Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


10.4.2019

EFSETE Heroes 1Q2019

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Také v roce 2019 jsem se rozhodli pokračovat v tradici vyhlašování těch z nás, kteří nám svými výjimečnými výkony nejvíce pomohli plnit cíle našich partnerů. V 1. čtvrtletí roku 2019 to jsou:

Titul EFSETE Hero za leden 2019 získal Omdřej Klézl, který u nás pracuje na pozici Specialista prodeje na naší Vodafone prodejně v Ostravě Třebovicích. Ondrovi se v lednu skutečně dařilo a splnil plán na 157%. Toto číslo skutečně stojí za zveřejnění. Pro neznalé je potřeba uvést, že Ondrou přinesený počet bodů je historicky nejvyšší v přepočtu na jednoho prodejce na našich Vodafone prodejnách.

Titul EFSETE Hero za únor 2019 získala Ivana Bravencová, která u nás na call centru v Ostravě pracuje na pozici telesales operátor v rámci projektu Vodafone CVM. Ivana v únoru skutečně excelovala a dokázala téměř dvojnásobně překonat průměrné plnění kolegů, což je nejlepší výsledek za celou dobu fungování projektu. A také překonala denní rekord. Uff! :-)

Titul EFSETE Hero za březen 2019 získala Zuzana Dudková, která u nás v EFSETE zastává pozici vedoucí juicebaru Fruitisimo v obchodním centru Breda v Opavě. Zuzka titul získala za její perfektně odvedenou práci vedoucí provozovny a především za skvělé navýšení tržeb. Meziroční růst v březnu o neuvěřitelných 66% je skutečně SUPER výsledek! Také je důležité zmínit, že se Zuzka maximálně podílela na zatím úspěšném přestěhování našeho Juicebaru.

 

Všem oceněným ještě jednou děkujeme a věříme, že je dárky potěšily! :-)

Všechny články

SAZKA v olomoucké Šantovce

Tak a převzali a znovuotevřeli jsme již 3. pobočku/kiosek společnosti SAZKA!

Tentokrát v olomoucké Šantovce.

Jedná se o super další krok v rámci našich retailových aktivit.

Děkujeme společnosti SAZKA za důvěru a celému našemu EFSETE Retail týmu za další kus skvělé práce!

A Vy si k nám klidně přijďte vsadit třeba oblíbenou sportku!

Pěkný den. EFSETE Tým.

15.3.2023

Vodafone Road Show 2023

Jedna část naší EFSETE a zároveň Vodafone crew na ostravské části Vodafone Road Show v rámci MISE za lepší zákaznickou spokojenost zákazníků Vodafone.


Bylo to moc fajn a přínosné být ve správný čas na správném místě!

Díky Vodafone!


Novoroční EFSETE BLACK & WHITE party

Máme za sebou skvělý BLACK & WHITE novoroční večírek, který se konal 13.1.2023 v restauraci Zaječský vinný sklep. Sešlo se nás více než 150 a byli jsme rádi, že jsme se po dlouhém covidovém období mohli neformálně setkat a probrat i nepracovní věci. Vyhlásili a ocenili jsme také nejlepší kolegy za rok 2022 z jednotlivých vertikál RETAIL, TELESALES, FIELD FORCE a také z našeho provozního týmu a připomněli si znovu naše kolegy, které jsme během roku ocenili za...