Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


17.12.2018

EFSETE POMÁHÁ – Dostali jsme se do televize!

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

I v roce 2018 jsme rozhodně nezapomněli pomáhat! Po akci Benefice pro Jůlinku nás čekala další aktivita spojená s dětičkami. Letos jsme se účastnili opět talentové soutěže, kterou pořádala nezisková organizace Eurotopia , CZ o.p.s. a my se tak ujali čestného místa v porotě. Také jsme byli hlavním partnerem a do soutěže věnovali například hlavní výhry tablety. Nesmělo chybět zdravé občerstvení pro děti v podobě čerstvého ovoce z Fruitisima. Letos se účastnilo rekordních zhruba 100 účinkujících různých věkových kategorií. Děti byly z dětských domovů, armády spásy nebo ze ZUŠek. Rozhodnout o vítězi bylo velmi těžké, ale podařilo se.

Mrkněte na reportáž, rozhodně stojí za shlédnutí :-)

https://www.youtube.com/watch?v=LEz96WhorQM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1aB08b57yRL8j6-E_ia-bzsmPnn4mvrdhV-33HfOIhfSLGltiY2rmOMyU

Všechny články

Ostravská "vlajková" Vodafone prodejna pod EFSETE

Zdravíme Vás z naší prodejny Vodafone ve Forum Nová Karolina Ostrava, která nově od 1.4.2021 patří do naší sítě prodejen.

Zkušený tým profesionálů hned první měsíc dokázal dosáhnou na nejlepší výsledky od začátku roku 2021.

Velká pochvala a těšíme se na další prodejní růst spojen s postcovidovém znovuotevřením všech obchodů v obchodních centrech, konečně!


EFSETE Tým

Hypoteční vlna také v EFSETE

Mezi naše partnery, se kterými spolupracujeme v rámci salesové vertikály FIELD FORCE a projektu EFSETE Reality – RE/MAX Centrum, patří také společnost GEPARD FINANCE jeden z největších zprostředkovatelů hypoték v ČR.

Právě ukončený 1. kvartál roku 2021 byl našim nejúspěšnějším kvartálem za celou dobu spolupráce. V ČR se za Q1 2021 zrealizovaly hypotéky za téměř 100 miliard korun a jsme moc rádi, že náš hypoteční tým se na tom také podílel. „Svezli“ jsme...

TELESALES - CALL CENTRUM stále na HOME HOFFICE!

Všude prázdno…. nikdo, nikde, ale přitom naše vertikála TELESALES jede na plné pecky.

Jak to?

V našich call centrech v Karviné a Ostravě jsme stále a již téměř rok kompletně na Home Office. Díky našemu skvělému IT oddělení v čele s Jiřím Kuchařem a moderním technologiím řídíme celé Call Centra a provoz vzdáleně.

Ale věříme, že se situace brzo změní a se všemi našimi kolegy se opět potkáme v našich krásných kancelářích.


EFSETE Tým