Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


10.7.2019

EFSETE Heroes 2Q 2019

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Také ve 2. kvartálu roku 2019 jsme oceňovali ty z nás, kteří nám svými výjimečnými výkony nejvíce pomohli plnit cíle našich partnerů. Hrdiny za jednotlivé měsíce jsou:

Titul EFSETE Hero za duben 2019 získál Adam Křepinský, který u nás zastává pozici specialisty značkové prodejny Vodafone v Ostravě Třebovicích. Adam v dubnu „přinesl“ skutečně nadstandardní prodejní plnění a doplnil ho skvělou „kvalitou“ s hodnocením 101%.

Titul EFSETE Hero za květen 2019 získal Pavel Netopil, který v EFSETE působí jako akviziční obchodní zástupce pro firemní zákazníky Vodafone především v regionu Olomouckého kraje. Pavel v měsíci květnu dosáhl na skutečně skvělé prodejní výsledky, které znamenaly cca 1/2 plánu celého týmu.

Titul EFSETE Hero za červen 2019 získala Veronika Václavíková, která u nás v call centru pracuje na projektu Vodafone CVM. V červnu pokračovala ve svých skvělých výsledcích a dosáhla 143% plnění jejího plánu a patřila mezi nejlepší v celém „ICT kanálu“ Vodafone.

Všem oceněným ještě jednou děkujeme a věříme, že je dárky potěšily! :-)

Všechny články

Outsourcing a krize

Outsourcing již dlouho patří k „nástrojům“ pro optimalizaci podnikání. Jeho strategickou hodnotu nejvíce oceníme, když se potýkáme s problémy, jak udržet firmu nad vodou v čase bouřlivého podnikatelského prostředí, tedy například i v období krize.


Outsourcing a krize

K překonání krize jsou outsourcingové společnosti ideálními partnery. Zvládají práci zaměstnanců na plný úvazek v rámci flexibilních opatření a pomáhají zvyšovat efektivitu. Mohou také...

MDŽ 2022 v EFSETE

Ani tento rok jsme si nenechali ujít svátek MDŽ.

Milé dámy, kolegyně, jsme moc rádi, že Vás v EFSETE máme ????????????????

Více fotek naleznete na našem facebooku... https://www.facebook.com/photo/?fbid=3125046974441234&set=pcb.3125047567774508

EFSETE v roce 2021

✅Jak se nám dařilo v roce 2021? ✅Kolik práce jsme udělali? ✅Čeho jsme dosáhli? ✅Jak moc jsme pomáhali našim partnerům plnit jejich cíle?

Klidně se mrkněte..... https://www.youtube.com/shorts/XYLLE5GUioY