Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


15.7.2020

EFSETE Heroes 2Q 2020

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Také v druhém kvartálu roku 2020 jsme vyhlašovali ty nejlepší z nás a udělovali titul EFSETE Hero měsíce za nejvýznamnější pracovní výkony, které nám nejvíce pomohli plnit cíle našich partnerů a starat se o svěřené zákazníky.

Hrdiny za jednotlivé měsíce jsou:

Titul EFSETE Hero za duben 2020 získal Přemysl Vajda, který u nás pracuje jako Specialista prodeje značkové prodejny Vodafone. Ale právě v dubnu musel z důvodu covidu změnit své působiště a „přesedlat“ na call centrum. I přesto, že byl na call centru nováčkem, tak dosáhl vynikajícího výsledku, za který by se nestyděl ani zkušený telefonní prodejce. Tímto výkonem Přemek velmi pomohl projektu Vodafone shops překlenout nelehké covidovské období!!

Titul EFSETE Hero za květen 2020 získal David Tichý, který v EFSETE pracuje jako telesales specialista na projektu Vodafone a v květnu prodal Vodafone služby v hodnotě 25.821 HAS, což je dosavadní nejlepší měsíční výkon, za celou dobu fungování Vodafone projektu. Prodejní plán splnil na úžasných 245%. Klobouk dolů!!! David zároveň prodal a aktivoval nejvíce nových Vodafone televizí a internetů. Uff skutečně SUPER výsledek!!

Titul EFSETE Hero za červen 2020 získal Jiří Jančar, který u nás v EFSETE pracuje jako zástupce vedoucího Vodafone prodejny v Havířově. Na této pozici pracuje od dubna a od té doby má prodejna v Havířově výborné prodejní výsledky. No a právě v červnu k tomuto Jirka pomohl také svým perfektním individuálním výkonem. Plnění BODY: 147% ( 11 858 bodů ), plnění VFT: 141% ( 32 278 FEE ), plnění příslušenství: 129% a plnění TNPS: 93%. Klobouk dolů. Opravdu skvělý výsledek!!!

 

Všem oceněným ještě jednou děkujeme a věříme, že je dárky potěšily!

Všechny články

EFSETE přeje příjemné Vánoce a úspěšný rok 2021

Letošní rok byl pro nás všechny obrovskou zkouškou. Nikdo neměl šanci se na tuto dobu připravit, museli jsme jít do všeho po hlavě a jen doufat, že naše rozhodnutí budou správná. Nemyslíme jen nás, ale na všechny, kterých se tato doba dotkla.

A tak chceme popřát všem našim obchodním partnerům, zaměstnancům, spolupracovníkům a také vám všem, kteří nás například sledujete na sociálních sítích nebo si prohlížíte naše webové stránky.

Vám všem přejeme, abych...

MerXu – na call centru máme nový projekt

Rok 2020 si pro nás připravil jednu výzvu za druhou a my jsme rádi, že se nám podařilo navázat na call centru novou spolupráci se společností MerXu.

Tento nás nový ,,kolega‘‘ je prodejní platformou pro společnosti z regionu střední a východní Evropy působící v sektoru B2B, jak pro malé a střední podniky, tak pro velké subjekty. Platforma merXu je zabezpečeným obchodním prostředím, které spojuje prověřené kupce i prodejce a umožňuje jim provádět transakce...

NEXARS x EFSETE

Stali jsme se partnerem společnosti NEXARS. A pomáháme s prodejem a distribucí nového PREVENTIVNÍHO ZDRAVOTNÍHO ZAMĚSTNANECKÉHO PROGRAMU pro firmy a organizace.

Program, který na základě výsledků ve společnosti Škoda Auto (na 34 tisíc zaměstnancích), přináší:
pomoc s ochranou zaměstnanců před akutním respiračním onemocněním
a pak následně…
REÁLNÉ SNÍŽENÍ PRACOVNÍ NESCHOPNOSTI a
REÁLNÉ FINANČNÍ ÚSPORY

V dnešní době, kdy je potřeba zajistit...