Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


30.4.2018

EFSETE HERO - Březen 2018

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Rádi bychom naši partu hrdinů rozšířili o již v pořadí třetí HERO. Tím se za měsíc březen stal Martin Horčička z Vodafone Field.

Výkon obchodního zástupce se v indirect oddělení Vodafone Business Sales hodnotí podle dosaženého tzv. BMSL. Martin dokázal za měsíc březen 2018 zobchodovat BMSL v úžasné hodnotě! Že se jedná o skutečně mimořádný výkon zjistíme, pokud tento výsledek srovnáme s průměrným výsledkem obchodních zástupců Vodafone v tomto segmentu.

Martine, děkujeme za Tvou práci a věříme, že wellnes v Krkonoších si opravdu užiješ :-).

Velké díky patří samozřejmě vedení týmu Vodafone Field Jirkovi Konvičkovi a Radimu Derychovi a celému bakoffice a telesales za skutečně mimořádně odvedenou práci.

Všechny články

EFSETE přeje příjemné Vánoce a úspěšný rok 2021

Letošní rok byl pro nás všechny obrovskou zkouškou. Nikdo neměl šanci se na tuto dobu připravit, museli jsme jít do všeho po hlavě a jen doufat, že naše rozhodnutí budou správná. Nemyslíme jen nás, ale na všechny, kterých se tato doba dotkla.

A tak chceme popřát všem našim obchodním partnerům, zaměstnancům, spolupracovníkům a také vám všem, kteří nás například sledujete na sociálních sítích nebo si prohlížíte naše webové stránky.

Vám všem přejeme, abych...

MerXu – na call centru máme nový projekt

Rok 2020 si pro nás připravil jednu výzvu za druhou a my jsme rádi, že se nám podařilo navázat na call centru novou spolupráci se společností MerXu.

Tento nás nový ,,kolega‘‘ je prodejní platformou pro společnosti z regionu střední a východní Evropy působící v sektoru B2B, jak pro malé a střední podniky, tak pro velké subjekty. Platforma merXu je zabezpečeným obchodním prostředím, které spojuje prověřené kupce i prodejce a umožňuje jim provádět transakce...

NEXARS x EFSETE

Stali jsme se partnerem společnosti NEXARS. A pomáháme s prodejem a distribucí nového PREVENTIVNÍHO ZDRAVOTNÍHO ZAMĚSTNANECKÉHO PROGRAMU pro firmy a organizace.

Program, který na základě výsledků ve společnosti Škoda Auto (na 34 tisíc zaměstnancích), přináší:
pomoc s ochranou zaměstnanců před akutním respiračním onemocněním
a pak následně…
REÁLNÉ SNÍŽENÍ PRACOVNÍ NESCHOPNOSTI a
REÁLNÉ FINANČNÍ ÚSPORY

V dnešní době, kdy je potřeba zajistit...