Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


1.11.2020

NEXARS x EFSETE

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Stali jsme se partnerem společnosti NEXARS. A pomáháme s prodejem a distribucí nového PREVENTIVNÍHO ZDRAVOTNÍHO ZAMĚSTNANECKÉHO PROGRAMU pro firmy a organizace.

Program, který na základě výsledků ve společnosti Škoda Auto (na 34 tisíc zaměstnancích), přináší:
pomoc s ochranou zaměstnanců před akutním respiračním onemocněním
a pak následně…
REÁLNÉ SNÍŽENÍ PRACOVNÍ NESCHOPNOSTI a
REÁLNÉ FINANČNÍ ÚSPORY

V dnešní době, kdy je potřeba zajistit zdravé pracovníky na pracovišti, ušetřit na nákladech spojených s pracovní neschopností a nabídnout zaměstnancům pocit bezpečí a firemní péči si myslíme, že toto je správná cesta!!

Více o programu naleznete na www.zdravizamestnanci.cz.

A společnosti NEXARS děkujeme za důvěru!!

Všechny články

EFSETE přeje příjemné Vánoce a úspěšný rok 2021

Letošní rok byl pro nás všechny obrovskou zkouškou. Nikdo neměl šanci se na tuto dobu připravit, museli jsme jít do všeho po hlavě a jen doufat, že naše rozhodnutí budou správná. Nemyslíme jen nás, ale na všechny, kterých se tato doba dotkla.

A tak chceme popřát všem našim obchodním partnerům, zaměstnancům, spolupracovníkům a také vám všem, kteří nás například sledujete na sociálních sítích nebo si prohlížíte naše webové stránky.

Vám všem přejeme, abych...

MerXu – na call centru máme nový projekt

Rok 2020 si pro nás připravil jednu výzvu za druhou a my jsme rádi, že se nám podařilo navázat na call centru novou spolupráci se společností MerXu.

Tento nás nový ,,kolega‘‘ je prodejní platformou pro společnosti z regionu střední a východní Evropy působící v sektoru B2B, jak pro malé a střední podniky, tak pro velké subjekty. Platforma merXu je zabezpečeným obchodním prostředím, které spojuje prověřené kupce i prodejce a umožňuje jim provádět transakce...

10 let v EFSETE

Slavíme další milník! 10 let spolupráce. Tak tímhle číslem se může pochlubit naše kolegyně Jana Konvičková. Jana je součástí EFSETE od roku 2010, v podstatě od samého začátku. Má v tuto chvíli na starosti kontroling napříč celou firmou a také zastává funkci prokuristy.

Jsme rádi, že máme v týmu kolegyni, jako je Jana, pod jejíž rukou prošlo tisíce a tisíce dokumentů, můžeme se na ni obrátit v případě, kdy jednatel společnosti není k dispozici nebo pokud...