Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


11.6.2018

LETNÍ CELOFIREMNÍ AKCE - BENEFICE PRO JŮLINKU

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

V rámci projektu EFSETE pomáhá jsme se rozhodli spojit příjemné s užitečným. Všichni víme, že začátek června patří našim nejmenším, tak jsme den dětí oslavili společně a trochu netradičně.

Stali jsme se sponzorem dobročinné akce BENEFICE PRO JŮLINKU. Jůlinka je již od malička obrovskou bojovnicí a my jsme si v tuto chvíli opět dokázali, že firma jako celek má  obrovské srdce. Přispěli jsme formou sponzorského daru v hodnotě 20.000 Kč a naši zaměstnanci měli možnost si  zakoupit trička s logem ,,JSEM V TÝMU EFSETE POMÁHÁ'' za cenu 250 Kč, kdy touto částkou taky přispěli.

Program se konal v Bělotíně u Hranic na Moravě a my jsme si přivodili dobrou náladu už cestou firemním autobusem. Velkou odměnou nám bylo potěšení, že jsme alespoň z části přispěli k ulehčení léčby této usměvavé holčičky. Čekal nás bohatý program, vystupovala legendární kapela Turbo a nebo také zpěvák Pavel Callta. Celou akcí provázeli moderátoři Evropy 2 Ondřej Urban a Petr Říbal.

Jsme rádi, že jsme mohli být součástí a už teď vymýšlíme něco dalšího :-).

Všechny články

EFSETE přeje příjemné Vánoce a úspěšný rok 2021

Letošní rok byl pro nás všechny obrovskou zkouškou. Nikdo neměl šanci se na tuto dobu připravit, museli jsme jít do všeho po hlavě a jen doufat, že naše rozhodnutí budou správná. Nemyslíme jen nás, ale na všechny, kterých se tato doba dotkla.

A tak chceme popřát všem našim obchodním partnerům, zaměstnancům, spolupracovníkům a také vám všem, kteří nás například sledujete na sociálních sítích nebo si prohlížíte naše webové stránky.

Vám všem přejeme, abych...

MerXu – na call centru máme nový projekt

Rok 2020 si pro nás připravil jednu výzvu za druhou a my jsme rádi, že se nám podařilo navázat na call centru novou spolupráci se společností MerXu.

Tento nás nový ,,kolega‘‘ je prodejní platformou pro společnosti z regionu střední a východní Evropy působící v sektoru B2B, jak pro malé a střední podniky, tak pro velké subjekty. Platforma merXu je zabezpečeným obchodním prostředím, které spojuje prověřené kupce i prodejce a umožňuje jim provádět transakce...

NEXARS x EFSETE

Stali jsme se partnerem společnosti NEXARS. A pomáháme s prodejem a distribucí nového PREVENTIVNÍHO ZDRAVOTNÍHO ZAMĚSTNANECKÉHO PROGRAMU pro firmy a organizace.

Program, který na základě výsledků ve společnosti Škoda Auto (na 34 tisíc zaměstnancích), přináší:
pomoc s ochranou zaměstnanců před akutním respiračním onemocněním
a pak následně…
REÁLNÉ SNÍŽENÍ PRACOVNÍ NESCHOPNOSTI a
REÁLNÉ FINANČNÍ ÚSPORY

V dnešní době, kdy je potřeba zajistit...