Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


11.6.2018

LETNÍ CELOFIREMNÍ AKCE - BENEFICE PRO JŮLINKU

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

V rámci projektu EFSETE pomáhá jsme se rozhodli spojit příjemné s užitečným. Všichni víme, že začátek června patří našim nejmenším, tak jsme den dětí oslavili společně a trochu netradičně.

Stali jsme se sponzorem dobročinné akce BENEFICE PRO JŮLINKU. Jůlinka je již od malička obrovskou bojovnicí a my jsme si v tuto chvíli opět dokázali, že firma jako celek má  obrovské srdce. Přispěli jsme formou sponzorského daru v hodnotě 20.000 Kč a naši zaměstnanci měli možnost si  zakoupit trička s logem ,,JSEM V TÝMU EFSETE POMÁHÁ'' za cenu 250 Kč, kdy touto částkou taky přispěli.

Program se konal v Bělotíně u Hranic na Moravě a my jsme si přivodili dobrou náladu už cestou firemním autobusem. Velkou odměnou nám bylo potěšení, že jsme alespoň z části přispěli k ulehčení léčby této usměvavé holčičky. Čekal nás bohatý program, vystupovala legendární kapela Turbo a nebo také zpěvák Pavel Callta. Celou akcí provázeli moderátoři Evropy 2 Ondřej Urban a Petr Říbal.

Jsme rádi, že jsme mohli být součástí a už teď vymýšlíme něco dalšího :-).

Všechny články

Ostravská "vlajková" Vodafone prodejna pod EFSETE

Zdravíme Vás z naší prodejny Vodafone ve Forum Nová Karolina Ostrava, která nově od 1.4.2021 patří do naší sítě prodejen.

Zkušený tým profesionálů hned první měsíc dokázal dosáhnou na nejlepší výsledky od začátku roku 2021.

Velká pochvala a těšíme se na další prodejní růst spojen s postcovidovém znovuotevřením všech obchodů v obchodních centrech, konečně!


EFSETE Tým

Hypoteční vlna také v EFSETE

Mezi naše partnery, se kterými spolupracujeme v rámci salesové vertikály FIELD FORCE a projektu EFSETE Reality – RE/MAX Centrum, patří také společnost GEPARD FINANCE jeden z největších zprostředkovatelů hypoték v ČR.

Právě ukončený 1. kvartál roku 2021 byl našim nejúspěšnějším kvartálem za celou dobu spolupráce. V ČR se za Q1 2021 zrealizovaly hypotéky za téměř 100 miliard korun a jsme moc rádi, že náš hypoteční tým se na tom také podílel. „Svezli“ jsme...

TELESALES - CALL CENTRUM stále na HOME HOFFICE!

Všude prázdno…. nikdo, nikde, ale přitom naše vertikála TELESALES jede na plné pecky.

Jak to?

V našich call centrech v Karviné a Ostravě jsme stále a již téměř rok kompletně na Home Office. Díky našemu skvělému IT oddělení v čele s Jiřím Kuchařem a moderním technologiím řídíme celé Call Centra a provoz vzdáleně.

Ale věříme, že se situace brzo změní a se všemi našimi kolegy se opět potkáme v našich krásných kancelářích.


EFSETE Tým