Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


24.10.2019

EFSETE Heroes 3Q2019

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Dovolujeme si Vám představit ty z nás, kteří nám svými výjimečnými výkony nejvíce pomohli plnit cíle našich partnerů v 3. čtvrtletí roku 2019. Hrdiny za jednotlivé měsíce jsou:

Titul EFSETE Hero za červenec 2019 získal Václav Adamčík, který u nás zastává pozici realitního makléře a v červenci podal skvělý výkon a zprostředkoval prodej 4 nemovitosti, což je v realitním světě skvělý výsledek.

Titul EFSETE Hero za srpen 2019 získala Veronika Buzková, která u nás vede projekt Vodafone prodejen a i přes to v srpnu strávila více než 100 hodin v provozu obsluhou zákazníků. Především ale perfektně zvládla převzetí nové prodejny a navíc dokázala zvýšit produktivitu této prodejny o více než 60%.

Titul EFSETE Hero za září 2019 získal Lukáš Stepek, který u nás v EFSETE pracuje jako obchodník na projektu Vodafone Field Renewal. Lukáš svým nejlepším výkonem roku 2019 splnil plán za září na 112% a tím u Vodafone udržel, bez jednoho, všechny přidělené zákazníky. Také díky jeho výkonu EFSETE splnilo přidělený kvartální plán Q32019.

 

Všem oceněným ještě jednou děkujeme a věříme, že je dárky potěšily! :-)

Všechny články

Outsourcing a krize

Outsourcing již dlouho patří k „nástrojům“ pro optimalizaci podnikání. Jeho strategickou hodnotu nejvíce oceníme, když se potýkáme s problémy, jak udržet firmu nad vodou v čase bouřlivého podnikatelského prostředí, tedy například i v období krize.


Outsourcing a krize

K překonání krize jsou outsourcingové společnosti ideálními partnery. Zvládají práci zaměstnanců na plný úvazek v rámci flexibilních opatření a pomáhají zvyšovat efektivitu. Mohou také...

MDŽ 2022 v EFSETE

Ani tento rok jsme si nenechali ujít svátek MDŽ.

Milé dámy, kolegyně, jsme moc rádi, že Vás v EFSETE máme ????????????????

Více fotek naleznete na našem facebooku... https://www.facebook.com/photo/?fbid=3125046974441234&set=pcb.3125047567774508

EFSETE v roce 2021

✅Jak se nám dařilo v roce 2021? ✅Kolik práce jsme udělali? ✅Čeho jsme dosáhli? ✅Jak moc jsme pomáhali našim partnerům plnit jejich cíle?

Klidně se mrkněte..... https://www.youtube.com/shorts/XYLLE5GUioY