Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


21.12.2018

EFSETE POMÁHÁ a dárky pro naše zaměstnance

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Spojili jsme příjemné s užitečným. Na konci roku  jsme navázali takovou menší a velmi příjemnou spolupráci se soukromou základní školou speciální pro žáky s více vadami a paní ředitelkou Dagmar Mazákovou. Na této škole je přes cca 70 dětí, kteří trpí dětskou mozkovou obrnou, autismem nebo taky například downovým syndromem. S paní ředitelkou jsme dali hlavy dohromady a vymysleli, že jelikož dáváme každý rok nám všem nějaký dárek za firmu jako poděkování, tak součástí by měl být nějaký výrobek, který děti samy vyrobily. Letos jsme se rozhodli pro vína a děti nám k nim vyrobily EKO obal s přáním, na kterém se podepsaly. To znamená, že každý z nás měl opravdu originál a bude vědět, které dítko jeho obal a přání vyrábělo. 
Přímo na přednášce jsme také měli možnost si zakoupit i jiné výrobky dětí a paní vychovatelek. A teď pozorně čtěte...I přesto, že jsme tam nebyli všichni, tak se za cca hodinu podařilo vybrat díky všem, co si něco zakoupili CELKEM 5600,-. COŽ JE NEUVĚŘITELNÉ!!

EFSETE se rozhodlo pomoci tím, že nakoupilo vyrobené obaly na vína a přáníčka:
Obal na víno = 80,-
Přáníčko = 20,-
Celkem obalů 150
CELKOVÁ ČÁSTKA 15.000,- CELKEM JSME TEDY VYBRALI ČÁSTKU 20.600,-.

VŠEM NAŠIM LIDEM JSME TAK MOHLI PŘEDAT VÍNO PRÁVĚ V TOMTO OBALU, KTERÉ BYLO PODEPSÁNO NAPŘÍKLAD JIŘÍKEM, ADRIANKOU, PETŘÍKEM NEBO KÝMKOLIV JINÝM. TYTO DĚTI SICE NIKDY NEBUDOU UMĚT POŘÁDNĚ ČÍST A PSÁT, ALE PŘESNĚ TOHLE JIM DĚLÁ RADOST :-).

Děkujeme VŠEM!!


Všechny články

Outsourcing a krize

Outsourcing již dlouho patří k „nástrojům“ pro optimalizaci podnikání. Jeho strategickou hodnotu nejvíce oceníme, když se potýkáme s problémy, jak udržet firmu nad vodou v čase bouřlivého podnikatelského prostředí, tedy například i v období krize.


Outsourcing a krize

K překonání krize jsou outsourcingové společnosti ideálními partnery. Zvládají práci zaměstnanců na plný úvazek v rámci flexibilních opatření a pomáhají zvyšovat efektivitu. Mohou také...

MDŽ 2022 v EFSETE

Ani tento rok jsme si nenechali ujít svátek MDŽ.

Milé dámy, kolegyně, jsme moc rádi, že Vás v EFSETE máme ????????????????

Více fotek naleznete na našem facebooku... https://www.facebook.com/photo/?fbid=3125046974441234&set=pcb.3125047567774508

EFSETE v roce 2021

✅Jak se nám dařilo v roce 2021? ✅Kolik práce jsme udělali? ✅Čeho jsme dosáhli? ✅Jak moc jsme pomáhali našim partnerům plnit jejich cíle?

Klidně se mrkněte..... https://www.youtube.com/shorts/XYLLE5GUioY