Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


4.12.2018

EFSETE Hero - Listopad 2018

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Titul EFSETE HERO za měsíc listopad 2018 získává Martin Horčička.


Podruhé za sebou tedy titul putoval do týmu Vodafone obchodníků pro firemní zákazníků. To jen potvrzuje, super týmové výsledky v posledním kvartále.Martin přinesl za měsíc listopad neuvěřitelných 56 602 BMSL na akvizici a další 17 300 BMSL na renewalu. To pro nezasvěcené znamená, že pro Vodafone zajistil roční tržbu téměř 900.000,- Kč bez DPH. Klobouk dolů!!

Mimo tento mimořádný výkon Martin perfektně reprezentoval naši firmu na akci Vodafone Firma roku 2018, které se na žádost vedení Vodafone zúčastnil celkem 5x. ????????

Martine děkujeme a ještě jednou gratulujeme!!!

Jsi u nás třetím rokem a za tu dobu se z tebe stal prototyp téměř dokonalého obchodníka. Přejeme Ti, aby Ti kromě prodejních výsledků, zůstal i Tvůj neustály pozitivní přístup, to, že komplikace a překážky bereš jako výzvy a také to, že jsi často nápomocem i svým kolegům pro potřeby konzultace.

A přejeme ať Ti „cool vohoz“ od Blažka padne!!!


Všechny články

EFSETE přeje příjemné Vánoce a úspěšný rok 2021

Letošní rok byl pro nás všechny obrovskou zkouškou. Nikdo neměl šanci se na tuto dobu připravit, museli jsme jít do všeho po hlavě a jen doufat, že naše rozhodnutí budou správná. Nemyslíme jen nás, ale na všechny, kterých se tato doba dotkla.

A tak chceme popřát všem našim obchodním partnerům, zaměstnancům, spolupracovníkům a také vám všem, kteří nás například sledujete na sociálních sítích nebo si prohlížíte naše webové stránky.

Vám všem přejeme, abych...

MerXu – na call centru máme nový projekt

Rok 2020 si pro nás připravil jednu výzvu za druhou a my jsme rádi, že se nám podařilo navázat na call centru novou spolupráci se společností MerXu.

Tento nás nový ,,kolega‘‘ je prodejní platformou pro společnosti z regionu střední a východní Evropy působící v sektoru B2B, jak pro malé a střední podniky, tak pro velké subjekty. Platforma merXu je zabezpečeným obchodním prostředím, které spojuje prověřené kupce i prodejce a umožňuje jim provádět transakce...

NEXARS x EFSETE

Stali jsme se partnerem společnosti NEXARS. A pomáháme s prodejem a distribucí nového PREVENTIVNÍHO ZDRAVOTNÍHO ZAMĚSTNANECKÉHO PROGRAMU pro firmy a organizace.

Program, který na základě výsledků ve společnosti Škoda Auto (na 34 tisíc zaměstnancích), přináší:
pomoc s ochranou zaměstnanců před akutním respiračním onemocněním
a pak následně…
REÁLNÉ SNÍŽENÍ PRACOVNÍ NESCHOPNOSTI a
REÁLNÉ FINANČNÍ ÚSPORY

V dnešní době, kdy je potřeba zajistit...