Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


30.4.2018

EFSETE HERO - Březen 2018

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Rádi bychom naši partu hrdinů rozšířili o již v pořadí třetí HERO. Tím se za měsíc březen stal Martin Horčička z Vodafone Field.

Výkon obchodního zástupce se v indirect oddělení Vodafone Business Sales hodnotí podle dosaženého tzv. BMSL. Martin dokázal za měsíc březen 2018 zobchodovat BMSL v úžasné hodnotě! Že se jedná o skutečně mimořádný výkon zjistíme, pokud tento výsledek srovnáme s průměrným výsledkem obchodních zástupců Vodafone v tomto segmentu.

Martine, děkujeme za Tvou práci a věříme, že wellnes v Krkonoších si opravdu užiješ :-).

Velké díky patří samozřejmě vedení týmu Vodafone Field Jirkovi Konvičkovi a Radimu Derychovi a celému bakoffice a telesales za skutečně mimořádně odvedenou práci.

Všechny články

Outsourcing a krize

Outsourcing již dlouho patří k „nástrojům“ pro optimalizaci podnikání. Jeho strategickou hodnotu nejvíce oceníme, když se potýkáme s problémy, jak udržet firmu nad vodou v čase bouřlivého podnikatelského prostředí, tedy například i v období krize.


Outsourcing a krize

K překonání krize jsou outsourcingové společnosti ideálními partnery. Zvládají práci zaměstnanců na plný úvazek v rámci flexibilních opatření a pomáhají zvyšovat efektivitu. Mohou také...

MDŽ 2022 v EFSETE

Ani tento rok jsme si nenechali ujít svátek MDŽ.

Milé dámy, kolegyně, jsme moc rádi, že Vás v EFSETE máme ????????????????

Více fotek naleznete na našem facebooku... https://www.facebook.com/photo/?fbid=3125046974441234&set=pcb.3125047567774508

EFSETE v roce 2021

✅Jak se nám dařilo v roce 2021? ✅Kolik práce jsme udělali? ✅Čeho jsme dosáhli? ✅Jak moc jsme pomáhali našim partnerům plnit jejich cíle?

Klidně se mrkněte..... https://www.youtube.com/shorts/XYLLE5GUioY