Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


6.4.2021

Hypoteční vlna také v EFSETE

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Mezi naše partnery, se kterými spolupracujeme v rámci salesové vertikály FIELD FORCE a projektu EFSETE Reality – RE/MAX Centrum, patří také společnost GEPARD FINANCE jeden z největších zprostředkovatelů hypoték v ČR. Právě ukončený 1. kvartál roku 2021 byl našim nejúspěšnějším kvartálem za celou dobu spolupráce. V ČR se za Q1 2021 zrealizovaly hypotéky za téměř 100 miliard korun a jsme moc rádi, že náš hypoteční tým se na tom také podílel. „Svezli“ jsme se na této hypoteční vlně a během prvního čtvrtletí roku 2021 jsem meziročně navýšili naši produkci 2,5 krát.

Úctyhodný výkon!

Děkujeme EFSETE Gepard týmu! EFSETE Tým

Všechny články

Spolupráce se společností Naturpharma

Máme za sebou první rok spolupráce s bulharskou farmaceutickou společností Naturpharma, které jsme pomohli vstoupit na český trh s inovativním doplňkem stravy Mieloguard (https://mieloguard.cz/)

 
Podíleli jsme se na
✅ marketingové strategii,
✅ odborných překladech,
✅ tvorbě marketingových sdělení a materiálů,
✅ televizní kampaňi
✅ zalistování u distributorů,
✅ zalistování u řetězců.
 
Ale především pomáháme s
✅ propagaci produktů na lékárnách a u lékařů...

Vodafone Business Field partner roku

V pravidelném každoročním vyhlašování nejlepších Vodafone partnerů oddělení Indirect Business Field jsme se v rámci fiskálního roku 2021/2022 opět dostali "NA BEDNU" a obsadili jsme super 3 místo!!!
 
Děkujeme...
Vodafone za důvěru i ocenění!!!
- a celému EFSETE týmu za skvělou práci!!!

Outsourcing a krize

Outsourcing již dlouho patří k „nástrojům“ pro optimalizaci podnikání. Jeho strategickou hodnotu nejvíce oceníme, když se potýkáme s problémy, jak udržet firmu nad vodou v čase bouřlivého podnikatelského prostředí, tedy například i v období krize.

Outsourcing a krize

K překonání krize jsou outsourcingové společnosti ideálními partnery. Zvládají práci zaměstnanců na plný úvazek v rámci flexibilních opatření a pomáhají zvyšovat efektivitu. Mohou také...