Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


20.1.2020

Novoroční EFSETE RED party 2020

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Jak nejlépe přivítat nový rok? No přece novoročním večírkem! :-) Minulý rok jsme zjistili, že vítat nový rok je ještě příjemnější, než se loučit s rokem starým a proto jsme si i letos užili parádní novoroční večírek! Nesl se ve znamení červené…něco RED měl každý a oslav 10. výročí založení firmy. Venuše v Ostravě-Hrabůvce byla planetou naší novoroční oslavy, kterou nás provázel a celý večer skvěle bavil moderátor Evropy 2 Nasty, do víru zpěvu a tance nás přivedla známá skupina Poetika a užili jsme si také vystoupení našich nadaných kolegů. Již tradičně se na pódiu sešli všichni naši Hero 2019 za jednotlivé projekty a připomněli jsme si také všechny, kteří to s EFSETE táhnout již více jak 5 let!  

A protože EFSETE pomáhá tam, kde je potřeba, přivítali jsme také hosta z Azylového domu Debora, kterému byl předán darovací šek pro maminky s dětmi.

Nechybělo dobré jídlo, pití, krásný patrový narozeninový dort a všudypřítomná skvělá nálada!

Velké poděkování patří všem těm, kteří nám umožnili si úžasnou novoroční party užít až do ranním hodin! :-)


Jaké to bylo se podívejte na náš YouTube kanál : http://bit.ly/YOUTUBE_EFSETE

Všechny články

SAZKA v olomoucké Šantovce

Tak a převzali a znovuotevřeli jsme již 3. pobočku/kiosek společnosti SAZKA!

Tentokrát v olomoucké Šantovce.

Jedná se o super další krok v rámci našich retailových aktivit.

Děkujeme společnosti SAZKA za důvěru a celému našemu EFSETE Retail týmu za další kus skvělé práce!

A Vy si k nám klidně přijďte vsadit třeba oblíbenou sportku!

Pěkný den. EFSETE Tým.

15.3.2023

Vodafone Road Show 2023

Jedna část naší EFSETE a zároveň Vodafone crew na ostravské části Vodafone Road Show v rámci MISE za lepší zákaznickou spokojenost zákazníků Vodafone.


Bylo to moc fajn a přínosné být ve správný čas na správném místě!

Díky Vodafone!


Novoroční EFSETE BLACK & WHITE party

Máme za sebou skvělý BLACK & WHITE novoroční večírek, který se konal 13.1.2023 v restauraci Zaječský vinný sklep. Sešlo se nás více než 150 a byli jsme rádi, že jsme se po dlouhém covidovém období mohli neformálně setkat a probrat i nepracovní věci. Vyhlásili a ocenili jsme také nejlepší kolegy za rok 2022 z jednotlivých vertikál RETAIL, TELESALES, FIELD FORCE a také z našeho provozního týmu a připomněli si znovu naše kolegy, které jsme během roku ocenili za...