Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


11.1.2019

Novoroční EFSETE PÁRTY superhrdinů 2019

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

LETOS JSME ZAŽILI NĚCO POPRVÉ!!

Nikoli vánoční, ale party NOVOROČNÍ :-).

Téma: Co dělají superhrdinové, když se nikdo nedivá?

Večer byl plný překvapení, jelikož se program tajil do poslední chvíle.

V příjemných prostorách Klubu Parník,Ostrava jsme měli skvělé jídlo, pití a nesměl chybět námi namíchaný EFSETE drink. Viděli jsme všechny naše Hero za rok 2018 pospolu a vyhlásili jsme také Superhero za rok 2018. Zasmáli jsme se s Divadlo improvizace ODVAZ, které do svého představení zahrnulo i některé z nás a na konec jsme to rozjeli s klukama z kapely Marco Campos & T4F :-).

Bylo to nové, bylo to skvělé. Děkujeme všem za účast a děkujeme EFSETE za to, že můžeme být v tak skvělé partě lidí :-).

Máme taky parádní video z celé párty. Koukněte na naše facebookovské stránky a staňte se tak i našim fanouškem, pokud ještě nejste. 

https://www.facebook.com/efsete/videos/408797306562394


Všechny články

Ostravská "vlajková" Vodafone prodejna pod EFSETE

Zdravíme Vás z naší prodejny Vodafone ve Forum Nová Karolina Ostrava, která nově od 1.4.2021 patří do naší sítě prodejen.

Zkušený tým profesionálů hned první měsíc dokázal dosáhnou na nejlepší výsledky od začátku roku 2021.

Velká pochvala a těšíme se na další prodejní růst spojen s postcovidovém znovuotevřením všech obchodů v obchodních centrech, konečně!


EFSETE Tým

Hypoteční vlna také v EFSETE

Mezi naše partnery, se kterými spolupracujeme v rámci salesové vertikály FIELD FORCE a projektu EFSETE Reality – RE/MAX Centrum, patří také společnost GEPARD FINANCE jeden z největších zprostředkovatelů hypoték v ČR.

Právě ukončený 1. kvartál roku 2021 byl našim nejúspěšnějším kvartálem za celou dobu spolupráce. V ČR se za Q1 2021 zrealizovaly hypotéky za téměř 100 miliard korun a jsme moc rádi, že náš hypoteční tým se na tom také podílel. „Svezli“ jsme...

TELESALES - CALL CENTRUM stále na HOME OFFICE!

Všude prázdno…. nikdo, nikde, ale přitom naše vertikála TELESALES jede na plné pecky.

Jak to?

V našich call centrech v Karviné a Ostravě jsme stále a již téměř rok kompletně na Home Office. Díky našemu skvělému IT oddělení v čele s Jiřím Kuchařem a moderním technologiím řídíme celé Call Centra a provoz vzdáleně.

Ale věříme, že se situace brzo změní a se všemi našimi kolegy se opět potkáme v našich krásných kancelářích.


EFSETE Tým