Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


30.10.2018

EFSETE Hero - Září 2018

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Titul EFSETE HERO za měsíc září 2018 získává Sylvie Medvecká!

Sylvie odvádí skvělé výkony velmi často, ale vždy kdy se jí to povedlo, se našel ve firmě někdo se skutečně excelentním výkonem. V září se ale Sylvie dokázala velmi dobře vyrovnat se zkráceným měsícem a dokázala odvést znovu super výkon. A tentokrát to byl výkon nejlepší! HAS 14450 znamenal plnění plánu 144%.

Sylvi, ještě jednou moc GRATULUJEME k úžasnému výkonu a děkujeme za tvé celkové prodejní výsledky, které odvádíš dlouhodobě. Velmi nám to pomáhá!!! JEN TAK DÁLE!!

A přejeme ať nový mobil slouží jak má!!! 

Všechny články

EFSETE přeje příjemné Vánoce a úspěšný rok 2021

Letošní rok byl pro nás všechny obrovskou zkouškou. Nikdo neměl šanci se na tuto dobu připravit, museli jsme jít do všeho po hlavě a jen doufat, že naše rozhodnutí budou správná. Nemyslíme jen nás, ale na všechny, kterých se tato doba dotkla.

A tak chceme popřát všem našim obchodním partnerům, zaměstnancům, spolupracovníkům a také vám všem, kteří nás například sledujete na sociálních sítích nebo si prohlížíte naše webové stránky.

Vám všem přejeme, abych...

MerXu – na call centru máme nový projekt

Rok 2020 si pro nás připravil jednu výzvu za druhou a my jsme rádi, že se nám podařilo navázat na call centru novou spolupráci se společností MerXu.

Tento nás nový ,,kolega‘‘ je prodejní platformou pro společnosti z regionu střední a východní Evropy působící v sektoru B2B, jak pro malé a střední podniky, tak pro velké subjekty. Platforma merXu je zabezpečeným obchodním prostředím, které spojuje prověřené kupce i prodejce a umožňuje jim provádět transakce...

NEXARS x EFSETE

Stali jsme se partnerem společnosti NEXARS. A pomáháme s prodejem a distribucí nového PREVENTIVNÍHO ZDRAVOTNÍHO ZAMĚSTNANECKÉHO PROGRAMU pro firmy a organizace.

Program, který na základě výsledků ve společnosti Škoda Auto (na 34 tisíc zaměstnancích), přináší:
pomoc s ochranou zaměstnanců před akutním respiračním onemocněním
a pak následně…
REÁLNÉ SNÍŽENÍ PRACOVNÍ NESCHOPNOSTI a
REÁLNÉ FINANČNÍ ÚSPORY

V dnešní době, kdy je potřeba zajistit...