Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


15.4.2019

FRUITISIMO a BIO KELÍMKY – Boj za zdravější svět

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Fruitisimo je tzv Love brand a zároveň již několik let náš důležitý zákazník, který ve světě retailu spoléhá také na služby EFSETE. A co byste očekávali od tak silné a progresivní značky? Že půjde příkladem!!!

A tak když se ve Fruitisimu rozhodovali jaký obal pro jejich drinky použít, ekologické kelímky z kukuřice byly jasnou volbou. Vždyť boj za zdravější svět je přesně to, o co se Fruitisimo stále snaží. Jejich kelímky jsou vyrobeny z bioplastu PLA. Vypadají na první pohled stejně jako klasické plastové kelímky, jsou průhledné, pružné a odolné. S ropou však nemají nic společného – hlavní surovinou, ze které se vyrábí je kukuřičný škrob. Po použití je možné je zcela zkompostovat a nepředstavují tak žádnou ekologickou zátěž. Výrobky z bioplastu PLA jsou celosvětově uznány a certifikovány pro použití v potravinářství a je u nich garantována zdravotní nezávadnost.

Přijďte se o tom sami přesvědčit na jeden z našich stánků Fruitisimo. Naše usměvavé kolegyně se na váš budou těšit ve Fórum Nová Karolina, Avion Shopping Park Ostrava a nebo v obchodním centru Breda Weinsteinn :-).

NA ZDRAVÍ! přeje Fruitisimo a EFSETE

Všechny články

Outsourcing a krize

Outsourcing již dlouho patří k „nástrojům“ pro optimalizaci podnikání. Jeho strategickou hodnotu nejvíce oceníme, když se potýkáme s problémy, jak udržet firmu nad vodou v čase bouřlivého podnikatelského prostředí, tedy například i v období krize.


Outsourcing a krize

K překonání krize jsou outsourcingové společnosti ideálními partnery. Zvládají práci zaměstnanců na plný úvazek v rámci flexibilních opatření a pomáhají zvyšovat efektivitu. Mohou také...

MDŽ 2022 v EFSETE

Ani tento rok jsme si nenechali ujít svátek MDŽ.

Milé dámy, kolegyně, jsme moc rádi, že Vás v EFSETE máme ????????????????

Více fotek naleznete na našem facebooku... https://www.facebook.com/photo/?fbid=3125046974441234&set=pcb.3125047567774508

EFSETE v roce 2021

✅Jak se nám dařilo v roce 2021? ✅Kolik práce jsme udělali? ✅Čeho jsme dosáhli? ✅Jak moc jsme pomáhali našim partnerům plnit jejich cíle?

Klidně se mrkněte..... https://www.youtube.com/shorts/XYLLE5GUioY