Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


2.10.2017

MODERNIZUJEME!

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

A JE TO TADY! V retailových projektech modernizujeme. V září jsme to rozjeli v Ostravě - Fórum Nová Karolina, kde jsme tuto inovaci nazvali ,,třikrát N''. A proč zrovna takto?

  • Nový trendy desing
  • Nové komfortní posezení
  • Nový rozšířený sortiment

V tuto chvíli se u nás nejenže osvěžíte zdravým drinkem nebo kopečkem zmrzliny, ale můžete si u  nás vybrat ze slaného sortimentu, dortů a také zmrzlinových pohárů. Opravdu obrovský dík patří Andree Halaškové a Nikole Gregárkové za tuto realizaci. Už teď se těšíme na Vaši návštěvu.

NA ZDRAVÍ :-)

Všechny články

SAZKA v olomoucké Šantovce

Tak a převzali a znovuotevřeli jsme již 3. pobočku/kiosek společnosti SAZKA!

Tentokrát v olomoucké Šantovce.

Jedná se o super další krok v rámci našich retailových aktivit.

Děkujeme společnosti SAZKA za důvěru a celému našemu EFSETE Retail týmu za další kus skvělé práce!

A Vy si k nám klidně přijďte vsadit třeba oblíbenou sportku!

Pěkný den. EFSETE Tým.

15.3.2023

Vodafone Road Show 2023

Jedna část naší EFSETE a zároveň Vodafone crew na ostravské části Vodafone Road Show v rámci MISE za lepší zákaznickou spokojenost zákazníků Vodafone.


Bylo to moc fajn a přínosné být ve správný čas na správném místě!

Díky Vodafone!


Novoroční EFSETE BLACK & WHITE party

Máme za sebou skvělý BLACK & WHITE novoroční večírek, který se konal 13.1.2023 v restauraci Zaječský vinný sklep. Sešlo se nás více než 150 a byli jsme rádi, že jsme se po dlouhém covidovém období mohli neformálně setkat a probrat i nepracovní věci. Vyhlásili a ocenili jsme také nejlepší kolegy za rok 2022 z jednotlivých vertikál RETAIL, TELESALES, FIELD FORCE a také z našeho provozního týmu a připomněli si znovu naše kolegy, které jsme během roku ocenili za...