Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


24.10.2019

EFSETE Heroes 3Q2019

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Dovolujeme si Vám představit ty z nás, kteří nám svými výjimečnými výkony nejvíce pomohli plnit cíle našich partnerů v 3. čtvrtletí roku 2019. Hrdiny za jednotlivé měsíce jsou:

Titul EFSETE Hero za červenec 2019 získal Václav Adamčík, který u nás zastává pozici realitního makléře a v červenci podal skvělý výkon a zprostředkoval prodej 4 nemovitosti, což je v realitním světě skvělý výsledek.

Titul EFSETE Hero za srpen 2019 získala Veronika Buzková, která u nás vede projekt Vodafone prodejen a i přes to v srpnu strávila více než 100 hodin v provozu obsluhou zákazníků. Především ale perfektně zvládla převzetí nové prodejny a navíc dokázala zvýšit produktivitu této prodejny o více než 60%.

Titul EFSETE Hero za září 2019 získal Lukáš Stepek, který u nás v EFSETE pracuje jako obchodník na projektu Vodafone Field Renewal. Lukáš svým nejlepším výkonem roku 2019 splnil plán za září na 112% a tím u Vodafone udržel, bez jednoho, všechny přidělené zákazníky. Také díky jeho výkonu EFSETE splnilo přidělený kvartální plán Q32019.

 

Všem oceněným ještě jednou děkujeme a věříme, že je dárky potěšily! :-)

Všechny články

Noví partneři EFSETE Pharma - E & B Pharma spol. s r.o. a Pharmaselect CZ s.r.o.

S potěšením oznamujeme, že naše divize EFSETE Pharma zahájila spolupráci s dalšími novým společnostmi a to E & B Pharma spol. s r.o. a Pharmaselect CZ s.r.o..

E & B Pharma spol. s r.o. zastupuje v České republice zahraniční společnosti v oblasti OTC a Rx portfolia. Jejich portfolio je rozděleno do tří hlavních kategorií: Management bolesti • Nachlazení • Trombóza a žilní problémy.

Pharmaselect CZ s.r.o. zastupuje rakouskou farmaceutickou společnost Pharmaselect...

Novoroční EFSETE RED party 2020

Jak nejlépe přivítat nový rok? No přece novoročním večírkem! :-) Minulý rok jsme zjistili, že vítat nový rok je ještě příjemnější, než se loučit s rokem starým a proto jsme si i letos užili parádní novoroční večírek! Nesl se ve znamení červené…něco RED měl každý a oslav 10. výročí založení firmy. Venuše v Ostravě-Hrabůvce byla planetou naší novoroční oslavy, kterou nás provázel a celý večer skvěle bavil moderátor Evropy 2 Nasty, do víru zpěvu...

EFSETE Heroes 4Q2019

Poslední kvartál v roce má své poslední Hrdiny roku 2019. Jsou to kolegové, kteří nám svými výjimečnými výkony nejvíce pomohli plnit cíle našich partnerů v 4. čtvrtletí roku 2019. Hrdiny za jednotlivé měsíce jsou:

Titul EFSETE Hero za říjen 2019 získal Jiří Sikora, který u nás pracuje jako specialista na prodej nemovitostí Realitní společnosti České spořitelny (RSČS). V říjnu realizoval 3 realitní transakce, z nichž jedna transakce byl rovnou celý bytový dům....