Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


11.6.2018

LETNÍ CELOFIREMNÍ AKCE - BENEFICE PRO JŮLINKU

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

V rámci projektu EFSETE pomáhá jsme se rozhodli spojit příjemné s užitečným. Všichni víme, že začátek června patří našim nejmenším, tak jsme den dětí oslavili společně a trochu netradičně.

Stali jsme se sponzorem dobročinné akce BENEFICE PRO JŮLINKU. Jůlinka je již od malička obrovskou bojovnicí a my jsme si v tuto chvíli opět dokázali, že firma jako celek má  obrovské srdce. Přispěli jsme formou sponzorského daru v hodnotě 20.000 Kč a naši zaměstnanci měli možnost si  zakoupit trička s logem ,,JSEM V TÝMU EFSETE POMÁHÁ'' za cenu 250 Kč, kdy touto částkou taky přispěli.

Program se konal v Bělotíně u Hranic na Moravě a my jsme si přivodili dobrou náladu už cestou firemním autobusem. Velkou odměnou nám bylo potěšení, že jsme alespoň z části přispěli k ulehčení léčby této usměvavé holčičky. Čekal nás bohatý program, vystupovala legendární kapela Turbo a nebo také zpěvák Pavel Callta. Celou akcí provázeli moderátoři Evropy 2 Ondřej Urban a Petr Říbal.

Jsme rádi, že jsme mohli být součástí a už teď vymýšlíme něco dalšího :-).

Všechny články

FRUITISIMO a BIO KELÍMKY – Bojujeme za zdravějfší svět

Koukáme na svět skrz ovocné brýle, a když jsme se rozhodovali, jaký obal pro naše drinky použít, ekologické kelímky z kukuřice byly jasnou volbou. Vždyť boj za zdravější svět je přesně to, o co se Fruitisimo stále snaží. Naše kelímky jsou vyrobeny z bioplastu PLA. Vypadají na první pohled stejně jako klasické plastové kelímky, jsou průhledné, pružné a odolné. S ropou však nemají nic společného – hlavní surovinou, ze které se vyrábí je kukuřičný škrob....

EFSETE Hero - Březen 2019

Titul EFSETE Hero za březen 2019 získává Zuzana Dudková, která u nás v EFSETE zastává pozici vedoucí juicebaru Fruitisimo v obchodním centru Breda v Opavě.

Zuzka titul získává za její perfektně odvedenou práci vedoucí provozovny a především za skvělé navýšení tržeb. Meziroční růst v březnu o neuvěřitelných 66% je skutečně SUPER výsledek! Také je důležité zmínit, že se Zuzka maximálně podílela na zatím úspěšném přestěhování našeho Juicebaru. Byla...

Mezinárodní den žen v EFSETE

Jedna z tradic, kterou každý rok dodržujeme a zakládáme si na ni. A to předat květiny našim kolegyním napříč celou firmou k MDŽ. Bez nich bychom z větší části nebyli. V EFSETE nás je cca 140 a ženy tvoří cca 80% celé naší společnosti. Což je opravdu hodně.

Děkujeme, že EFSETE tvoříte, přinášíte skvělou atmosféru a máte neustálý úsměv na tváři :-).