Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


1.3.2019

EFSETE Hero - Leden 2019

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Již máme nový putovní pohár a tak můžeme rovnou začít měsícem lednem…Kdo předvedl opravdu super výkon v prvním měsíci roku 2019? Kdo je tedy EFSETE Hero za měsíc leden 2019.Titul EFSETE Hero 01.2019 získává náš kolega Ondřej Klézl, který pracuje na pozici Specialista prodeje na naší Vodafone prodejně v Ostravě Třebovicích.

Ondra v lednu skutečně exceloval!! Jeho plnění plánu stojí za zveřejnění:

plnění BODY 1/2019 = 177,59%, tj. 15015 BODŮ – takového počtu bodů ještě nikdo nikdy nedosáhl

plnění VFT 1/2019 = 157,20%, tj. v přepočtu na FEE 29228

plnění TNPS 1/2019 = 91,43%

Pro neznalé je potřeba uvést, že Ondrou přinesený počet bodů je historicky nejvyšší v přepočtu na jednoho prodejce na našich Vodafone prodejnách.

Také je potřeba Ondrovi poděkovat, že se v lednu kromě plnění svých prodejních cílů a povinností plynoucích z pozice zástupce vedoucího na prodejně, taktéž poctivě připravil na kvartální meeting vedení prodejen. Ondro opravdu super práce a ještě jednou velké díky!!


Všechny články

FRUITISIMO a BIO KELÍMKY – Bojujeme za zdravějfší svět

Koukáme na svět skrz ovocné brýle, a když jsme se rozhodovali, jaký obal pro naše drinky použít, ekologické kelímky z kukuřice byly jasnou volbou. Vždyť boj za zdravější svět je přesně to, o co se Fruitisimo stále snaží. Naše kelímky jsou vyrobeny z bioplastu PLA. Vypadají na první pohled stejně jako klasické plastové kelímky, jsou průhledné, pružné a odolné. S ropou však nemají nic společného – hlavní surovinou, ze které se vyrábí je kukuřičný škrob....

EFSETE Hero - Březen 2019

Titul EFSETE Hero za březen 2019 získává Zuzana Dudková, která u nás v EFSETE zastává pozici vedoucí juicebaru Fruitisimo v obchodním centru Breda v Opavě.

Zuzka titul získává za její perfektně odvedenou práci vedoucí provozovny a především za skvělé navýšení tržeb. Meziroční růst v březnu o neuvěřitelných 66% je skutečně SUPER výsledek! Také je důležité zmínit, že se Zuzka maximálně podílela na zatím úspěšném přestěhování našeho Juicebaru. Byla...

Mezinárodní den žen v EFSETE

Jedna z tradic, kterou každý rok dodržujeme a zakládáme si na ni. A to předat květiny našim kolegyním napříč celou firmou k MDŽ. Bez nich bychom z větší části nebyli. V EFSETE nás je cca 140 a ženy tvoří cca 80% celé naší společnosti. Což je opravdu hodně.

Děkujeme, že EFSETE tvoříte, přinášíte skvělou atmosféru a máte neustálý úsměv na tváři :-).