Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


1.2.2018

EFSETE novoroční meeting

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Start do nového roku proběhl ve znamení novoročního meetingu, kterého se účastnilo vyšší vedení společnosti.

Hlavním tématem bylo vyhodnocení roku 2017, jak v jednotlivých projektech, tak souhrnně za celou firmu. Každý projektový manažer ve své prezentaci kromě hodnocení roku 2017 si taktéž vytýčil cíle pro následující kvartál. Za provozní oddělení nám představili jednotlivý zástupci své vize na tento rok. V odpolední části jsme si představili celofiremní cíle na rok 2018 s rozpadem na jednotlivé projekty a potvrdili si strategii, kterou požadovaných výsledků chceme dosáhnout.

Posledním tématem bylo představení firemních akcí, které nás v průběhu roku čekají, ať už pro naše zaměstnance a nebo v rámci dobročinného projektu ,,EFSETE pomáhá''.

,,POHYBUJEME SE V OBLASTI PRODEJE A PÉČE. NAŠI PARTNEŘI A ZÁKAZNÍCI JSOU PRO NÁS PRIORITOU ČÍSLO JEDNA'', touto myšlenkou jsme se rozloučili.

Bylo skvělé se opět po svátcích sejít a utvrdit se v tom, že EFSETE tahá za jeden provaz, máme společné vize a cíle. Těšíme se, co vše nás ještě čeká.

Všechny články

FRUITISIMO a BIO KELÍMKY – Bojujeme za zdravějfší svět

Koukáme na svět skrz ovocné brýle, a když jsme se rozhodovali, jaký obal pro naše drinky použít, ekologické kelímky z kukuřice byly jasnou volbou. Vždyť boj za zdravější svět je přesně to, o co se Fruitisimo stále snaží. Naše kelímky jsou vyrobeny z bioplastu PLA. Vypadají na první pohled stejně jako klasické plastové kelímky, jsou průhledné, pružné a odolné. S ropou však nemají nic společného – hlavní surovinou, ze které se vyrábí je kukuřičný škrob....

EFSETE Hero - Březen 2019

Titul EFSETE Hero za březen 2019 získává Zuzana Dudková, která u nás v EFSETE zastává pozici vedoucí juicebaru Fruitisimo v obchodním centru Breda v Opavě.

Zuzka titul získává za její perfektně odvedenou práci vedoucí provozovny a především za skvělé navýšení tržeb. Meziroční růst v březnu o neuvěřitelných 66% je skutečně SUPER výsledek! Také je důležité zmínit, že se Zuzka maximálně podílela na zatím úspěšném přestěhování našeho Juicebaru. Byla...

Mezinárodní den žen v EFSETE

Jedna z tradic, kterou každý rok dodržujeme a zakládáme si na ni. A to předat květiny našim kolegyním napříč celou firmou k MDŽ. Bez nich bychom z větší části nebyli. V EFSETE nás je cca 140 a ženy tvoří cca 80% celé naší společnosti. Což je opravdu hodně.

Děkujeme, že EFSETE tvoříte, přinášíte skvělou atmosféru a máte neustálý úsměv na tváři :-).