Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


8.4.2019

EFSETE Hero - Březen 2019

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Titul EFSETE Hero za březen 2019 získává Zuzana Dudková, která u nás v EFSETE zastává pozici vedoucí juicebaru Fruitisimo v obchodním centru Breda v Opavě.

Zuzka titul získává za její perfektně odvedenou práci vedoucí provozovny a především za skvělé navýšení tržeb. Meziroční růst v březnu o neuvěřitelných 66% je skutečně SUPER výsledek! Také je důležité zmínit, že se Zuzka maximálně podílela na zatím úspěšném přestěhování našeho Juicebaru. Byla přítomna při demontáži, stěhování a při složení stánku na novém místě, byla podporou pro svůj tým, který nebyl zvyklý na takový příval nových zákazníků a nastavila/zajistila vše potřebné ve velmi krátkém čase. Prostě udělala vše pro spokojenost našich klientů i našeho partnera. A to vše i nad rámec pracovní doby. Když k tomu připočteme fakt, že nám Zuzka za chvíli odejde na mateřskou dovolenou, tak nezbývá než říct…  WOOOOW!!

Zuzko, klobouk dolů a ještě jednou DĚKUJEME MOC.


Všechny články

FRUITISIMO a BIO KELÍMKY – Bojujeme za zdravějfší svět

Koukáme na svět skrz ovocné brýle, a když jsme se rozhodovali, jaký obal pro naše drinky použít, ekologické kelímky z kukuřice byly jasnou volbou. Vždyť boj za zdravější svět je přesně to, o co se Fruitisimo stále snaží. Naše kelímky jsou vyrobeny z bioplastu PLA. Vypadají na první pohled stejně jako klasické plastové kelímky, jsou průhledné, pružné a odolné. S ropou však nemají nic společného – hlavní surovinou, ze které se vyrábí je kukuřičný škrob....

Mezinárodní den žen v EFSETE

Jedna z tradic, kterou každý rok dodržujeme a zakládáme si na ni. A to předat květiny našim kolegyním napříč celou firmou k MDŽ. Bez nich bychom z větší části nebyli. V EFSETE nás je cca 140 a ženy tvoří cca 80% celé naší společnosti. Což je opravdu hodně.

Děkujeme, že EFSETE tvoříte, přinášíte skvělou atmosféru a máte neustálý úsměv na tváři :-).


EFSETE Hero - Únor 2019

Titul EFSETE Hero 02.2019 získává Ivana Bravencová, která u nás na call centru v Ostravě pracuje na pozici telesales operátor v rámci projektu Vodafone.

Ivana v únoru skutečně excelovala a prodala rekordní HAS 20735!!! Což je dvojnásobek průměrného plnění jednotlivce a zároveň se jedná se o nejlepší výsledek za celou dobu fungování projektu. A také překonala denní rekord. Uff! :-)

Ivi, opravdu super práce a ještě jednou velké díky!!

A věříme, že...