Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


17.12.2018

EFSETE POMÁHÁ – Dostali jsme se do televize!

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

I v roce 2018 jsme rozhodně nezapomněli pomáhat! Po akci Benefice pro Jůlinku nás čekala další aktivita spojená s dětičkami. Letos jsme se účastnili opět talentové soutěže, kterou pořádala nezisková organizace Eurotopia , CZ o.p.s. a my se tak ujali čestného místa v porotě. Také jsme byli hlavním partnerem a do soutěže věnovali například hlavní výhry tablety. Nesmělo chybět zdravé občerstvení pro děti v podobě čerstvého ovoce z Fruitisima. Letos se účastnilo rekordních zhruba 100 účinkujících různých věkových kategorií. Děti byly z dětských domovů, armády spásy nebo ze ZUŠek. Rozhodnout o vítězi bylo velmi těžké, ale podařilo se.

Mrkněte na reportáž, rozhodně stojí za shlédnutí :-)

https://www.youtube.com/watch?v=LEz96WhorQM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1aB08b57yRL8j6-E_ia-bzsmPnn4mvrdhV-33HfOIhfSLGltiY2rmOMyU

Všechny články

EFSETE přeje příjemné Vánoce a úspěšný rok 2021

Letošní rok byl pro nás všechny obrovskou zkouškou. Nikdo neměl šanci se na tuto dobu připravit, museli jsme jít do všeho po hlavě a jen doufat, že naše rozhodnutí budou správná. Nemyslíme jen nás, ale na všechny, kterých se tato doba dotkla.

A tak chceme popřát všem našim obchodním partnerům, zaměstnancům, spolupracovníkům a také vám všem, kteří nás například sledujete na sociálních sítích nebo si prohlížíte naše webové stránky.

Vám všem přejeme, abych...

MerXu – na call centru máme nový projekt

Rok 2020 si pro nás připravil jednu výzvu za druhou a my jsme rádi, že se nám podařilo navázat na call centru novou spolupráci se společností MerXu.

Tento nás nový ,,kolega‘‘ je prodejní platformou pro společnosti z regionu střední a východní Evropy působící v sektoru B2B, jak pro malé a střední podniky, tak pro velké subjekty. Platforma merXu je zabezpečeným obchodním prostředím, které spojuje prověřené kupce i prodejce a umožňuje jim provádět transakce...

NEXARS x EFSETE

Stali jsme se partnerem společnosti NEXARS. A pomáháme s prodejem a distribucí nového PREVENTIVNÍHO ZDRAVOTNÍHO ZAMĚSTNANECKÉHO PROGRAMU pro firmy a organizace.

Program, který na základě výsledků ve společnosti Škoda Auto (na 34 tisíc zaměstnancích), přináší:
pomoc s ochranou zaměstnanců před akutním respiračním onemocněním
a pak následně…
REÁLNÉ SNÍŽENÍ PRACOVNÍ NESCHOPNOSTI a
REÁLNÉ FINANČNÍ ÚSPORY

V dnešní době, kdy je potřeba zajistit...