Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


30.4.2018

EFSETE HERO - Březen 2018

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Rádi bychom naši partu hrdinů rozšířili o již v pořadí třetí HERO. Tím se za měsíc březen stal Martin Horčička z Vodafone Field.

Výkon obchodního zástupce se v indirect oddělení Vodafone Business Sales hodnotí podle dosaženého tzv. BMSL. Martin dokázal za měsíc březen 2018 zobchodovat BMSL v úžasné hodnotě! Že se jedná o skutečně mimořádný výkon zjistíme, pokud tento výsledek srovnáme s průměrným výsledkem obchodních zástupců Vodafone v tomto segmentu.

Martine, děkujeme za Tvou práci a věříme, že wellnes v Krkonoších si opravdu užiješ :-).

Velké díky patří samozřejmě vedení týmu Vodafone Field Jirkovi Konvičkovi a Radimu Derychovi a celému bakoffice a telesales za skutečně mimořádně odvedenou práci.

Všechny články

FRUITISIMO a BIO KELÍMKY – Bojujeme za zdravějfší svět

Koukáme na svět skrz ovocné brýle, a když jsme se rozhodovali, jaký obal pro naše drinky použít, ekologické kelímky z kukuřice byly jasnou volbou. Vždyť boj za zdravější svět je přesně to, o co se Fruitisimo stále snaží. Naše kelímky jsou vyrobeny z bioplastu PLA. Vypadají na první pohled stejně jako klasické plastové kelímky, jsou průhledné, pružné a odolné. S ropou však nemají nic společného – hlavní surovinou, ze které se vyrábí je kukuřičný škrob....

EFSETE Hero - Březen 2019

Titul EFSETE Hero za březen 2019 získává Zuzana Dudková, která u nás v EFSETE zastává pozici vedoucí juicebaru Fruitisimo v obchodním centru Breda v Opavě.

Zuzka titul získává za její perfektně odvedenou práci vedoucí provozovny a především za skvělé navýšení tržeb. Meziroční růst v březnu o neuvěřitelných 66% je skutečně SUPER výsledek! Také je důležité zmínit, že se Zuzka maximálně podílela na zatím úspěšném přestěhování našeho Juicebaru. Byla...

Mezinárodní den žen v EFSETE

Jedna z tradic, kterou každý rok dodržujeme a zakládáme si na ni. A to předat květiny našim kolegyním napříč celou firmou k MDŽ. Bez nich bychom z větší části nebyli. V EFSETE nás je cca 140 a ženy tvoří cca 80% celé naší společnosti. Což je opravdu hodně.

Děkujeme, že EFSETE tvoříte, přinášíte skvělou atmosféru a máte neustálý úsměv na tváři :-).