Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


24.10.2019

EFSETE Heroes 3Q2019

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Dovolujeme si Vám představit ty z nás, kteří nám svými výjimečnými výkony nejvíce pomohli plnit cíle našich partnerů v 3. čtvrtletí roku 2019. Hrdiny za jednotlivé měsíce jsou:

Titul EFSETE Hero za červenec 2019 získal Václav Adamčík, který u nás zastává pozici realitního makléře a v červenci podal skvělý výkon a zprostředkoval prodej 4 nemovitosti, což je v realitním světě skvělý výsledek.

Titul EFSETE Hero za srpen 2019 získala Veronika Buzková, která u nás vede projekt Vodafone prodejen a i přes to v srpnu strávila více než 100 hodin v provozu obsluhou zákazníků. Především ale perfektně zvládla převzetí nové prodejny a navíc dokázala zvýšit produktivitu této prodejny o více než 60%.

Titul EFSETE Hero za září 2019 získal Lukáš Stepek, který u nás v EFSETE pracuje jako obchodník na projektu Vodafone Field Renewal. Lukáš svým nejlepším výkonem roku 2019 splnil plán za září na 112% a tím u Vodafone udržel, bez jednoho, všechny přidělené zákazníky. Také díky jeho výkonu EFSETE splnilo přidělený kvartální plán Q32019.

 

Všem oceněným ještě jednou děkujeme a věříme, že je dárky potěšily! :-)

Všechny články

EFSETE přeje příjemné Vánoce a úspěšný rok 2021

Letošní rok byl pro nás všechny obrovskou zkouškou. Nikdo neměl šanci se na tuto dobu připravit, museli jsme jít do všeho po hlavě a jen doufat, že naše rozhodnutí budou správná. Nemyslíme jen nás, ale na všechny, kterých se tato doba dotkla.

A tak chceme popřát všem našim obchodním partnerům, zaměstnancům, spolupracovníkům a také vám všem, kteří nás například sledujete na sociálních sítích nebo si prohlížíte naše webové stránky.

Vám všem přejeme, abych...

MerXu – na call centru máme nový projekt

Rok 2020 si pro nás připravil jednu výzvu za druhou a my jsme rádi, že se nám podařilo navázat na call centru novou spolupráci se společností MerXu.

Tento nás nový ,,kolega‘‘ je prodejní platformou pro společnosti z regionu střední a východní Evropy působící v sektoru B2B, jak pro malé a střední podniky, tak pro velké subjekty. Platforma merXu je zabezpečeným obchodním prostředím, které spojuje prověřené kupce i prodejce a umožňuje jim provádět transakce...

NEXARS x EFSETE

Stali jsme se partnerem společnosti NEXARS. A pomáháme s prodejem a distribucí nového PREVENTIVNÍHO ZDRAVOTNÍHO ZAMĚSTNANECKÉHO PROGRAMU pro firmy a organizace.

Program, který na základě výsledků ve společnosti Škoda Auto (na 34 tisíc zaměstnancích), přináší:
pomoc s ochranou zaměstnanců před akutním respiračním onemocněním
a pak následně…
REÁLNÉ SNÍŽENÍ PRACOVNÍ NESCHOPNOSTI a
REÁLNÉ FINANČNÍ ÚSPORY

V dnešní době, kdy je potřeba zajistit...