Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


4.1.2019

EFSETE Hero - Prosinec 2018

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Titul EFSETE HERO za měsíc prosinec 2018 získává Lucie Novosadová Kebísková.

Prosinec bývá u nás v EFSETE téměř vždy velmi náročný měsíc. Je méně času na prodej a tedy se my všichni musíme trošku více snažit… A přitom je potřeba zajistit pořádnou kupu různých věcí, které přes rok normálně neřešíme. Vánoční dárky pro nás i pro naše partnery a klienty, dárky pro naše nejlepší zaměstnance a spolupracovníky, vše kolem našich aktivit kolem EFSETE pomáhá a v neposlední řadě připravit vše, aby naše novoroční párty dopadla dobře a všem se líbila. A s tím měla nejvíce práce právě Lucka. Když k tomu přidáme skvělou informaci, že je aktuálně v úžasném stavu očekávání potomka, tak to vše zvládnout muselo být pro Lucku skutečně VELMI NÁROČNÉ!!

Lucko, moc díky. Vše nakonec dopadlo na jedničku i ten večírek se věřím nám všem velmi líbil!!! Takže MOOOC DĚKUJEME! Super práce.


Všechny články

SAZKA v olomoucké Šantovce

Tak a převzali a znovuotevřeli jsme již 3. pobočku/kiosek společnosti SAZKA!

Tentokrát v olomoucké Šantovce.

Jedná se o super další krok v rámci našich retailových aktivit.

Děkujeme společnosti SAZKA za důvěru a celému našemu EFSETE Retail týmu za další kus skvělé práce!

A Vy si k nám klidně přijďte vsadit třeba oblíbenou sportku!

Pěkný den. EFSETE Tým.

15.3.2023

Vodafone Road Show 2023

Jedna část naší EFSETE a zároveň Vodafone crew na ostravské části Vodafone Road Show v rámci MISE za lepší zákaznickou spokojenost zákazníků Vodafone.


Bylo to moc fajn a přínosné být ve správný čas na správném místě!

Díky Vodafone!


Novoroční EFSETE BLACK & WHITE party

Máme za sebou skvělý BLACK & WHITE novoroční večírek, který se konal 13.1.2023 v restauraci Zaječský vinný sklep. Sešlo se nás více než 150 a byli jsme rádi, že jsme se po dlouhém covidovém období mohli neformálně setkat a probrat i nepracovní věci. Vyhlásili a ocenili jsme také nejlepší kolegy za rok 2022 z jednotlivých vertikál RETAIL, TELESALES, FIELD FORCE a také z našeho provozního týmu a připomněli si znovu naše kolegy, které jsme během roku ocenili za...