Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


30.11.2018

EFSETE Hero - Říjen 2018

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Titul EFSETE HERO za měsíc říjen 2018 získává Veronika Hanáková!

Verča v říjnu dosáhla hodnoty zobchodovaného BMSL (minimální plnění zákazníků) 59400. To je opravdu úžasný výsledek.

Co je ale na jejím výkonu nejzajímavější? Celých 55000 BMSL získala u jednoho zákazníka. A to taky znamená, že se jedná o největšího zákazníka, který byl kdy pro Vodafone získán obchodním zástupcem z EFSETE. Klobouk dolů!! A ještě jedna zajímavost! Jedná se o zákazníka o kterém jste si mohli v posledních měsících hodně přečíst v novinách a na internetu… Jedná se totiž o jednu z největších a nejúspěšnějších firem v oblasti výroby 3D tiskáren na světě!!! A je tedy vážně super, že se tato technologická firma spolehla na služby od Veroniky!!

Verčo, ještě jednou moc GRATULUJEME k úžasnému výkonu! Velmi nám to pomáhá!!!

Přeji ať wellness pobyt v Krkonoších přijde vhod!!!


Všechny články

EFSETE přeje příjemné Vánoce a úspěšný rok 2021

Letošní rok byl pro nás všechny obrovskou zkouškou. Nikdo neměl šanci se na tuto dobu připravit, museli jsme jít do všeho po hlavě a jen doufat, že naše rozhodnutí budou správná. Nemyslíme jen nás, ale na všechny, kterých se tato doba dotkla.

A tak chceme popřát všem našim obchodním partnerům, zaměstnancům, spolupracovníkům a také vám všem, kteří nás například sledujete na sociálních sítích nebo si prohlížíte naše webové stránky.

Vám všem přejeme, abych...

MerXu – na call centru máme nový projekt

Rok 2020 si pro nás připravil jednu výzvu za druhou a my jsme rádi, že se nám podařilo navázat na call centru novou spolupráci se společností MerXu.

Tento nás nový ,,kolega‘‘ je prodejní platformou pro společnosti z regionu střední a východní Evropy působící v sektoru B2B, jak pro malé a střední podniky, tak pro velké subjekty. Platforma merXu je zabezpečeným obchodním prostředím, které spojuje prověřené kupce i prodejce a umožňuje jim provádět transakce...

NEXARS x EFSETE

Stali jsme se partnerem společnosti NEXARS. A pomáháme s prodejem a distribucí nového PREVENTIVNÍHO ZDRAVOTNÍHO ZAMĚSTNANECKÉHO PROGRAMU pro firmy a organizace.

Program, který na základě výsledků ve společnosti Škoda Auto (na 34 tisíc zaměstnancích), přináší:
pomoc s ochranou zaměstnanců před akutním respiračním onemocněním
a pak následně…
REÁLNÉ SNÍŽENÍ PRACOVNÍ NESCHOPNOSTI a
REÁLNÉ FINANČNÍ ÚSPORY

V dnešní době, kdy je potřeba zajistit...