Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


15.1.2020

EFSETE Heroes 4Q2019

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Poslední kvartál v roce má své poslední Hrdiny roku 2019. Jsou to kolegové, kteří nám svými výjimečnými výkony nejvíce pomohli plnit cíle našich partnerů v 4. čtvrtletí roku 2019. Hrdiny za jednotlivé měsíce jsou:

Titul EFSETE Hero za říjen 2019 získal Jiří Sikora, který u nás pracuje jako specialista na prodej nemovitostí Realitní společnosti České spořitelny (RSČS). V říjnu realizoval 3 realitní transakce, z nichž jedna transakce byl rovnou celý bytový dům. Jen jirkův výkon byl na úrovni 80% plánu obou našich poboček. Navíc Jirka věnoval celou svou cenu na charitativní účely projektu EFSETE Pomáhá.  

Titul EFSETE Hero za listopad 2019 získal Lukáš Kopčík, který v EFSETE pracuje jako telesales specialista na projektu UPC. Lukáš se v listopadu opravdu činil a prodal 67 nových aktivovaných prodejů. Je to nový nejlepší výsledek v projektu UPC.

Titul EFSETE Hero za prosinec 2019 získal Lukáš Gloger, který u nás v EFSETE pracuje na pozici vedoucí prodejen Vodafone Opava a Karviná a v tomto měsíci dokázal splnit nad 100% jak své osobní cíle, tak i cíle obou svěřených prodejen.

 

Všem oceněným ještě jednou děkujeme a věříme, že je dárky potěšily! :-)

Všechny články

SAZKA v olomoucké Šantovce

Tak a převzali a znovuotevřeli jsme již 3. pobočku/kiosek společnosti SAZKA!

Tentokrát v olomoucké Šantovce.

Jedná se o super další krok v rámci našich retailových aktivit.

Děkujeme společnosti SAZKA za důvěru a celému našemu EFSETE Retail týmu za další kus skvělé práce!

A Vy si k nám klidně přijďte vsadit třeba oblíbenou sportku!

Pěkný den. EFSETE Tým.

15.3.2023

Vodafone Road Show 2023

Jedna část naší EFSETE a zároveň Vodafone crew na ostravské části Vodafone Road Show v rámci MISE za lepší zákaznickou spokojenost zákazníků Vodafone.


Bylo to moc fajn a přínosné být ve správný čas na správném místě!

Díky Vodafone!


Novoroční EFSETE BLACK & WHITE party

Máme za sebou skvělý BLACK & WHITE novoroční večírek, který se konal 13.1.2023 v restauraci Zaječský vinný sklep. Sešlo se nás více než 150 a byli jsme rádi, že jsme se po dlouhém covidovém období mohli neformálně setkat a probrat i nepracovní věci. Vyhlásili a ocenili jsme také nejlepší kolegy za rok 2022 z jednotlivých vertikál RETAIL, TELESALES, FIELD FORCE a také z našeho provozního týmu a připomněli si znovu naše kolegy, které jsme během roku ocenili za...