Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


4.12.2018

EFSETE Hero - Listopad 2018

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Titul EFSETE HERO za měsíc listopad 2018 získává Martin Horčička.


Podruhé za sebou tedy titul putoval do týmu Vodafone obchodníků pro firemní zákazníků. To jen potvrzuje, super týmové výsledky v posledním kvartále.Martin přinesl za měsíc listopad neuvěřitelných 56 602 BMSL na akvizici a další 17 300 BMSL na renewalu. To pro nezasvěcené znamená, že pro Vodafone zajistil roční tržbu téměř 900.000,- Kč bez DPH. Klobouk dolů!!

Mimo tento mimořádný výkon Martin perfektně reprezentoval naši firmu na akci Vodafone Firma roku 2018, které se na žádost vedení Vodafone zúčastnil celkem 5x. ????????

Martine děkujeme a ještě jednou gratulujeme!!!

Jsi u nás třetím rokem a za tu dobu se z tebe stal prototyp téměř dokonalého obchodníka. Přejeme Ti, aby Ti kromě prodejních výsledků, zůstal i Tvůj neustály pozitivní přístup, to, že komplikace a překážky bereš jako výzvy a také to, že jsi často nápomocem i svým kolegům pro potřeby konzultace.

A přejeme ať Ti „cool vohoz“ od Blažka padne!!!


Všechny články

Outsourcing a krize

Outsourcing již dlouho patří k „nástrojům“ pro optimalizaci podnikání. Jeho strategickou hodnotu nejvíce oceníme, když se potýkáme s problémy, jak udržet firmu nad vodou v čase bouřlivého podnikatelského prostředí, tedy například i v období krize.


Outsourcing a krize

K překonání krize jsou outsourcingové společnosti ideálními partnery. Zvládají práci zaměstnanců na plný úvazek v rámci flexibilních opatření a pomáhají zvyšovat efektivitu. Mohou také...

MDŽ 2022 v EFSETE

Ani tento rok jsme si nenechali ujít svátek MDŽ.

Milé dámy, kolegyně, jsme moc rádi, že Vás v EFSETE máme ????????????????

Více fotek naleznete na našem facebooku... https://www.facebook.com/photo/?fbid=3125046974441234&set=pcb.3125047567774508

EFSETE v roce 2021

✅Jak se nám dařilo v roce 2021? ✅Kolik práce jsme udělali? ✅Čeho jsme dosáhli? ✅Jak moc jsme pomáhali našim partnerům plnit jejich cíle?

Klidně se mrkněte..... https://www.youtube.com/shorts/XYLLE5GUioY