Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


1.2.2019

EFSETE Hero - Listopad 2018

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Titul EFSETE HERO za měsíc listopad 2018 získává Martin Horčička.


Podruhé za sebou tedy titul putoval do týmu Vodafone obchodníků pro firemní zákazníků. To jen potvrzuje, super týmové výsledky v posledním kvartále.Martin přinesl za měsíc listopad neuvěřitelných 56 602 BMSL na akvizici a další 17 300 BMSL na renewalu. To pro nezasvěcené znamená, že pro Vodafone zajistil roční tržbu téměř 900.000,- Kč bez DPH. Klobouk dolů!!

Mimo tento mimořádný výkon Martin perfektně reprezentoval naši firmu na akci Vodafone Firma roku 2018, které se na žádost vedení Vodafone zúčastnil celkem 5x. ????????

Martine děkujeme a ještě jednou gratulujeme!!!

Jsi u nás třetím rokem a za tu dobu se z tebe stal prototyp téměř dokonalého obchodníka. Přejeme Ti, aby Ti kromě prodejních výsledků, zůstal i Tvůj neustály pozitivní přístup, to, že komplikace a překážky bereš jako výzvy a také to, že jsi často nápomocem i svým kolegům pro potřeby konzultace.

A přejeme ať Ti „cool vohoz“ od Blažka padne!!!


Všechny články

FRUITISIMO a BIO KELÍMKY – Bojujeme za zdravějfší svět

Koukáme na svět skrz ovocné brýle, a když jsme se rozhodovali, jaký obal pro naše drinky použít, ekologické kelímky z kukuřice byly jasnou volbou. Vždyť boj za zdravější svět je přesně to, o co se Fruitisimo stále snaží. Naše kelímky jsou vyrobeny z bioplastu PLA. Vypadají na první pohled stejně jako klasické plastové kelímky, jsou průhledné, pružné a odolné. S ropou však nemají nic společného – hlavní surovinou, ze které se vyrábí je kukuřičný škrob....

EFSETE Hero - Březen 2019

Titul EFSETE Hero za březen 2019 získává Zuzana Dudková, která u nás v EFSETE zastává pozici vedoucí juicebaru Fruitisimo v obchodním centru Breda v Opavě.

Zuzka titul získává za její perfektně odvedenou práci vedoucí provozovny a především za skvělé navýšení tržeb. Meziroční růst v březnu o neuvěřitelných 66% je skutečně SUPER výsledek! Také je důležité zmínit, že se Zuzka maximálně podílela na zatím úspěšném přestěhování našeho Juicebaru. Byla...

Mezinárodní den žen v EFSETE

Jedna z tradic, kterou každý rok dodržujeme a zakládáme si na ni. A to předat květiny našim kolegyním napříč celou firmou k MDŽ. Bez nich bychom z větší části nebyli. V EFSETE nás je cca 140 a ženy tvoří cca 80% celé naší společnosti. Což je opravdu hodně.

Děkujeme, že EFSETE tvoříte, přinášíte skvělou atmosféru a máte neustálý úsměv na tváři :-).