Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


10.4.2019

EFSETE Heroes 1Q2019

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Také v roce 2019 jsem se rozhodli pokračovat v tradici vyhlašování těch z nás, kteří nám svými výjimečnými výkony nejvíce pomohli plnit cíle našich partnerů. V 1. čtvrtletí roku 2019 to jsou:

Titul EFSETE Hero za leden 2019 získal Omdřej Klézl, který u nás pracuje na pozici Specialista prodeje na naší Vodafone prodejně v Ostravě Třebovicích. Ondrovi se v lednu skutečně dařilo a splnil plán na 157%. Toto číslo skutečně stojí za zveřejnění. Pro neznalé je potřeba uvést, že Ondrou přinesený počet bodů je historicky nejvyšší v přepočtu na jednoho prodejce na našich Vodafone prodejnách.

Titul EFSETE Hero za únor 2019 získala Ivana Bravencová, která u nás na call centru v Ostravě pracuje na pozici telesales operátor v rámci projektu Vodafone CVM. Ivana v únoru skutečně excelovala a dokázala téměř dvojnásobně překonat průměrné plnění kolegů, což je nejlepší výsledek za celou dobu fungování projektu. A také překonala denní rekord. Uff! :-)

Titul EFSETE Hero za březen 2019 získala Zuzana Dudková, která u nás v EFSETE zastává pozici vedoucí juicebaru Fruitisimo v obchodním centru Breda v Opavě. Zuzka titul získala za její perfektně odvedenou práci vedoucí provozovny a především za skvělé navýšení tržeb. Meziroční růst v březnu o neuvěřitelných 66% je skutečně SUPER výsledek! Také je důležité zmínit, že se Zuzka maximálně podílela na zatím úspěšném přestěhování našeho Juicebaru.

 

Všem oceněným ještě jednou děkujeme a věříme, že je dárky potěšily! :-)

Všechny články

EFSETE přeje příjemné Vánoce a úspěšný rok 2021

Letošní rok byl pro nás všechny obrovskou zkouškou. Nikdo neměl šanci se na tuto dobu připravit, museli jsme jít do všeho po hlavě a jen doufat, že naše rozhodnutí budou správná. Nemyslíme jen nás, ale na všechny, kterých se tato doba dotkla.

A tak chceme popřát všem našim obchodním partnerům, zaměstnancům, spolupracovníkům a také vám všem, kteří nás například sledujete na sociálních sítích nebo si prohlížíte naše webové stránky.

Vám všem přejeme, abych...

MerXu – na call centru máme nový projekt

Rok 2020 si pro nás připravil jednu výzvu za druhou a my jsme rádi, že se nám podařilo navázat na call centru novou spolupráci se společností MerXu.

Tento nás nový ,,kolega‘‘ je prodejní platformou pro společnosti z regionu střední a východní Evropy působící v sektoru B2B, jak pro malé a střední podniky, tak pro velké subjekty. Platforma merXu je zabezpečeným obchodním prostředím, které spojuje prověřené kupce i prodejce a umožňuje jim provádět transakce...

NEXARS x EFSETE

Stali jsme se partnerem společnosti NEXARS. A pomáháme s prodejem a distribucí nového PREVENTIVNÍHO ZDRAVOTNÍHO ZAMĚSTNANECKÉHO PROGRAMU pro firmy a organizace.

Program, který na základě výsledků ve společnosti Škoda Auto (na 34 tisíc zaměstnancích), přináší:
pomoc s ochranou zaměstnanců před akutním respiračním onemocněním
a pak následně…
REÁLNÉ SNÍŽENÍ PRACOVNÍ NESCHOPNOSTI a
REÁLNÉ FINANČNÍ ÚSPORY

V dnešní době, kdy je potřeba zajistit...