Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


1.2.2018

EFSETE novoroční meeting

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Start do nového roku proběhl ve znamení novoročního meetingu, kterého se účastnilo vyšší vedení společnosti.

Hlavním tématem bylo vyhodnocení roku 2017, jak v jednotlivých projektech, tak souhrnně za celou firmu. Každý projektový manažer ve své prezentaci kromě hodnocení roku 2017 si taktéž vytýčil cíle pro následující kvartál. Za provozní oddělení nám představili jednotlivý zástupci své vize na tento rok. V odpolední části jsme si představili celofiremní cíle na rok 2018 s rozpadem na jednotlivé projekty a potvrdili si strategii, kterou požadovaných výsledků chceme dosáhnout.

Posledním tématem bylo představení firemních akcí, které nás v průběhu roku čekají, ať už pro naše zaměstnance a nebo v rámci dobročinného projektu ,,EFSETE pomáhá''.

,,POHYBUJEME SE V OBLASTI PRODEJE A PÉČE. NAŠI PARTNEŘI A ZÁKAZNÍCI JSOU PRO NÁS PRIORITOU ČÍSLO JEDNA'', touto myšlenkou jsme se rozloučili.

Bylo skvělé se opět po svátcích sejít a utvrdit se v tom, že EFSETE tahá za jeden provaz, máme společné vize a cíle. Těšíme se, co vše nás ještě čeká.

Všechny články

Ostravská "vlajková" Vodafone prodejna pod EFSETE

Zdravíme Vás z naší prodejny Vodafone ve Forum Nová Karolina Ostrava, která nově od 1.4.2021 patří do naší sítě prodejen.

Zkušený tým profesionálů hned první měsíc dokázal dosáhnou na nejlepší výsledky od začátku roku 2021.

Velká pochvala a těšíme se na další prodejní růst spojen s postcovidovém znovuotevřením všech obchodů v obchodních centrech, konečně!


EFSETE Tým

Hypoteční vlna také v EFSETE

Mezi naše partnery, se kterými spolupracujeme v rámci salesové vertikály FIELD FORCE a projektu EFSETE Reality – RE/MAX Centrum, patří také společnost GEPARD FINANCE jeden z největších zprostředkovatelů hypoték v ČR.

Právě ukončený 1. kvartál roku 2021 byl našim nejúspěšnějším kvartálem za celou dobu spolupráce. V ČR se za Q1 2021 zrealizovaly hypotéky za téměř 100 miliard korun a jsme moc rádi, že náš hypoteční tým se na tom také podílel. „Svezli“ jsme...

TELESALES - CALL CENTRUM stále na HOME HOFFICE!

Všude prázdno…. nikdo, nikde, ale přitom naše vertikála TELESALES jede na plné pecky.

Jak to?

V našich call centrech v Karviné a Ostravě jsme stále a již téměř rok kompletně na Home Office. Díky našemu skvělému IT oddělení v čele s Jiřím Kuchařem a moderním technologiím řídíme celé Call Centra a provoz vzdáleně.

Ale věříme, že se situace brzo změní a se všemi našimi kolegy se opět potkáme v našich krásných kancelářích.


EFSETE Tým