Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


10.4.2019

EFSETE Heroes 1Q2019

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Také v roce 2019 jsem se rozhodli pokračovat v tradici vyhlašování těch z nás, kteří nám svými výjimečnými výkony nejvíce pomohli plnit cíle našich partnerů. V 1. čtvrtletí roku 2019 to jsou:

Titul EFSETE Hero za leden 2019 získal Omdřej Klézl, který u nás pracuje na pozici Specialista prodeje na naší Vodafone prodejně v Ostravě Třebovicích. Ondrovi se v lednu skutečně dařilo a splnil plán na 157%. Toto číslo skutečně stojí za zveřejnění. Pro neznalé je potřeba uvést, že Ondrou přinesený počet bodů je historicky nejvyšší v přepočtu na jednoho prodejce na našich Vodafone prodejnách.

Titul EFSETE Hero za únor 2019 získala Ivana Bravencová, která u nás na call centru v Ostravě pracuje na pozici telesales operátor v rámci projektu Vodafone CVM. Ivana v únoru skutečně excelovala a dokázala téměř dvojnásobně překonat průměrné plnění kolegů, což je nejlepší výsledek za celou dobu fungování projektu. A také překonala denní rekord. Uff! :-)

Titul EFSETE Hero za březen 2019 získala Zuzana Dudková, která u nás v EFSETE zastává pozici vedoucí juicebaru Fruitisimo v obchodním centru Breda v Opavě. Zuzka titul získala za její perfektně odvedenou práci vedoucí provozovny a především za skvělé navýšení tržeb. Meziroční růst v březnu o neuvěřitelných 66% je skutečně SUPER výsledek! Také je důležité zmínit, že se Zuzka maximálně podílela na zatím úspěšném přestěhování našeho Juicebaru.

 

Všem oceněným ještě jednou děkujeme a věříme, že je dárky potěšily! :-)

Všechny články

Ostravská "vlajková" Vodafone prodejna pod EFSETE

Zdravíme Vás z naší prodejny Vodafone ve Forum Nová Karolina Ostrava, která nově od 1.4.2021 patří do naší sítě prodejen.

Zkušený tým profesionálů hned první měsíc dokázal dosáhnou na nejlepší výsledky od začátku roku 2021.

Velká pochvala a těšíme se na další prodejní růst spojen s postcovidovém znovuotevřením všech obchodů v obchodních centrech, konečně!


EFSETE Tým

Hypoteční vlna také v EFSETE

Mezi naše partnery, se kterými spolupracujeme v rámci salesové vertikály FIELD FORCE a projektu EFSETE Reality – RE/MAX Centrum, patří také společnost GEPARD FINANCE jeden z největších zprostředkovatelů hypoték v ČR.

Právě ukončený 1. kvartál roku 2021 byl našim nejúspěšnějším kvartálem za celou dobu spolupráce. V ČR se za Q1 2021 zrealizovaly hypotéky za téměř 100 miliard korun a jsme moc rádi, že náš hypoteční tým se na tom také podílel. „Svezli“ jsme...

TELESALES - CALL CENTRUM stále na HOME HOFFICE!

Všude prázdno…. nikdo, nikde, ale přitom naše vertikála TELESALES jede na plné pecky.

Jak to?

V našich call centrech v Karviné a Ostravě jsme stále a již téměř rok kompletně na Home Office. Díky našemu skvělému IT oddělení v čele s Jiřím Kuchařem a moderním technologiím řídíme celé Call Centra a provoz vzdáleně.

Ale věříme, že se situace brzo změní a se všemi našimi kolegy se opět potkáme v našich krásných kancelářích.


EFSETE Tým