Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


3.4.2020

EFSETE Heroes 1Q 2020

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

A znovu i v roce 2020 pokračujeme s oceňováním těch nejlepších a jejich skvělých výkonů. V prvním kvartálu roku 2020 se stali hrdiny EFSETE níže uvedení kolegové, kteří nám svými výjimečnými výkony nejvíce pomohli plnit cíle našich partnerů.


Hrdiny za jednotlivé měsíce jsou:

Titul EFSETE Hero za leden 2020 získala Edita Pásková, která u nás pracuje jako Specialista prodeje značkové prodejny Vodafone a v lednu splnila svůj target na úžasných 174%.


Titul EFSETE Hero za únor 2020 získala Štěpánka Piwodová, který v EFSETE pracuje jako jako Specialistka podpory prodeje na našem call centru v Karviné na projektu Vodafone CVM a v únoru se přiblížila v plnění svého osobního targetu k hranici 200%.


Titul EFSETE Hero za březen 2020 získal Jiří Kuchař, který u nás v EFSETE pracuje na pozici IT administrátor. Jirka právě v březnu významně pomohl celé firmě a to tím, jak připravil celou firmu a všechny uživatele našich IT systému a počítačů na práci z domu v průběhu celého COVID období!


Všem oceněným ještě jednou děkujeme a věříme, že je dárky potěšily! :-)

Všechny články

EFSETE přeje příjemné Vánoce a úspěšný rok 2021

Letošní rok byl pro nás všechny obrovskou zkouškou. Nikdo neměl šanci se na tuto dobu připravit, museli jsme jít do všeho po hlavě a jen doufat, že naše rozhodnutí budou správná. Nemyslíme jen nás, ale na všechny, kterých se tato doba dotkla.

A tak chceme popřát všem našim obchodním partnerům, zaměstnancům, spolupracovníkům a také vám všem, kteří nás například sledujete na sociálních sítích nebo si prohlížíte naše webové stránky.

Vám všem přejeme, abych...

MerXu – na call centru máme nový projekt

Rok 2020 si pro nás připravil jednu výzvu za druhou a my jsme rádi, že se nám podařilo navázat na call centru novou spolupráci se společností MerXu.

Tento nás nový ,,kolega‘‘ je prodejní platformou pro společnosti z regionu střední a východní Evropy působící v sektoru B2B, jak pro malé a střední podniky, tak pro velké subjekty. Platforma merXu je zabezpečeným obchodním prostředím, které spojuje prověřené kupce i prodejce a umožňuje jim provádět transakce...

NEXARS x EFSETE

Stali jsme se partnerem společnosti NEXARS. A pomáháme s prodejem a distribucí nového PREVENTIVNÍHO ZDRAVOTNÍHO ZAMĚSTNANECKÉHO PROGRAMU pro firmy a organizace.

Program, který na základě výsledků ve společnosti Škoda Auto (na 34 tisíc zaměstnancích), přináší:
pomoc s ochranou zaměstnanců před akutním respiračním onemocněním
a pak následně…
REÁLNÉ SNÍŽENÍ PRACOVNÍ NESCHOPNOSTI a
REÁLNÉ FINANČNÍ ÚSPORY

V dnešní době, kdy je potřeba zajistit...