Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


31.1.2019

EFSETE POMÁHÁ a dárky pro naše zaměstnance

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Spojili jsme příjemné s užitečným. Na konci roku  jsme navázali takovou menší a velmi příjemnou spolupráci se soukromou základní školou speciální pro žáky s více vadami a paní ředitelkou Dagmar Mazákovou. Na této škole je přes cca 70 dětí, kteří trpí dětskou mozkovou obrnou, autismem nebo taky například downovým syndromem. S paní ředitelkou jsme dali hlavy dohromady a vymysleli, že jelikož dáváme každý rok nám všem nějaký dárek za firmu jako poděkování, tak součástí by měl být nějaký výrobek, který děti samy vyrobily. Letos jsme se rozhodli pro vína a děti nám k nim vyrobily EKO obal s přáním, na kterém se podepsaly. To znamená, že každý z nás měl opravdu originál a bude vědět, které dítko jeho obal a přání vyrábělo. 
Přímo na přednášce jsme také měli možnost si zakoupit i jiné výrobky dětí a paní vychovatelek. A teď pozorně čtěte...I přesto, že jsme tam nebyli všichni, tak se za cca hodinu podařilo vybrat díky všem, co si něco zakoupili CELKEM 5600,-. COŽ JE NEUVĚŘITELNÉ!!

EFSETE se rozhodlo pomoci tím, že nakoupilo vyrobené obaly na vína a přáníčka:
Obal na víno = 80,-
Přáníčko = 20,-
Celkem obalů 150
CELKOVÁ ČÁSTKA 15.000,- CELKEM JSME TEDY VYBRALI ČÁSTKU 20.600,-.

VŠEM NAŠIM LIDEM JSME TAK MOHLI PŘEDAT VÍNO PRÁVĚ V TOMTO OBALU, KTERÉ BYLO PODEPSÁNO NAPŘÍKLAD JIŘÍKEM, ADRIANKOU, PETŘÍKEM NEBO KÝMKOLIV JINÝM. TYTO DĚTI SICE NIKDY NEBUDOU UMĚT POŘÁDNĚ ČÍST A PSÁT, ALE PŘESNĚ TOHLE JIM DĚLÁ RADOST :-).

Děkujeme VŠEM!!


Všechny články

FRUITISIMO a BIO KELÍMKY – Bojujeme za zdravějfší svět

Koukáme na svět skrz ovocné brýle, a když jsme se rozhodovali, jaký obal pro naše drinky použít, ekologické kelímky z kukuřice byly jasnou volbou. Vždyť boj za zdravější svět je přesně to, o co se Fruitisimo stále snaží. Naše kelímky jsou vyrobeny z bioplastu PLA. Vypadají na první pohled stejně jako klasické plastové kelímky, jsou průhledné, pružné a odolné. S ropou však nemají nic společného – hlavní surovinou, ze které se vyrábí je kukuřičný škrob....

EFSETE Hero - Březen 2019

Titul EFSETE Hero za březen 2019 získává Zuzana Dudková, která u nás v EFSETE zastává pozici vedoucí juicebaru Fruitisimo v obchodním centru Breda v Opavě.

Zuzka titul získává za její perfektně odvedenou práci vedoucí provozovny a především za skvělé navýšení tržeb. Meziroční růst v březnu o neuvěřitelných 66% je skutečně SUPER výsledek! Také je důležité zmínit, že se Zuzka maximálně podílela na zatím úspěšném přestěhování našeho Juicebaru. Byla...

Mezinárodní den žen v EFSETE

Jedna z tradic, kterou každý rok dodržujeme a zakládáme si na ni. A to předat květiny našim kolegyním napříč celou firmou k MDŽ. Bez nich bychom z větší části nebyli. V EFSETE nás je cca 140 a ženy tvoří cca 80% celé naší společnosti. Což je opravdu hodně.

Děkujeme, že EFSETE tvoříte, přinášíte skvělou atmosféru a máte neustálý úsměv na tváři :-).