Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


15.1.2024

Novoroční EFSETE párty ve stylu 90. léta

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Dne 12. ledna 2023 se konal náš tradiční novoroční večírek, tentokrát obohacený o kouzlo a styl devadesátých let. Tato jedinečná akce nám poskytla výjimečnou příležitost setkat se v přátelské atmosféře, zavzpomínat na úspěchy, které jsme dosáhli v roce 2023, a s nadějí se podívat na výzvy a příležitosti, které přinese rok 2024.

Večírek se nesl ve znamení nejen zábavy a odpočinku, ale také ocenění a poděkování. Živá hudba kapely, DJ a vystoupení známé stand-up komičky Adely Elb dodaly večeru nezapomenutelnou atmosféru. Nebyl to jen večer plný smíchu a tance, ale také příležitost ocenit vynikající výkony našich kolegů z různých sales vertikál. Speciální poděkování patřilo těm, kteří jsou s námi už 5 nebo dokonce 10 let, za jejich věrnost, odhodlání a nepřetržitou práci, která pomáhá EFSETU růst a prosperovat.

Tímto bychom chtěli vyjádřit naše upřímné díky všem zaměstnancům a spolupracovníkům za jejich neúnavnou práci a odhodlání v roce 2023. Vaše tvrdá práce a zapojení jsou klíčem k našemu společnému úspěchu, a my s napětím očekáváme, co společně dosáhneme v nadcházejícím roce.

Na závěr bychom rádi poděkovali všem, kteří se podíleli na přípravě a organizaci tohoto nezapomenutelného večera. Díky vaší pečlivosti a odhodlání se nám podařilo vytvořit skutečně kouzelnou atmosféru, ve které jsme mohli všichni společně oslavit.

S očekáváním se těšíme na další rok plný úspěchů, výzev a nezapomenutelných momentů. Společně jdeme do roku 2024 s jistotou, že nás čeká další vzrušující kapitola naší společné cesty.

Všechny články

RE/MAX - Efseťáci na RE/MAX Convention 2024

Jsme hrdí, že jsme se jako celý tým Realitní kanceláře RE/MAX Centrum Ostrava, která je součástí Field force projektů EFSETE, zúčastnili významného setkání RE/MAX realitní rodiny v České republice tzv – RE/MAX Convention 2024 Česká republika. Tato každoroční akce je jedinečnou příležitostí, kde se setkávají všichni RE/MAX makléři a zástupci RE/MAX realitních kanceláří z celé České republiky, aby společně oslavili úspěchy uplynulého roku 2023. Nejenže...

VODAFONE - ocenění naší práce

Zúčastnili jsme se vyhodnocení výkonů partnerských společností Vodafone za první fiskální pololetí 23/24. A znovu jsme byli úspěšní. S Vodafonem spolupracujeme v Retailu, v Business sektoru i v Telesalesu a níže uvádíme výčet ocenění…

The best Business Advisor 1HFY23/2

The best Sales Representative 1HFY23/24

a pozor...

The best Retail team 2QFY23/24


Našemu významnému partnerovi Vodafone děkujeme za ocenění naší práce v posledních kvartálech Oceněným kolegům a...

SAZKA v olomoucké Šantovce

Tak a převzali a znovuotevřeli jsme již 3. pobočku/kiosek společnosti SAZKA! Tentokrát v olomoucké Šantovce. Jedná se o super další krok v rámci našich retailových aktivit. Děkujeme společnosti SAZKA za důvěru a celému našemu EFSETE Retail týmu za další kus skvělé práce!

A Vy si k nám klidně přijďte vsadit třeba oblíbenou sportku!

Pěkný den. EFSETE Tým.