Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


11.1.2019

Novoroční EFSETE PÁRTY superhrdinů 2019

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

LETOS JSME ZAŽILI NĚCO POPRVÉ!!

Nikoli vánoční, ale party NOVOROČNÍ :-).

Téma: Co dělají superhrdinové, když se nikdo nedivá?

Večer byl plný překvapení, jelikož se program tajil do poslední chvíle.

V příjemných prostorách Klubu Parník,Ostrava jsme měli skvělé jídlo, pití a nesměl chybět námi namíchaný EFSETE drink. Viděli jsme všechny naše Hero za rok 2018 pospolu a vyhlásili jsme také Superhero za rok 2018. Zasmáli jsme se s Divadlo improvizace ODVAZ, které do svého představení zahrnulo i některé z nás a na konec jsme to rozjeli s klukama z kapely Marco Campos & T4F :-).

Bylo to nové, bylo to skvělé. Děkujeme všem za účast a děkujeme EFSETE za to, že můžeme být v tak skvělé partě lidí :-).

Máme taky parádní video z celé párty. Koukněte na naše facebookovské stránky a staňte se tak i našim fanouškem, pokud ještě nejste. 

https://www.facebook.com/efsete/videos/408797306562394


Všechny články

Outsourcing a krize

Outsourcing již dlouho patří k „nástrojům“ pro optimalizaci podnikání. Jeho strategickou hodnotu nejvíce oceníme, když se potýkáme s problémy, jak udržet firmu nad vodou v čase bouřlivého podnikatelského prostředí, tedy například i v období krize.


Outsourcing a krize

K překonání krize jsou outsourcingové společnosti ideálními partnery. Zvládají práci zaměstnanců na plný úvazek v rámci flexibilních opatření a pomáhají zvyšovat efektivitu. Mohou také...

MDŽ 2022 v EFSETE

Ani tento rok jsme si nenechali ujít svátek MDŽ.

Milé dámy, kolegyně, jsme moc rádi, že Vás v EFSETE máme ????????????????

Více fotek naleznete na našem facebooku... https://www.facebook.com/photo/?fbid=3125046974441234&set=pcb.3125047567774508

EFSETE v roce 2021

✅Jak se nám dařilo v roce 2021? ✅Kolik práce jsme udělali? ✅Čeho jsme dosáhli? ✅Jak moc jsme pomáhali našim partnerům plnit jejich cíle?

Klidně se mrkněte..... https://www.youtube.com/shorts/XYLLE5GUioY