Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


1.9.2020

Nejlepší obchodník Vodafone je z EFSETE – Martin Horčička

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Martin Horčička, tak toto jméno je velmi často vysloveno nejen napříč naší firmou, ale také naším partnerem Vodafone. Martin se stal nejlepším obchodníkem Vodafone roku 2019 ve svém segmentu. Ano, skutečně vybojoval 1. místo.

Cenu mu předal sám národní manažer Vodafone Miroslav Filip a to v místě, kde Martin svou kariéru odstartoval, v Jablonci nad Nisou.

Jsme opravdu pyšní, že máme v týmu ty nejlepší a Martine…Obrovská gratulace a velké díky za Tvou práci.Moc si vážíme toho, že jsi součást EFSETE a můžeme pracovat s takovým profíkem!

Všechny články

SAZKA v olomoucké Šantovce

Tak a převzali a znovuotevřeli jsme již 3. pobočku/kiosek společnosti SAZKA!

Tentokrát v olomoucké Šantovce.

Jedná se o super další krok v rámci našich retailových aktivit.

Děkujeme společnosti SAZKA za důvěru a celému našemu EFSETE Retail týmu za další kus skvělé práce!

A Vy si k nám klidně přijďte vsadit třeba oblíbenou sportku!

Pěkný den. EFSETE Tým.

15.3.2023

Vodafone Road Show 2023

Jedna část naší EFSETE a zároveň Vodafone crew na ostravské části Vodafone Road Show v rámci MISE za lepší zákaznickou spokojenost zákazníků Vodafone.


Bylo to moc fajn a přínosné být ve správný čas na správném místě!

Díky Vodafone!


Novoroční EFSETE BLACK & WHITE party

Máme za sebou skvělý BLACK & WHITE novoroční večírek, který se konal 13.1.2023 v restauraci Zaječský vinný sklep. Sešlo se nás více než 150 a byli jsme rádi, že jsme se po dlouhém covidovém období mohli neformálně setkat a probrat i nepracovní věci. Vyhlásili a ocenili jsme také nejlepší kolegy za rok 2022 z jednotlivých vertikál RETAIL, TELESALES, FIELD FORCE a také z našeho provozního týmu a připomněli si znovu naše kolegy, které jsme během roku ocenili za...