Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


21.12.2018

EFSETE POMÁHÁ a dárky pro naše zaměstnance

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Spojili jsme příjemné s užitečným. Na konci roku  jsme navázali takovou menší a velmi příjemnou spolupráci se soukromou základní školou speciální pro žáky s více vadami a paní ředitelkou Dagmar Mazákovou. Na této škole je přes cca 70 dětí, kteří trpí dětskou mozkovou obrnou, autismem nebo taky například downovým syndromem. S paní ředitelkou jsme dali hlavy dohromady a vymysleli, že jelikož dáváme každý rok nám všem nějaký dárek za firmu jako poděkování, tak součástí by měl být nějaký výrobek, který děti samy vyrobily. Letos jsme se rozhodli pro vína a děti nám k nim vyrobily EKO obal s přáním, na kterém se podepsaly. To znamená, že každý z nás měl opravdu originál a bude vědět, které dítko jeho obal a přání vyrábělo. 
Přímo na přednášce jsme také měli možnost si zakoupit i jiné výrobky dětí a paní vychovatelek. A teď pozorně čtěte...I přesto, že jsme tam nebyli všichni, tak se za cca hodinu podařilo vybrat díky všem, co si něco zakoupili CELKEM 5600,-. COŽ JE NEUVĚŘITELNÉ!!

EFSETE se rozhodlo pomoci tím, že nakoupilo vyrobené obaly na vína a přáníčka:
Obal na víno = 80,-
Přáníčko = 20,-
Celkem obalů 150
CELKOVÁ ČÁSTKA 15.000,- CELKEM JSME TEDY VYBRALI ČÁSTKU 20.600,-.

VŠEM NAŠIM LIDEM JSME TAK MOHLI PŘEDAT VÍNO PRÁVĚ V TOMTO OBALU, KTERÉ BYLO PODEPSÁNO NAPŘÍKLAD JIŘÍKEM, ADRIANKOU, PETŘÍKEM NEBO KÝMKOLIV JINÝM. TYTO DĚTI SICE NIKDY NEBUDOU UMĚT POŘÁDNĚ ČÍST A PSÁT, ALE PŘESNĚ TOHLE JIM DĚLÁ RADOST :-).

Děkujeme VŠEM!!


Všechny články

EFSETE přeje příjemné Vánoce a úspěšný rok 2021

Letošní rok byl pro nás všechny obrovskou zkouškou. Nikdo neměl šanci se na tuto dobu připravit, museli jsme jít do všeho po hlavě a jen doufat, že naše rozhodnutí budou správná. Nemyslíme jen nás, ale na všechny, kterých se tato doba dotkla.

A tak chceme popřát všem našim obchodním partnerům, zaměstnancům, spolupracovníkům a také vám všem, kteří nás například sledujete na sociálních sítích nebo si prohlížíte naše webové stránky.

Vám všem přejeme, abych...

MerXu – na call centru máme nový projekt

Rok 2020 si pro nás připravil jednu výzvu za druhou a my jsme rádi, že se nám podařilo navázat na call centru novou spolupráci se společností MerXu.

Tento nás nový ,,kolega‘‘ je prodejní platformou pro společnosti z regionu střední a východní Evropy působící v sektoru B2B, jak pro malé a střední podniky, tak pro velké subjekty. Platforma merXu je zabezpečeným obchodním prostředím, které spojuje prověřené kupce i prodejce a umožňuje jim provádět transakce...

NEXARS x EFSETE

Stali jsme se partnerem společnosti NEXARS. A pomáháme s prodejem a distribucí nového PREVENTIVNÍHO ZDRAVOTNÍHO ZAMĚSTNANECKÉHO PROGRAMU pro firmy a organizace.

Program, který na základě výsledků ve společnosti Škoda Auto (na 34 tisíc zaměstnancích), přináší:
pomoc s ochranou zaměstnanců před akutním respiračním onemocněním
a pak následně…
REÁLNÉ SNÍŽENÍ PRACOVNÍ NESCHOPNOSTI a
REÁLNÉ FINANČNÍ ÚSPORY

V dnešní době, kdy je potřeba zajistit...