Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


3.4.2020

EFSETE Heroes 1Q 2020

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

A znovu i v roce 2020 pokračujeme s oceňováním těch nejlepších a jejich skvělých výkonů. V prvním kvartálu roku 2020 se stali hrdiny EFSETE níže uvedení kolegové, kteří nám svými výjimečnými výkony nejvíce pomohli plnit cíle našich partnerů.


Hrdiny za jednotlivé měsíce jsou:

Titul EFSETE Hero za leden 2020 získala Edita Pásková, která u nás pracuje jako Specialista prodeje značkové prodejny Vodafone a v lednu splnila svůj target na úžasných 174%.


Titul EFSETE Hero za únor 2020 získala Štěpánka Piwodová, který v EFSETE pracuje jako jako Specialistka podpory prodeje na našem call centru v Karviné na projektu Vodafone CVM a v únoru se přiblížila v plnění svého osobního targetu k hranici 200%.


Titul EFSETE Hero za březen 2020 získal Jiří Kuchař, který u nás v EFSETE pracuje na pozici IT administrátor. Jirka právě v březnu významně pomohl celé firmě a to tím, jak připravil celou firmu a všechny uživatele našich IT systému a počítačů na práci z domu v průběhu celého COVID období!


Všem oceněným ještě jednou děkujeme a věříme, že je dárky potěšily! :-)

Všechny články

SAZKA v olomoucké Šantovce

Tak a převzali a znovuotevřeli jsme již 3. pobočku/kiosek společnosti SAZKA!

Tentokrát v olomoucké Šantovce.

Jedná se o super další krok v rámci našich retailových aktivit.

Děkujeme společnosti SAZKA za důvěru a celému našemu EFSETE Retail týmu za další kus skvělé práce!

A Vy si k nám klidně přijďte vsadit třeba oblíbenou sportku!

Pěkný den. EFSETE Tým.

15.3.2023

Vodafone Road Show 2023

Jedna část naší EFSETE a zároveň Vodafone crew na ostravské části Vodafone Road Show v rámci MISE za lepší zákaznickou spokojenost zákazníků Vodafone.


Bylo to moc fajn a přínosné být ve správný čas na správném místě!

Díky Vodafone!


Novoroční EFSETE BLACK & WHITE party

Máme za sebou skvělý BLACK & WHITE novoroční večírek, který se konal 13.1.2023 v restauraci Zaječský vinný sklep. Sešlo se nás více než 150 a byli jsme rádi, že jsme se po dlouhém covidovém období mohli neformálně setkat a probrat i nepracovní věci. Vyhlásili a ocenili jsme také nejlepší kolegy za rok 2022 z jednotlivých vertikál RETAIL, TELESALES, FIELD FORCE a také z našeho provozního týmu a připomněli si znovu naše kolegy, které jsme během roku ocenili za...