Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


10.7.2019

EFSETE Heroes 2Q 2019

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Také ve 2. kvartálu roku 2019 jsme oceňovali ty z nás, kteří nám svými výjimečnými výkony nejvíce pomohli plnit cíle našich partnerů. Hrdiny za jednotlivé měsíce jsou:

Titul EFSETE Hero za duben 2019 získál Adam Křepinský, který u nás zastává pozici specialisty značkové prodejny Vodafone v Ostravě Třebovicích. Adam v dubnu „přinesl“ skutečně nadstandardní prodejní plnění a doplnil ho skvělou „kvalitou“ s hodnocením 101%.

Titul EFSETE Hero za květen 2019 získal Pavel Netopil, který v EFSETE působí jako akviziční obchodní zástupce pro firemní zákazníky Vodafone především v regionu Olomouckého kraje. Pavel v měsíci květnu dosáhl na skutečně skvělé prodejní výsledky, které znamenaly cca 1/2 plánu celého týmu.

Titul EFSETE Hero za červen 2019 získala Veronika Václavíková, která u nás v call centru pracuje na projektu Vodafone CVM. V červnu pokračovala ve svých skvělých výsledcích a dosáhla 143% plnění jejího plánu a patřila mezi nejlepší v celém „ICT kanálu“ Vodafone.

Všem oceněným ještě jednou děkujeme a věříme, že je dárky potěšily! :-)

Všechny články

Ostravská "vlajková" Vodafone prodejna pod EFSETE

Zdravíme Vás z naší prodejny Vodafone ve Forum Nová Karolina Ostrava, která nově od 1.4.2021 patří do naší sítě prodejen.

Zkušený tým profesionálů hned první měsíc dokázal dosáhnou na nejlepší výsledky od začátku roku 2021.

Velká pochvala a těšíme se na další prodejní růst spojen s postcovidovém znovuotevřením všech obchodů v obchodních centrech, konečně!


EFSETE Tým

Hypoteční vlna také v EFSETE

Mezi naše partnery, se kterými spolupracujeme v rámci salesové vertikály FIELD FORCE a projektu EFSETE Reality – RE/MAX Centrum, patří také společnost GEPARD FINANCE jeden z největších zprostředkovatelů hypoték v ČR.

Právě ukončený 1. kvartál roku 2021 byl našim nejúspěšnějším kvartálem za celou dobu spolupráce. V ČR se za Q1 2021 zrealizovaly hypotéky za téměř 100 miliard korun a jsme moc rádi, že náš hypoteční tým se na tom také podílel. „Svezli“ jsme...

TELESALES - CALL CENTRUM stále na HOME OFFICE!

Všude prázdno…. nikdo, nikde, ale přitom naše vertikála TELESALES jede na plné pecky.

Jak to?

V našich call centrech v Karviné a Ostravě jsme stále a již téměř rok kompletně na Home Office. Díky našemu skvělému IT oddělení v čele s Jiřím Kuchařem a moderním technologiím řídíme celé Call Centra a provoz vzdáleně.

Ale věříme, že se situace brzo změní a se všemi našimi kolegy se opět potkáme v našich krásných kancelářích.


EFSETE Tým