Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


10.7.2019

EFSETE Heroes 2Q 2019

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Také ve 2. kvartálu roku 2019 jsme oceňovali ty z nás, kteří nám svými výjimečnými výkony nejvíce pomohli plnit cíle našich partnerů. Hrdiny za jednotlivé měsíce jsou:

Titul EFSETE Hero za duben 2019 získál Adam Křepinský, který u nás zastává pozici specialisty značkové prodejny Vodafone v Ostravě Třebovicích. Adam v dubnu „přinesl“ skutečně nadstandardní prodejní plnění a doplnil ho skvělou „kvalitou“ s hodnocením 101%.

Titul EFSETE Hero za květen 2019 získal Pavel Netopil, který v EFSETE působí jako akviziční obchodní zástupce pro firemní zákazníky Vodafone především v regionu Olomouckého kraje. Pavel v měsíci květnu dosáhl na skutečně skvělé prodejní výsledky, které znamenaly cca 1/2 plánu celého týmu.

Titul EFSETE Hero za červen 2019 získala Veronika Václavíková, která u nás v call centru pracuje na projektu Vodafone CVM. V červnu pokračovala ve svých skvělých výsledcích a dosáhla 143% plnění jejího plánu a patřila mezi nejlepší v celém „ICT kanálu“ Vodafone.

Všem oceněným ještě jednou děkujeme a věříme, že je dárky potěšily! :-)

Všechny články

Noví partneři EFSETE Pharma - E & B Pharma spol. s r.o. a Pharmaselect CZ s.r.o.

S potěšením oznamujeme, že naše divize EFSETE Pharma zahájila spolupráci s dalšími novým společnostmi a to E & B Pharma spol. s r.o. a Pharmaselect CZ s.r.o..

E & B Pharma spol. s r.o. zastupuje v České republice zahraniční společnosti v oblasti OTC a Rx portfolia. Jejich portfolio je rozděleno do tří hlavních kategorií: Management bolesti • Nachlazení • Trombóza a žilní problémy.

Pharmaselect CZ s.r.o. zastupuje rakouskou farmaceutickou společnost Pharmaselect...

Novoroční EFSETE RED party 2020

Jak nejlépe přivítat nový rok? No přece novoročním večírkem! :-) Minulý rok jsme zjistili, že vítat nový rok je ještě příjemnější, než se loučit s rokem starým a proto jsme si i letos užili parádní novoroční večírek! Nesl se ve znamení červené…něco RED měl každý a oslav 10. výročí založení firmy. Venuše v Ostravě-Hrabůvce byla planetou naší novoroční oslavy, kterou nás provázel a celý večer skvěle bavil moderátor Evropy 2 Nasty, do víru zpěvu...

EFSETE Heroes 4Q2019

Poslední kvartál v roce má své poslední Hrdiny roku 2019. Jsou to kolegové, kteří nám svými výjimečnými výkony nejvíce pomohli plnit cíle našich partnerů v 4. čtvrtletí roku 2019. Hrdiny za jednotlivé měsíce jsou:

Titul EFSETE Hero za říjen 2019 získal Jiří Sikora, který u nás pracuje jako specialista na prodej nemovitostí Realitní společnosti České spořitelny (RSČS). V říjnu realizoval 3 realitní transakce, z nichž jedna transakce byl rovnou celý bytový dům....