Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


28.2.2019

Novoroční EFSETE PÁRTY superhrdinů 2019

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

LETOS JSME ZAŽILI NĚCO POPRVÉ!!

Nikoli vánoční, ale párty NOVOROČNÍ :-).
Co dělají superhrdinové, když se nikdo nedivá? Koukněte na video a dozvíte se více!!

Viděli jsme všechny naše Hero za rok 2018 pospolu, vyhlásili jsme také Superhero za rok 2018. Večer plný překvapení, kdy se program tajil do poslední chvíle. A na co všechno jsme se mohli těšit? Na příjemné prostory v Klubu Parník,Ostrava, skvělé jídlo, pití, nesměl chybět námi namíchaný EFSETE drink, zasmáli jsme se s Divadlo improvizace ODVAZ, které do svého představení zahrnul i některé z nás a na konec to rozjeli s klukama z kapely Marco Campos & T4F :-).

Bylo to nové, bylo to skvělé. Děkujeme všem za účast a děkujeme Petrovi Gajduškovi za to, že můžeme být v tak skvělé partě lidí :-).

Máme taky parádní video z celé párty. Koukněte na naše facebookovské stránky a staňte se tak i našim fanouškem, pokud ještě nejste.

https://www.facebook.com/efsete/videos/408797306562394/


Všechny články

FRUITISIMO a BIO KELÍMKY – Bojujeme za zdravějfší svět

Koukáme na svět skrz ovocné brýle, a když jsme se rozhodovali, jaký obal pro naše drinky použít, ekologické kelímky z kukuřice byly jasnou volbou. Vždyť boj za zdravější svět je přesně to, o co se Fruitisimo stále snaží. Naše kelímky jsou vyrobeny z bioplastu PLA. Vypadají na první pohled stejně jako klasické plastové kelímky, jsou průhledné, pružné a odolné. S ropou však nemají nic společného – hlavní surovinou, ze které se vyrábí je kukuřičný škrob....

EFSETE Hero - Březen 2019

Titul EFSETE Hero za březen 2019 získává Zuzana Dudková, která u nás v EFSETE zastává pozici vedoucí juicebaru Fruitisimo v obchodním centru Breda v Opavě.

Zuzka titul získává za její perfektně odvedenou práci vedoucí provozovny a především za skvělé navýšení tržeb. Meziroční růst v březnu o neuvěřitelných 66% je skutečně SUPER výsledek! Také je důležité zmínit, že se Zuzka maximálně podílela na zatím úspěšném přestěhování našeho Juicebaru. Byla...

Mezinárodní den žen v EFSETE

Jedna z tradic, kterou každý rok dodržujeme a zakládáme si na ni. A to předat květiny našim kolegyním napříč celou firmou k MDŽ. Bez nich bychom z větší části nebyli. V EFSETE nás je cca 140 a ženy tvoří cca 80% celé naší společnosti. Což je opravdu hodně.

Děkujeme, že EFSETE tvoříte, přinášíte skvělou atmosféru a máte neustálý úsměv na tváři :-).