Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


4.1.2019

EFSETE Hero - Prosinec 2018

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Titul EFSETE HERO za měsíc prosinec 2018 získává Lucie Novosadová Kebísková.

Prosinec bývá u nás v EFSETE téměř vždy velmi náročný měsíc. Je méně času na prodej a tedy se my všichni musíme trošku více snažit… A přitom je potřeba zajistit pořádnou kupu různých věcí, které přes rok normálně neřešíme. Vánoční dárky pro nás i pro naše partnery a klienty, dárky pro naše nejlepší zaměstnance a spolupracovníky, vše kolem našich aktivit kolem EFSETE pomáhá a v neposlední řadě připravit vše, aby naše novoroční párty dopadla dobře a všem se líbila. A s tím měla nejvíce práce právě Lucka. Když k tomu přidáme skvělou informaci, že je aktuálně v úžasném stavu očekávání potomka, tak to vše zvládnout muselo být pro Lucku skutečně VELMI NÁROČNÉ!!

Lucko, moc díky. Vše nakonec dopadlo na jedničku i ten večírek se věřím nám všem velmi líbil!!! Takže MOOOC DĚKUJEME! Super práce.


Všechny články

Ostravská "vlajková" Vodafone prodejna pod EFSETE

Zdravíme Vás z naší prodejny Vodafone ve Forum Nová Karolina Ostrava, která nově od 1.4.2021 patří do naší sítě prodejen.

Zkušený tým profesionálů hned první měsíc dokázal dosáhnou na nejlepší výsledky od začátku roku 2021.

Velká pochvala a těšíme se na další prodejní růst spojen s postcovidovém znovuotevřením všech obchodů v obchodních centrech, konečně!


EFSETE Tým

Hypoteční vlna také v EFSETE

Mezi naše partnery, se kterými spolupracujeme v rámci salesové vertikály FIELD FORCE a projektu EFSETE Reality – RE/MAX Centrum, patří také společnost GEPARD FINANCE jeden z největších zprostředkovatelů hypoték v ČR.

Právě ukončený 1. kvartál roku 2021 byl našim nejúspěšnějším kvartálem za celou dobu spolupráce. V ČR se za Q1 2021 zrealizovaly hypotéky za téměř 100 miliard korun a jsme moc rádi, že náš hypoteční tým se na tom také podílel. „Svezli“ jsme...

TELESALES - CALL CENTRUM stále na HOME HOFFICE!

Všude prázdno…. nikdo, nikde, ale přitom naše vertikála TELESALES jede na plné pecky.

Jak to?

V našich call centrech v Karviné a Ostravě jsme stále a již téměř rok kompletně na Home Office. Díky našemu skvělému IT oddělení v čele s Jiřím Kuchařem a moderním technologiím řídíme celé Call Centra a provoz vzdáleně.

Ale věříme, že se situace brzo změní a se všemi našimi kolegy se opět potkáme v našich krásných kancelářích.


EFSETE Tým