Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


4.1.2019

EFSETE Hero - Prosinec 2018

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Titul EFSETE HERO za měsíc prosinec 2018 získává Lucie Novosadová Kebísková.

Prosinec bývá u nás v EFSETE téměř vždy velmi náročný měsíc. Je méně času na prodej a tedy se my všichni musíme trošku více snažit… A přitom je potřeba zajistit pořádnou kupu různých věcí, které přes rok normálně neřešíme. Vánoční dárky pro nás i pro naše partnery a klienty, dárky pro naše nejlepší zaměstnance a spolupracovníky, vše kolem našich aktivit kolem EFSETE pomáhá a v neposlední řadě připravit vše, aby naše novoroční párty dopadla dobře a všem se líbila. A s tím měla nejvíce práce právě Lucka. Když k tomu přidáme skvělou informaci, že je aktuálně v úžasném stavu očekávání potomka, tak to vše zvládnout muselo být pro Lucku skutečně VELMI NÁROČNÉ!!

Lucko, moc díky. Vše nakonec dopadlo na jedničku i ten večírek se věřím nám všem velmi líbil!!! Takže MOOOC DĚKUJEME! Super práce.


Všechny články

EFSETE přeje příjemné Vánoce a úspěšný rok 2021

Letošní rok byl pro nás všechny obrovskou zkouškou. Nikdo neměl šanci se na tuto dobu připravit, museli jsme jít do všeho po hlavě a jen doufat, že naše rozhodnutí budou správná. Nemyslíme jen nás, ale na všechny, kterých se tato doba dotkla.

A tak chceme popřát všem našim obchodním partnerům, zaměstnancům, spolupracovníkům a také vám všem, kteří nás například sledujete na sociálních sítích nebo si prohlížíte naše webové stránky.

Vám všem přejeme, abych...

MerXu – na call centru máme nový projekt

Rok 2020 si pro nás připravil jednu výzvu za druhou a my jsme rádi, že se nám podařilo navázat na call centru novou spolupráci se společností MerXu.

Tento nás nový ,,kolega‘‘ je prodejní platformou pro společnosti z regionu střední a východní Evropy působící v sektoru B2B, jak pro malé a střední podniky, tak pro velké subjekty. Platforma merXu je zabezpečeným obchodním prostředím, které spojuje prověřené kupce i prodejce a umožňuje jim provádět transakce...

NEXARS x EFSETE

Stali jsme se partnerem společnosti NEXARS. A pomáháme s prodejem a distribucí nového PREVENTIVNÍHO ZDRAVOTNÍHO ZAMĚSTNANECKÉHO PROGRAMU pro firmy a organizace.

Program, který na základě výsledků ve společnosti Škoda Auto (na 34 tisíc zaměstnancích), přináší:
pomoc s ochranou zaměstnanců před akutním respiračním onemocněním
a pak následně…
REÁLNÉ SNÍŽENÍ PRACOVNÍ NESCHOPNOSTI a
REÁLNÉ FINANČNÍ ÚSPORY

V dnešní době, kdy je potřeba zajistit...