Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


4.12.2018

EFSETE Hero - Listopad 2018

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Titul EFSETE HERO za měsíc listopad 2018 získává Martin Horčička.


Podruhé za sebou tedy titul putoval do týmu Vodafone obchodníků pro firemní zákazníků. To jen potvrzuje, super týmové výsledky v posledním kvartále.Martin přinesl za měsíc listopad neuvěřitelných 56 602 BMSL na akvizici a další 17 300 BMSL na renewalu. To pro nezasvěcené znamená, že pro Vodafone zajistil roční tržbu téměř 900.000,- Kč bez DPH. Klobouk dolů!!

Mimo tento mimořádný výkon Martin perfektně reprezentoval naši firmu na akci Vodafone Firma roku 2018, které se na žádost vedení Vodafone zúčastnil celkem 5x. ????????

Martine děkujeme a ještě jednou gratulujeme!!!

Jsi u nás třetím rokem a za tu dobu se z tebe stal prototyp téměř dokonalého obchodníka. Přejeme Ti, aby Ti kromě prodejních výsledků, zůstal i Tvůj neustály pozitivní přístup, to, že komplikace a překážky bereš jako výzvy a také to, že jsi často nápomocem i svým kolegům pro potřeby konzultace.

A přejeme ať Ti „cool vohoz“ od Blažka padne!!!


Všechny články

Ostravská "vlajková" Vodafone prodejna pod EFSETE

Zdravíme Vás z naší prodejny Vodafone ve Forum Nová Karolina Ostrava, která nově od 1.4.2021 patří do naší sítě prodejen.

Zkušený tým profesionálů hned první měsíc dokázal dosáhnou na nejlepší výsledky od začátku roku 2021.

Velká pochvala a těšíme se na další prodejní růst spojen s postcovidovém znovuotevřením všech obchodů v obchodních centrech, konečně!


EFSETE Tým

Hypoteční vlna také v EFSETE

Mezi naše partnery, se kterými spolupracujeme v rámci salesové vertikály FIELD FORCE a projektu EFSETE Reality – RE/MAX Centrum, patří také společnost GEPARD FINANCE jeden z největších zprostředkovatelů hypoték v ČR.

Právě ukončený 1. kvartál roku 2021 byl našim nejúspěšnějším kvartálem za celou dobu spolupráce. V ČR se za Q1 2021 zrealizovaly hypotéky za téměř 100 miliard korun a jsme moc rádi, že náš hypoteční tým se na tom také podílel. „Svezli“ jsme...

TELESALES - CALL CENTRUM stále na HOME OFFICE!

Všude prázdno…. nikdo, nikde, ale přitom naše vertikála TELESALES jede na plné pecky.

Jak to?

V našich call centrech v Karviné a Ostravě jsme stále a již téměř rok kompletně na Home Office. Díky našemu skvělému IT oddělení v čele s Jiřím Kuchařem a moderním technologiím řídíme celé Call Centra a provoz vzdáleně.

Ale věříme, že se situace brzo změní a se všemi našimi kolegy se opět potkáme v našich krásných kancelářích.


EFSETE Tým