Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


11.6.2018

LETNÍ CELOFIREMNÍ AKCE - BENEFICE PRO JŮLINKU

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

V rámci projektu EFSETE pomáhá jsme se rozhodli spojit příjemné s užitečným. Všichni víme, že začátek června patří našim nejmenším, tak jsme den dětí oslavili společně a trochu netradičně.

Stali jsme se sponzorem dobročinné akce BENEFICE PRO JŮLINKU. Jůlinka je již od malička obrovskou bojovnicí a my jsme si v tuto chvíli opět dokázali, že firma jako celek má  obrovské srdce. Přispěli jsme formou sponzorského daru v hodnotě 20.000 Kč a naši zaměstnanci měli možnost si  zakoupit trička s logem ,,JSEM V TÝMU EFSETE POMÁHÁ'' za cenu 250 Kč, kdy touto částkou taky přispěli.

Program se konal v Bělotíně u Hranic na Moravě a my jsme si přivodili dobrou náladu už cestou firemním autobusem. Velkou odměnou nám bylo potěšení, že jsme alespoň z části přispěli k ulehčení léčby této usměvavé holčičky. Čekal nás bohatý program, vystupovala legendární kapela Turbo a nebo také zpěvák Pavel Callta. Celou akcí provázeli moderátoři Evropy 2 Ondřej Urban a Petr Říbal.

Jsme rádi, že jsme mohli být součástí a už teď vymýšlíme něco dalšího :-).

Všechny články

SAZKA v olomoucké Šantovce

Tak a převzali a znovuotevřeli jsme již 3. pobočku/kiosek společnosti SAZKA!

Tentokrát v olomoucké Šantovce.

Jedná se o super další krok v rámci našich retailových aktivit.

Děkujeme společnosti SAZKA za důvěru a celému našemu EFSETE Retail týmu za další kus skvělé práce!

A Vy si k nám klidně přijďte vsadit třeba oblíbenou sportku!

Pěkný den. EFSETE Tým.

15.3.2023

Vodafone Road Show 2023

Jedna část naší EFSETE a zároveň Vodafone crew na ostravské části Vodafone Road Show v rámci MISE za lepší zákaznickou spokojenost zákazníků Vodafone.


Bylo to moc fajn a přínosné být ve správný čas na správném místě!

Díky Vodafone!


Novoroční EFSETE BLACK & WHITE party

Máme za sebou skvělý BLACK & WHITE novoroční večírek, který se konal 13.1.2023 v restauraci Zaječský vinný sklep. Sešlo se nás více než 150 a byli jsme rádi, že jsme se po dlouhém covidovém období mohli neformálně setkat a probrat i nepracovní věci. Vyhlásili a ocenili jsme také nejlepší kolegy za rok 2022 z jednotlivých vertikál RETAIL, TELESALES, FIELD FORCE a také z našeho provozního týmu a připomněli si znovu naše kolegy, které jsme během roku ocenili za...