Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


1.2.2018

EFSETE novoroční meeting

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Start do nového roku proběhl ve znamení novoročního meetingu, kterého se účastnilo vyšší vedení společnosti.

Hlavním tématem bylo vyhodnocení roku 2017, jak v jednotlivých projektech, tak souhrnně za celou firmu. Každý projektový manažer ve své prezentaci kromě hodnocení roku 2017 si taktéž vytýčil cíle pro následující kvartál. Za provozní oddělení nám představili jednotlivý zástupci své vize na tento rok. V odpolední části jsme si představili celofiremní cíle na rok 2018 s rozpadem na jednotlivé projekty a potvrdili si strategii, kterou požadovaných výsledků chceme dosáhnout.

Posledním tématem bylo představení firemních akcí, které nás v průběhu roku čekají, ať už pro naše zaměstnance a nebo v rámci dobročinného projektu ,,EFSETE pomáhá''.

,,POHYBUJEME SE V OBLASTI PRODEJE A PÉČE. NAŠI PARTNEŘI A ZÁKAZNÍCI JSOU PRO NÁS PRIORITOU ČÍSLO JEDNA'', touto myšlenkou jsme se rozloučili.

Bylo skvělé se opět po svátcích sejít a utvrdit se v tom, že EFSETE tahá za jeden provaz, máme společné vize a cíle. Těšíme se, co vše nás ještě čeká.

Všechny články

SAZKA v olomoucké Šantovce

Tak a převzali a znovuotevřeli jsme již 3. pobočku/kiosek společnosti SAZKA!

Tentokrát v olomoucké Šantovce.

Jedná se o super další krok v rámci našich retailových aktivit.

Děkujeme společnosti SAZKA za důvěru a celému našemu EFSETE Retail týmu za další kus skvělé práce!

A Vy si k nám klidně přijďte vsadit třeba oblíbenou sportku!

Pěkný den. EFSETE Tým.

15.3.2023

Vodafone Road Show 2023

Jedna část naší EFSETE a zároveň Vodafone crew na ostravské části Vodafone Road Show v rámci MISE za lepší zákaznickou spokojenost zákazníků Vodafone.


Bylo to moc fajn a přínosné být ve správný čas na správném místě!

Díky Vodafone!


Novoroční EFSETE BLACK & WHITE party

Máme za sebou skvělý BLACK & WHITE novoroční večírek, který se konal 13.1.2023 v restauraci Zaječský vinný sklep. Sešlo se nás více než 150 a byli jsme rádi, že jsme se po dlouhém covidovém období mohli neformálně setkat a probrat i nepracovní věci. Vyhlásili a ocenili jsme také nejlepší kolegy za rok 2022 z jednotlivých vertikál RETAIL, TELESALES, FIELD FORCE a také z našeho provozního týmu a připomněli si znovu naše kolegy, které jsme během roku ocenili za...