi námi hodně rodičů a tedy i jejich dětí, tak jsme se rozhodli, že tuto akci opětspojíme i s dětským dnem a pro všechny připravíme hezký program .

Hlavním programem pro dospělé byl tedy turnaj v beach volejbale a pro děti byly připraveny různorodé atrakce, například v podobě malování Hennou, skákací hrad a další různé nejen sportovní hry a pak také důležitá cukrová vata a zmrzlina z Fruitisima. Děti se mohly opravdu vyblbnout a taky se mezi sebou více poznat . Dospěláci tak měli možnost si zahrát perfektně zorganizovaný beach volejbalový turnaj, mezi přestávkami se dobře najíst a napít a také nesměl chybět DJ, který už tu skvělou letní náladu jenom podtrhnul.

Na konci dne jsme odměnili všechny děti a vyhlásili vítěze turnaje. Byl to opravdu skvěle strávený den. Jsme moc rádi, že se nás sešlo tolik z různých části republiky. Připomenuli jsme si, že je důležité také od práce na chvíli vypnout a jsme moc rádi, že jsme to nám všem mohli umožnit.

Děkujeme všem za účast. Věříme, že jste si to všichni užili a těšíme se na rok další!

Všechny články

Ostravská "vlajková" Vodafone prodejna pod EFSETE

Zdravíme Vás z naší prodejny Vodafone ve Forum Nová Karolina Ostrava, která nově od 1.4.2021 patří do naší sítě prodejen.

Zkušený tým profesionálů hned první měsíc dokázal dosáhnou na nejlepší výsledky od začátku roku 2021.

Velká pochvala a těšíme se na další prodejní růst spojen s postcovidovém znovuotevřením všech obchodů v obchodních centrech, konečně!


EFSETE Tým

Hypoteční vlna také v EFSETE

Mezi naše partnery, se kterými spolupracujeme v rámci salesové vertikály FIELD FORCE a projektu EFSETE Reality – RE/MAX Centrum, patří také společnost GEPARD FINANCE jeden z největších zprostředkovatelů hypoték v ČR.

Právě ukončený 1. kvartál roku 2021 byl našim nejúspěšnějším kvartálem za celou dobu spolupráce. V ČR se za Q1 2021 zrealizovaly hypotéky za téměř 100 miliard korun a jsme moc rádi, že náš hypoteční tým se na tom také podílel. „Svezli“ jsme...

TELESALES - CALL CENTRUM stále na HOME HOFFICE!

Všude prázdno…. nikdo, nikde, ale přitom naše vertikála TELESALES jede na plné pecky.

Jak to?

V našich call centrech v Karviné a Ostravě jsme stále a již téměř rok kompletně na Home Office. Díky našemu skvělému IT oddělení v čele s Jiřím Kuchařem a moderním technologiím řídíme celé Call Centra a provoz vzdáleně.

Ale věříme, že se situace brzo změní a se všemi našimi kolegy se opět potkáme v našich krásných kancelářích.


EFSETE Tým