Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


24.10.2019

EFSETE Heroes 3Q2019

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Dovolujeme si Vám představit ty z nás, kteří nám svými výjimečnými výkony nejvíce pomohli plnit cíle našich partnerů v 3. čtvrtletí roku 2019. Hrdiny za jednotlivé měsíce jsou:

Titul EFSETE Hero za červenec 2019 získal Václav Adamčík, který u nás zastává pozici realitního makléře a v červenci podal skvělý výkon a zprostředkoval prodej 4 nemovitosti, což je v realitním světě skvělý výsledek.

Titul EFSETE Hero za srpen 2019 získala Veronika Buzková, která u nás vede projekt Vodafone prodejen a i přes to v srpnu strávila více než 100 hodin v provozu obsluhou zákazníků. Především ale perfektně zvládla převzetí nové prodejny a navíc dokázala zvýšit produktivitu této prodejny o více než 60%.

Titul EFSETE Hero za září 2019 získal Lukáš Stepek, který u nás v EFSETE pracuje jako obchodník na projektu Vodafone Field Renewal. Lukáš svým nejlepším výkonem roku 2019 splnil plán za září na 112% a tím u Vodafone udržel, bez jednoho, všechny přidělené zákazníky. Také díky jeho výkonu EFSETE splnilo přidělený kvartální plán Q32019.

 

Všem oceněným ještě jednou děkujeme a věříme, že je dárky potěšily! :-)

Všechny články

Ostravská "vlajková" Vodafone prodejna pod EFSETE

Zdravíme Vás z naší prodejny Vodafone ve Forum Nová Karolina Ostrava, která nově od 1.4.2021 patří do naší sítě prodejen.

Zkušený tým profesionálů hned první měsíc dokázal dosáhnou na nejlepší výsledky od začátku roku 2021.

Velká pochvala a těšíme se na další prodejní růst spojen s postcovidovém znovuotevřením všech obchodů v obchodních centrech, konečně!


EFSETE Tým

Hypoteční vlna také v EFSETE

Mezi naše partnery, se kterými spolupracujeme v rámci salesové vertikály FIELD FORCE a projektu EFSETE Reality – RE/MAX Centrum, patří také společnost GEPARD FINANCE jeden z největších zprostředkovatelů hypoték v ČR.

Právě ukončený 1. kvartál roku 2021 byl našim nejúspěšnějším kvartálem za celou dobu spolupráce. V ČR se za Q1 2021 zrealizovaly hypotéky za téměř 100 miliard korun a jsme moc rádi, že náš hypoteční tým se na tom také podílel. „Svezli“ jsme...

TELESALES - CALL CENTRUM stále na HOME OFFICE!

Všude prázdno…. nikdo, nikde, ale přitom naše vertikála TELESALES jede na plné pecky.

Jak to?

V našich call centrech v Karviné a Ostravě jsme stále a již téměř rok kompletně na Home Office. Díky našemu skvělému IT oddělení v čele s Jiřím Kuchařem a moderním technologiím řídíme celé Call Centra a provoz vzdáleně.

Ale věříme, že se situace brzo změní a se všemi našimi kolegy se opět potkáme v našich krásných kancelářích.


EFSETE Tým