Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


10.7.2019

EFSETE Heroes 2Q 2019

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Také ve 2. kvartálu roku 2019 jsme oceňovali ty z nás, kteří nám svými výjimečnými výkony nejvíce pomohli plnit cíle našich partnerů. Hrdiny za jednotlivé měsíce jsou:

Titul EFSETE Hero za duben 2019 získál Adam Křepinský, který u nás zastává pozici specialisty značkové prodejny Vodafone v Ostravě Třebovicích. Adam v dubnu „přinesl“ skutečně nadstandardní prodejní plnění a doplnil ho skvělou „kvalitou“ s hodnocením 101%.

Titul EFSETE Hero za květen 2019 získal Pavel Netopil, který v EFSETE působí jako akviziční obchodní zástupce pro firemní zákazníky Vodafone především v regionu Olomouckého kraje. Pavel v měsíci květnu dosáhl na skutečně skvělé prodejní výsledky, které znamenaly cca 1/2 plánu celého týmu.

Titul EFSETE Hero za červen 2019 získala Veronika Václavíková, která u nás v call centru pracuje na projektu Vodafone CVM. V červnu pokračovala ve svých skvělých výsledcích a dosáhla 143% plnění jejího plánu a patřila mezi nejlepší v celém „ICT kanálu“ Vodafone.

Všem oceněným ještě jednou děkujeme a věříme, že je dárky potěšily! :-)

Všechny články

EFSETE přeje příjemné Vánoce a úspěšný rok 2021

Letošní rok byl pro nás všechny obrovskou zkouškou. Nikdo neměl šanci se na tuto dobu připravit, museli jsme jít do všeho po hlavě a jen doufat, že naše rozhodnutí budou správná. Nemyslíme jen nás, ale na všechny, kterých se tato doba dotkla.

A tak chceme popřát všem našim obchodním partnerům, zaměstnancům, spolupracovníkům a také vám všem, kteří nás například sledujete na sociálních sítích nebo si prohlížíte naše webové stránky.

Vám všem přejeme, abych...

MerXu – na call centru máme nový projekt

Rok 2020 si pro nás připravil jednu výzvu za druhou a my jsme rádi, že se nám podařilo navázat na call centru novou spolupráci se společností MerXu.

Tento nás nový ,,kolega‘‘ je prodejní platformou pro společnosti z regionu střední a východní Evropy působící v sektoru B2B, jak pro malé a střední podniky, tak pro velké subjekty. Platforma merXu je zabezpečeným obchodním prostředím, které spojuje prověřené kupce i prodejce a umožňuje jim provádět transakce...

NEXARS x EFSETE

Stali jsme se partnerem společnosti NEXARS. A pomáháme s prodejem a distribucí nového PREVENTIVNÍHO ZDRAVOTNÍHO ZAMĚSTNANECKÉHO PROGRAMU pro firmy a organizace.

Program, který na základě výsledků ve společnosti Škoda Auto (na 34 tisíc zaměstnancích), přináší:
pomoc s ochranou zaměstnanců před akutním respiračním onemocněním
a pak následně…
REÁLNÉ SNÍŽENÍ PRACOVNÍ NESCHOPNOSTI a
REÁLNÉ FINANČNÍ ÚSPORY

V dnešní době, kdy je potřeba zajistit...