Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


15.7.2020

EFSETE Heroes 2Q 2020

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Také v druhém kvartálu roku 2020 jsme vyhlašovali ty nejlepší z nás a udělovali titul EFSETE Hero měsíce za nejvýznamnější pracovní výkony, které nám nejvíce pomohli plnit cíle našich partnerů a starat se o svěřené zákazníky.

Hrdiny za jednotlivé měsíce jsou:

Titul EFSETE Hero za duben 2020 získal Přemysl Vajda, který u nás pracuje jako Specialista prodeje značkové prodejny Vodafone. Ale právě v dubnu musel z důvodu covidu změnit své působiště a „přesedlat“ na call centrum. I přesto, že byl na call centru nováčkem, tak dosáhl vynikajícího výsledku, za který by se nestyděl ani zkušený telefonní prodejce. Tímto výkonem Přemek velmi pomohl projektu Vodafone shops překlenout nelehké covidovské období!!

Titul EFSETE Hero za květen 2020 získal David Tichý, který v EFSETE pracuje jako telesales specialista na projektu Vodafone a v květnu prodal Vodafone služby v hodnotě 25.821 HAS, což je dosavadní nejlepší měsíční výkon, za celou dobu fungování Vodafone projektu. Prodejní plán splnil na úžasných 245%. Klobouk dolů!!! David zároveň prodal a aktivoval nejvíce nových Vodafone televizí a internetů. Uff skutečně SUPER výsledek!!

Titul EFSETE Hero za červen 2020 získal Jiří Jančar, který u nás v EFSETE pracuje jako zástupce vedoucího Vodafone prodejny v Havířově. Na této pozici pracuje od dubna a od té doby má prodejna v Havířově výborné prodejní výsledky. No a právě v červnu k tomuto Jirka pomohl také svým perfektním individuálním výkonem. Plnění BODY: 147% ( 11 858 bodů ), plnění VFT: 141% ( 32 278 FEE ), plnění příslušenství: 129% a plnění TNPS: 93%. Klobouk dolů. Opravdu skvělý výsledek!!!

 

Všem oceněným ještě jednou děkujeme a věříme, že je dárky potěšily!

Všechny články

Ostravská "vlajková" Vodafone prodejna pod EFSETE

Zdravíme Vás z naší prodejny Vodafone ve Forum Nová Karolina Ostrava, která nově od 1.4.2021 patří do naší sítě prodejen.

Zkušený tým profesionálů hned první měsíc dokázal dosáhnou na nejlepší výsledky od začátku roku 2021.

Velká pochvala a těšíme se na další prodejní růst spojen s postcovidovém znovuotevřením všech obchodů v obchodních centrech, konečně!


EFSETE Tým

Hypoteční vlna také v EFSETE

Mezi naše partnery, se kterými spolupracujeme v rámci salesové vertikály FIELD FORCE a projektu EFSETE Reality – RE/MAX Centrum, patří také společnost GEPARD FINANCE jeden z největších zprostředkovatelů hypoték v ČR.

Právě ukončený 1. kvartál roku 2021 byl našim nejúspěšnějším kvartálem za celou dobu spolupráce. V ČR se za Q1 2021 zrealizovaly hypotéky za téměř 100 miliard korun a jsme moc rádi, že náš hypoteční tým se na tom také podílel. „Svezli“ jsme...

TELESALES - CALL CENTRUM stále na HOME HOFFICE!

Všude prázdno…. nikdo, nikde, ale přitom naše vertikála TELESALES jede na plné pecky.

Jak to?

V našich call centrech v Karviné a Ostravě jsme stále a již téměř rok kompletně na Home Office. Díky našemu skvělému IT oddělení v čele s Jiřím Kuchařem a moderním technologiím řídíme celé Call Centra a provoz vzdáleně.

Ale věříme, že se situace brzo změní a se všemi našimi kolegy se opět potkáme v našich krásných kancelářích.


EFSETE Tým