Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


6.4.2021

Hypoteční vlna také v EFSETE

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Mezi naše partnery, se kterými spolupracujeme v rámci salesové vertikály FIELD FORCE a projektu EFSETE Reality – RE/MAX Centrum, patří také společnost GEPARD FINANCE jeden z největších zprostředkovatelů hypoték v ČR.

Právě ukončený 1. kvartál roku 2021 byl našim nejúspěšnějším kvartálem za celou dobu spolupráce. V ČR se za Q1 2021 zrealizovaly hypotéky za téměř 100 miliard korun a jsme moc rádi, že náš hypoteční tým se na tom také podílel. „Svezli“ jsme se na této hypoteční vlně a během prvního čtvrtletí roku 2021 jsem meziročně navýšili naši produkci 2,5 krát. Úctyhodný výkon!

Děkujeme EFSETE Gepard týmu!

 

EFSETE Tým

Všechny články

EFSETE přeje super Vánoce a úspěšný rok 2022

Všem našim klientům, partnerům, zaměstnancům, spolupracovníkům, kolegům i fanouškům

přejeme šťastné a veselé Vánoce,

děkujeme za spolupráci a podporu v roce 2021 a

do roku 2022 Vám přejeme zdraví, štěstí a úspěch!!!


EFSETE Tým!

Dárky pro azylový dům svaté Zdislavy

Také tento rok před Vánoci jsme se rozhodli někomu pomoct. Opět společně jako firma, jako tým. A opět mohli všichni naši kolegové navrhnout komu pomůžeme. A finální volba padla na naší „domácí“ charitativní organizaci Charita Ostrava. Konkrétně na azylový dům pro matky s dětmi pod jménem Dům svaté Zdislavy, který se nachází v Ostravě Zábřehu.


Posláním tohoto zařízení je podporovat matky s dětmi, ženy s dětmi svěřenými do péče nebo těhotné ženy,...

Ostravská "vlajková" Vodafone prodejna pod EFSETE

Zdravíme Vás z naší prodejny Vodafone ve Forum Nová Karolina Ostrava, která nově od 1.4.2021 patří do naší sítě prodejen.

Zkušený tým profesionálů hned první měsíc dokázal dosáhnou na nejlepší výsledky od začátku roku 2021.

Velká pochvala a těšíme se na další prodejní růst spojen s postcovidovém znovuotevřením všech obchodů v obchodních centrech, konečně!


EFSETE Tým