Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


10.4.2019

EFSETE Heroes 1Q2019

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Také v roce 2019 jsem se rozhodli pokračovat v tradici vyhlašování těch z nás, kteří nám svými výjimečnými výkony nejvíce pomohli plnit cíle našich partnerů. V 1. čtvrtletí roku 2019 to jsou:

Titul EFSETE Hero za leden 2019 získal Omdřej Klézl, který u nás pracuje na pozici Specialista prodeje na naší Vodafone prodejně v Ostravě Třebovicích. Ondrovi se v lednu skutečně dařilo a splnil plán na 157%. Toto číslo skutečně stojí za zveřejnění. Pro neznalé je potřeba uvést, že Ondrou přinesený počet bodů je historicky nejvyšší v přepočtu na jednoho prodejce na našich Vodafone prodejnách.

Titul EFSETE Hero za únor 2019 získala Ivana Bravencová, která u nás na call centru v Ostravě pracuje na pozici telesales operátor v rámci projektu Vodafone CVM. Ivana v únoru skutečně excelovala a dokázala téměř dvojnásobně překonat průměrné plnění kolegů, což je nejlepší výsledek za celou dobu fungování projektu. A také překonala denní rekord. Uff! :-)

Titul EFSETE Hero za březen 2019 získala Zuzana Dudková, která u nás v EFSETE zastává pozici vedoucí juicebaru Fruitisimo v obchodním centru Breda v Opavě. Zuzka titul získala za její perfektně odvedenou práci vedoucí provozovny a především za skvělé navýšení tržeb. Meziroční růst v březnu o neuvěřitelných 66% je skutečně SUPER výsledek! Také je důležité zmínit, že se Zuzka maximálně podílela na zatím úspěšném přestěhování našeho Juicebaru.

 

Všem oceněným ještě jednou děkujeme a věříme, že je dárky potěšily! :-)

Všechny články

Noví partneři EFSETE Pharma - E & B Pharma spol. s r.o. a Pharmaselect CZ s.r.o.

S potěšením oznamujeme, že naše divize EFSETE Pharma zahájila spolupráci s dalšími novým společnostmi a to E & B Pharma spol. s r.o. a Pharmaselect CZ s.r.o..

E & B Pharma spol. s r.o. zastupuje v České republice zahraniční společnosti v oblasti OTC a Rx portfolia. Jejich portfolio je rozděleno do tří hlavních kategorií: Management bolesti • Nachlazení • Trombóza a žilní problémy.

Pharmaselect CZ s.r.o. zastupuje rakouskou farmaceutickou společnost Pharmaselect...

Novoroční EFSETE RED party 2020

Jak nejlépe přivítat nový rok? No přece novoročním večírkem! :-) Minulý rok jsme zjistili, že vítat nový rok je ještě příjemnější, než se loučit s rokem starým a proto jsme si i letos užili parádní novoroční večírek! Nesl se ve znamení červené…něco RED měl každý a oslav 10. výročí založení firmy. Venuše v Ostravě-Hrabůvce byla planetou naší novoroční oslavy, kterou nás provázel a celý večer skvěle bavil moderátor Evropy 2 Nasty, do víru zpěvu...

EFSETE Heroes 4Q2019

Poslední kvartál v roce má své poslední Hrdiny roku 2019. Jsou to kolegové, kteří nám svými výjimečnými výkony nejvíce pomohli plnit cíle našich partnerů v 4. čtvrtletí roku 2019. Hrdiny za jednotlivé měsíce jsou:

Titul EFSETE Hero za říjen 2019 získal Jiří Sikora, který u nás pracuje jako specialista na prodej nemovitostí Realitní společnosti České spořitelny (RSČS). V říjnu realizoval 3 realitní transakce, z nichž jedna transakce byl rovnou celý bytový dům....