Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


15.7.2020

EFSETE Heroes 2Q 2020

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Také v druhém kvartálu roku 2020 jsme vyhlašovali ty nejlepší z nás a udělovali titul EFSETE Hero měsíce za nejvýznamnější pracovní výkony, které nám nejvíce pomohli plnit cíle našich partnerů a starat se o svěřené zákazníky.

Hrdiny za jednotlivé měsíce jsou:

Titul EFSETE Hero za duben 2020 získal Přemysl Vajda, který u nás pracuje jako Specialista prodeje značkové prodejny Vodafone. Ale právě v dubnu musel z důvodu covidu změnit své působiště a „přesedlat“ na call centrum. I přesto, že byl na call centru nováčkem, tak dosáhl vynikajícího výsledku, za který by se nestyděl ani zkušený telefonní prodejce. Tímto výkonem Přemek velmi pomohl projektu Vodafone shops překlenout nelehké covidovské období!!

Titul EFSETE Hero za květen 2020 získal David Tichý, který v EFSETE pracuje jako telesales specialista na projektu Vodafone a v květnu prodal Vodafone služby v hodnotě 25.821 HAS, což je dosavadní nejlepší měsíční výkon, za celou dobu fungování Vodafone projektu. Prodejní plán splnil na úžasných 245%. Klobouk dolů!!! David zároveň prodal a aktivoval nejvíce nových Vodafone televizí a internetů. Uff skutečně SUPER výsledek!!

Titul EFSETE Hero za červen 2020 získal Jiří Jančar, který u nás v EFSETE pracuje jako zástupce vedoucího Vodafone prodejny v Havířově. Na této pozici pracuje od dubna a od té doby má prodejna v Havířově výborné prodejní výsledky. No a právě v červnu k tomuto Jirka pomohl také svým perfektním individuálním výkonem. Plnění BODY: 147% ( 11 858 bodů ), plnění VFT: 141% ( 32 278 FEE ), plnění příslušenství: 129% a plnění TNPS: 93%. Klobouk dolů. Opravdu skvělý výsledek!!!

 

Všem oceněným ještě jednou děkujeme a věříme, že je dárky potěšily!

Všechny články

SAZKA v olomoucké Šantovce

Tak a převzali a znovuotevřeli jsme již 3. pobočku/kiosek společnosti SAZKA!

Tentokrát v olomoucké Šantovce.

Jedná se o super další krok v rámci našich retailových aktivit.

Děkujeme společnosti SAZKA za důvěru a celému našemu EFSETE Retail týmu za další kus skvělé práce!

A Vy si k nám klidně přijďte vsadit třeba oblíbenou sportku!

Pěkný den. EFSETE Tým.

15.3.2023

Vodafone Road Show 2023

Jedna část naší EFSETE a zároveň Vodafone crew na ostravské části Vodafone Road Show v rámci MISE za lepší zákaznickou spokojenost zákazníků Vodafone.


Bylo to moc fajn a přínosné být ve správný čas na správném místě!

Díky Vodafone!


Novoroční EFSETE BLACK & WHITE party

Máme za sebou skvělý BLACK & WHITE novoroční večírek, který se konal 13.1.2023 v restauraci Zaječský vinný sklep. Sešlo se nás více než 150 a byli jsme rádi, že jsme se po dlouhém covidovém období mohli neformálně setkat a probrat i nepracovní věci. Vyhlásili a ocenili jsme také nejlepší kolegy za rok 2022 z jednotlivých vertikál RETAIL, TELESALES, FIELD FORCE a také z našeho provozního týmu a připomněli si znovu naše kolegy, které jsme během roku ocenili za...