Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


21.12.2018

EFSETE POMÁHÁ a dárky pro naše zaměstnance

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Spojili jsme příjemné s užitečným. Na konci roku  jsme navázali takovou menší a velmi příjemnou spolupráci se soukromou základní školou speciální pro žáky s více vadami a paní ředitelkou Dagmar Mazákovou. Na této škole je přes cca 70 dětí, kteří trpí dětskou mozkovou obrnou, autismem nebo taky například downovým syndromem. S paní ředitelkou jsme dali hlavy dohromady a vymysleli, že jelikož dáváme každý rok nám všem nějaký dárek za firmu jako poděkování, tak součástí by měl být nějaký výrobek, který děti samy vyrobily. Letos jsme se rozhodli pro vína a děti nám k nim vyrobily EKO obal s přáním, na kterém se podepsaly. To znamená, že každý z nás měl opravdu originál a bude vědět, které dítko jeho obal a přání vyrábělo. 
Přímo na přednášce jsme také měli možnost si zakoupit i jiné výrobky dětí a paní vychovatelek. A teď pozorně čtěte...I přesto, že jsme tam nebyli všichni, tak se za cca hodinu podařilo vybrat díky všem, co si něco zakoupili CELKEM 5600,-. COŽ JE NEUVĚŘITELNÉ!!

EFSETE se rozhodlo pomoci tím, že nakoupilo vyrobené obaly na vína a přáníčka:
Obal na víno = 80,-
Přáníčko = 20,-
Celkem obalů 150
CELKOVÁ ČÁSTKA 15.000,- CELKEM JSME TEDY VYBRALI ČÁSTKU 20.600,-.

VŠEM NAŠIM LIDEM JSME TAK MOHLI PŘEDAT VÍNO PRÁVĚ V TOMTO OBALU, KTERÉ BYLO PODEPSÁNO NAPŘÍKLAD JIŘÍKEM, ADRIANKOU, PETŘÍKEM NEBO KÝMKOLIV JINÝM. TYTO DĚTI SICE NIKDY NEBUDOU UMĚT POŘÁDNĚ ČÍST A PSÁT, ALE PŘESNĚ TOHLE JIM DĚLÁ RADOST :-).

Děkujeme VŠEM!!


Všechny články

Ostravská "vlajková" Vodafone prodejna pod EFSETE

Zdravíme Vás z naší prodejny Vodafone ve Forum Nová Karolina Ostrava, která nově od 1.4.2021 patří do naší sítě prodejen.

Zkušený tým profesionálů hned první měsíc dokázal dosáhnou na nejlepší výsledky od začátku roku 2021.

Velká pochvala a těšíme se na další prodejní růst spojen s postcovidovém znovuotevřením všech obchodů v obchodních centrech, konečně!


EFSETE Tým

Hypoteční vlna také v EFSETE

Mezi naše partnery, se kterými spolupracujeme v rámci salesové vertikály FIELD FORCE a projektu EFSETE Reality – RE/MAX Centrum, patří také společnost GEPARD FINANCE jeden z největších zprostředkovatelů hypoték v ČR.

Právě ukončený 1. kvartál roku 2021 byl našim nejúspěšnějším kvartálem za celou dobu spolupráce. V ČR se za Q1 2021 zrealizovaly hypotéky za téměř 100 miliard korun a jsme moc rádi, že náš hypoteční tým se na tom také podílel. „Svezli“ jsme...

TELESALES - CALL CENTRUM stále na HOME OFFICE!

Všude prázdno…. nikdo, nikde, ale přitom naše vertikála TELESALES jede na plné pecky.

Jak to?

V našich call centrech v Karviné a Ostravě jsme stále a již téměř rok kompletně na Home Office. Díky našemu skvělému IT oddělení v čele s Jiřím Kuchařem a moderním technologiím řídíme celé Call Centra a provoz vzdáleně.

Ale věříme, že se situace brzo změní a se všemi našimi kolegy se opět potkáme v našich krásných kancelářích.


EFSETE Tým