Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


1.10.2018

EFSETE Hero - Srpen 2018

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

V srpnu se většině našich projektů velmi dařilo, a tak nebylo vůbec jednoduché vybrat ten skutečně nejlepší výkon. Ale nakonec se nám to muselo podařit… :-)

Titul EFSETE HERO za měsíc srpen 2018 získává Jiří Sikora! 

Jirka předvedl v srpnu excelentní výkon tím, že zúročil několikatýdenní práci se svými klienty a v srpnu dokončil prodej celkem 6ti nemovitostí v celkové hodnotě téměř 13ti milionů Kč. V realitním světě těchto dnů a v našem regionu se jedná o skutečně výjimečný výkon a jsme moc zvědavi, kdy se někomu něco podobného zase povede zrealizovat.

Jirko, ještě jednou moc GRATULUJEME k úžasnému výkonu a děkujeme za tvůj celkový přístup, který nám velmi pomáhá při budování stále ještě rozvojového projektu EFSETE Reality s Realitní společností České spořitelny! WELL DONE!!!


Všechny články

FRUITISIMO a BIO KELÍMKY – Bojujeme za zdravějfší svět

Koukáme na svět skrz ovocné brýle, a když jsme se rozhodovali, jaký obal pro naše drinky použít, ekologické kelímky z kukuřice byly jasnou volbou. Vždyť boj za zdravější svět je přesně to, o co se Fruitisimo stále snaží. Naše kelímky jsou vyrobeny z bioplastu PLA. Vypadají na první pohled stejně jako klasické plastové kelímky, jsou průhledné, pružné a odolné. S ropou však nemají nic společného – hlavní surovinou, ze které se vyrábí je kukuřičný škrob....

EFSETE Hero - Březen 2019

Titul EFSETE Hero za březen 2019 získává Zuzana Dudková, která u nás v EFSETE zastává pozici vedoucí juicebaru Fruitisimo v obchodním centru Breda v Opavě.

Zuzka titul získává za její perfektně odvedenou práci vedoucí provozovny a především za skvělé navýšení tržeb. Meziroční růst v březnu o neuvěřitelných 66% je skutečně SUPER výsledek! Také je důležité zmínit, že se Zuzka maximálně podílela na zatím úspěšném přestěhování našeho Juicebaru. Byla...

Mezinárodní den žen v EFSETE

Jedna z tradic, kterou každý rok dodržujeme a zakládáme si na ni. A to předat květiny našim kolegyním napříč celou firmou k MDŽ. Bez nich bychom z větší části nebyli. V EFSETE nás je cca 140 a ženy tvoří cca 80% celé naší společnosti. Což je opravdu hodně.

Děkujeme, že EFSETE tvoříte, přinášíte skvělou atmosféru a máte neustálý úsměv na tváři :-).