Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


26.2.2018

EFSETE HERO - Leden 2018

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

EFSETE HERO....Takto se bude jmenovat náš hrdina!

Nemusí se vždy jednat o skvělý prodejní výsledek, ale klidně i o čin nebo aktivitu, která znamenala, že dotyčný musel vyvinout nadstandardní úsilí nad rámec svých pracovních povinností.

Každý měsíc nominují naši manažeři toho nejlepšího ve svých projektech, následně je vybrán vítěz, kterému je předán putovní pohár s jeho jménem osobně jednatelem společnosti.

Bylo nám milou povinností v měsíci lednu vyhlásit hrdinku, naši Jiřinku Obrlíkovou z call centra a projektu MND akvizice, za její nadstandardní prodejní výkon. Věříme, že a Wellnes Day v hotelu Horal bude minimálně další motivace na skvělé prodejní výsledky i v dalších měsících. Děkujeme.

Všechny články

FRUITISIMO a BIO KELÍMKY – Bojujeme za zdravějfší svět

Koukáme na svět skrz ovocné brýle, a když jsme se rozhodovali, jaký obal pro naše drinky použít, ekologické kelímky z kukuřice byly jasnou volbou. Vždyť boj za zdravější svět je přesně to, o co se Fruitisimo stále snaží. Naše kelímky jsou vyrobeny z bioplastu PLA. Vypadají na první pohled stejně jako klasické plastové kelímky, jsou průhledné, pružné a odolné. S ropou však nemají nic společného – hlavní surovinou, ze které se vyrábí je kukuřičný škrob....

EFSETE Hero - Březen 2019

Titul EFSETE Hero za březen 2019 získává Zuzana Dudková, která u nás v EFSETE zastává pozici vedoucí juicebaru Fruitisimo v obchodním centru Breda v Opavě.

Zuzka titul získává za její perfektně odvedenou práci vedoucí provozovny a především za skvělé navýšení tržeb. Meziroční růst v březnu o neuvěřitelných 66% je skutečně SUPER výsledek! Také je důležité zmínit, že se Zuzka maximálně podílela na zatím úspěšném přestěhování našeho Juicebaru. Byla...

Mezinárodní den žen v EFSETE

Jedna z tradic, kterou každý rok dodržujeme a zakládáme si na ni. A to předat květiny našim kolegyním napříč celou firmou k MDŽ. Bez nich bychom z větší části nebyli. V EFSETE nás je cca 140 a ženy tvoří cca 80% celé naší společnosti. Což je opravdu hodně.

Děkujeme, že EFSETE tvoříte, přinášíte skvělou atmosféru a máte neustálý úsměv na tváři :-).