Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


24.5.2018

EFSETE HERO - Duben 2018

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Kdo se stal naším hrdinou v měsíci dubnu? Tentokrát nebylo tak těžké vybrat toho nejlepšího.

V dubnu dokončil první rok v EFSETE a zároveň podal vynikající prodejní výkon, který skutečně velkou měrou přispěl k historicky nejlepšímu výsledku projektu Vodafone Retail.

EFSETE Hero za měsíc duben se stal Ondřej Klézl ze značkové prodejny Vodafone v Ostravě Třebovicích! Ondřej dosáhl vynikajícího výsledku a aktivoval několik kusů fixního připojení. U Ondřeje nejsou tyto výsledky úplně výjimečné a pokud k tomu přidáme fakt, že je téměř vždy proaktivní, přátelský a nápomocný, tak jsme si jisti, že se jedná o nepostradatelný článek VF retail týmu a my moc rádi, že Ondřej patří mezi nás.

Doufáme, že náš dárek podpoří Tvůj koníček, a že si cestování na českých železnicích skutečně užiješ :-).

Všechny články

SAZKA v olomoucké Šantovce

Tak a převzali a znovuotevřeli jsme již 3. pobočku/kiosek společnosti SAZKA!

Tentokrát v olomoucké Šantovce.

Jedná se o super další krok v rámci našich retailových aktivit.

Děkujeme společnosti SAZKA za důvěru a celému našemu EFSETE Retail týmu za další kus skvělé práce!

A Vy si k nám klidně přijďte vsadit třeba oblíbenou sportku!

Pěkný den. EFSETE Tým.

15.3.2023

Vodafone Road Show 2023

Jedna část naší EFSETE a zároveň Vodafone crew na ostravské části Vodafone Road Show v rámci MISE za lepší zákaznickou spokojenost zákazníků Vodafone.


Bylo to moc fajn a přínosné být ve správný čas na správném místě!

Díky Vodafone!


Novoroční EFSETE BLACK & WHITE party

Máme za sebou skvělý BLACK & WHITE novoroční večírek, který se konal 13.1.2023 v restauraci Zaječský vinný sklep. Sešlo se nás více než 150 a byli jsme rádi, že jsme se po dlouhém covidovém období mohli neformálně setkat a probrat i nepracovní věci. Vyhlásili a ocenili jsme také nejlepší kolegy za rok 2022 z jednotlivých vertikál RETAIL, TELESALES, FIELD FORCE a také z našeho provozního týmu a připomněli si znovu naše kolegy, které jsme během roku ocenili za...