Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


20.12.2020

EFSETE přeje příjemné Vánoce a úspěšný rok 2021

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Letošní rok byl pro nás všechny obrovskou zkouškou. Nikdo neměl šanci se na tuto dobu připravit, museli jsme jít do všeho po hlavě a jen doufat, že naše rozhodnutí budou správná. Nemyslíme jen nás, ale na všechny, kterých se tato doba dotkla.

A tak chceme popřát všem našim obchodním partnerům, zaměstnancům, spolupracovníkům a také vám všem, kteří nás například sledujete na sociálních sítích nebo si prohlížíte naše webové stránky.

Vám všem přejeme, abych rok 2021 byl daleko příjemnější a my byli o dost silnější.

Za celý tým EFSETE chceme popřát ty nejpohodovější Vánoce a úspěšný Nový rok.

Všechny články

MerXu – na call centru máme nový projekt

Rok 2020 si pro nás připravil jednu výzvu za druhou a my jsme rádi, že se nám podařilo navázat na call centru novou spolupráci se společností MerXu.

Tento nás nový ,,kolega‘‘ je prodejní platformou pro společnosti z regionu střední a východní Evropy působící v sektoru B2B, jak pro malé a střední podniky, tak pro velké subjekty. Platforma merXu je zabezpečeným obchodním prostředím, které spojuje prověřené kupce i prodejce a umožňuje jim provádět transakce...

NEXARS x EFSETE

Stali jsme se partnerem společnosti NEXARS. A pomáháme s prodejem a distribucí nového PREVENTIVNÍHO ZDRAVOTNÍHO ZAMĚSTNANECKÉHO PROGRAMU pro firmy a organizace.

Program, který na základě výsledků ve společnosti Škoda Auto (na 34 tisíc zaměstnancích), přináší:
pomoc s ochranou zaměstnanců před akutním respiračním onemocněním
a pak následně…
REÁLNÉ SNÍŽENÍ PRACOVNÍ NESCHOPNOSTI a
REÁLNÉ FINANČNÍ ÚSPORY

V dnešní době, kdy je potřeba zajistit...

10 let v EFSETE

Slavíme další milník! 10 let spolupráce. Tak tímhle číslem se může pochlubit naše kolegyně Jana Konvičková. Jana je součástí EFSETE od roku 2010, v podstatě od samého začátku. Má v tuto chvíli na starosti kontroling napříč celou firmou a také zastává funkci prokuristy.

Jsme rádi, že máme v týmu kolegyni, jako je Jana, pod jejíž rukou prošlo tisíce a tisíce dokumentů, můžeme se na ni obrátit v případě, kdy jednatel společnosti není k dispozici nebo pokud...