Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


30.10.2018

EFSETE Hero - Září 2018

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Titul EFSETE HERO za měsíc září 2018 získává Sylvie Medvecká!

Sylvie odvádí skvělé výkony velmi často, ale vždy kdy se jí to povedlo, se našel ve firmě někdo se skutečně excelentním výkonem. V září se ale Sylvie dokázala velmi dobře vyrovnat se zkráceným měsícem a dokázala odvést znovu super výkon. A tentokrát to byl výkon nejlepší! HAS 14450 znamenal plnění plánu 144%.

Sylvi, ještě jednou moc GRATULUJEME k úžasnému výkonu a děkujeme za tvé celkové prodejní výsledky, které odvádíš dlouhodobě. Velmi nám to pomáhá!!! JEN TAK DÁLE!!

A přejeme ať nový mobil slouží jak má!!! 

Všechny články

SAZKA v olomoucké Šantovce

Tak a převzali a znovuotevřeli jsme již 3. pobočku/kiosek společnosti SAZKA!

Tentokrát v olomoucké Šantovce.

Jedná se o super další krok v rámci našich retailových aktivit.

Děkujeme společnosti SAZKA za důvěru a celému našemu EFSETE Retail týmu za další kus skvělé práce!

A Vy si k nám klidně přijďte vsadit třeba oblíbenou sportku!

Pěkný den. EFSETE Tým.

15.3.2023

Vodafone Road Show 2023

Jedna část naší EFSETE a zároveň Vodafone crew na ostravské části Vodafone Road Show v rámci MISE za lepší zákaznickou spokojenost zákazníků Vodafone.


Bylo to moc fajn a přínosné být ve správný čas na správném místě!

Díky Vodafone!


Novoroční EFSETE BLACK & WHITE party

Máme za sebou skvělý BLACK & WHITE novoroční večírek, který se konal 13.1.2023 v restauraci Zaječský vinný sklep. Sešlo se nás více než 150 a byli jsme rádi, že jsme se po dlouhém covidovém období mohli neformálně setkat a probrat i nepracovní věci. Vyhlásili a ocenili jsme také nejlepší kolegy za rok 2022 z jednotlivých vertikál RETAIL, TELESALES, FIELD FORCE a také z našeho provozního týmu a připomněli si znovu naše kolegy, které jsme během roku ocenili za...