Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


15.9.2018

EFSETE Hero - Srpen 2018

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

V srpnu se většině našich projektů velmi dařilo, a tak nebylo vůbec jednoduché vybrat ten skutečně nejlepší výkon. Ale nakonec se nám to muselo podařit… :-)

Titul EFSETE HERO za měsíc srpen 2018 získává Jiří Sikora! 

Jirka předvedl v srpnu excelentní výkon tím, že zúročil několikatýdenní práci se svými klienty a v srpnu dokončil prodej celkem 6ti nemovitostí v celkové hodnotě téměř 13ti milionů Kč. V realitním světě těchto dnů a v našem regionu se jedná o skutečně výjimečný výkon a jsme moc zvědavi, kdy se někomu něco podobného zase povede zrealizovat.

Jirko, ještě jednou moc GRATULUJEME k úžasnému výkonu a děkujeme za tvůj celkový přístup, který nám velmi pomáhá při budování stále ještě rozvojového projektu EFSETE Reality s Realitní společností České spořitelny! WELL DONE!!!


Všechny články

SAZKA v olomoucké Šantovce

Tak a převzali a znovuotevřeli jsme již 3. pobočku/kiosek společnosti SAZKA!

Tentokrát v olomoucké Šantovce.

Jedná se o super další krok v rámci našich retailových aktivit.

Děkujeme společnosti SAZKA za důvěru a celému našemu EFSETE Retail týmu za další kus skvělé práce!

A Vy si k nám klidně přijďte vsadit třeba oblíbenou sportku!

Pěkný den. EFSETE Tým.

15.3.2023

Vodafone Road Show 2023

Jedna část naší EFSETE a zároveň Vodafone crew na ostravské části Vodafone Road Show v rámci MISE za lepší zákaznickou spokojenost zákazníků Vodafone.


Bylo to moc fajn a přínosné být ve správný čas na správném místě!

Díky Vodafone!


Novoroční EFSETE BLACK & WHITE party

Máme za sebou skvělý BLACK & WHITE novoroční večírek, který se konal 13.1.2023 v restauraci Zaječský vinný sklep. Sešlo se nás více než 150 a byli jsme rádi, že jsme se po dlouhém covidovém období mohli neformálně setkat a probrat i nepracovní věci. Vyhlásili a ocenili jsme také nejlepší kolegy za rok 2022 z jednotlivých vertikál RETAIL, TELESALES, FIELD FORCE a také z našeho provozního týmu a připomněli si znovu naše kolegy, které jsme během roku ocenili za...