Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


26.2.2018

EFSETE HERO - Leden 2018

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

EFSETE HERO....Takto se bude jmenovat náš hrdina!

Nemusí se vždy jednat o skvělý prodejní výsledek, ale klidně i o čin nebo aktivitu, která znamenala, že dotyčný musel vyvinout nadstandardní úsilí nad rámec svých pracovních povinností.

Každý měsíc nominují naši manažeři toho nejlepšího ve svých projektech, následně je vybrán vítěz, kterému je předán putovní pohár s jeho jménem osobně jednatelem společnosti.

Bylo nám milou povinností v měsíci lednu vyhlásit hrdinku, naši Jiřinku Obrlíkovou z call centra a projektu MND akvizice, za její nadstandardní prodejní výkon. Věříme, že a Wellnes Day v hotelu Horal bude minimálně další motivace na skvělé prodejní výsledky i v dalších měsících. Děkujeme.

Všechny články

SAZKA v olomoucké Šantovce

Tak a převzali a znovuotevřeli jsme již 3. pobočku/kiosek společnosti SAZKA!

Tentokrát v olomoucké Šantovce.

Jedná se o super další krok v rámci našich retailových aktivit.

Děkujeme společnosti SAZKA za důvěru a celému našemu EFSETE Retail týmu za další kus skvělé práce!

A Vy si k nám klidně přijďte vsadit třeba oblíbenou sportku!

Pěkný den. EFSETE Tým.

15.3.2023

Vodafone Road Show 2023

Jedna část naší EFSETE a zároveň Vodafone crew na ostravské části Vodafone Road Show v rámci MISE za lepší zákaznickou spokojenost zákazníků Vodafone.


Bylo to moc fajn a přínosné být ve správný čas na správném místě!

Díky Vodafone!


Novoroční EFSETE BLACK & WHITE party

Máme za sebou skvělý BLACK & WHITE novoroční večírek, který se konal 13.1.2023 v restauraci Zaječský vinný sklep. Sešlo se nás více než 150 a byli jsme rádi, že jsme se po dlouhém covidovém období mohli neformálně setkat a probrat i nepracovní věci. Vyhlásili a ocenili jsme také nejlepší kolegy za rok 2022 z jednotlivých vertikál RETAIL, TELESALES, FIELD FORCE a také z našeho provozního týmu a připomněli si znovu naše kolegy, které jsme během roku ocenili za...