Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


3.12.2018

Otevíráme NOVÉ CALL CENTRUM!!

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Co se týká call centra, tak ani tady nezahálíme. Po tvrdé dřině jsme se rozhodli, že otevřeme další call centrum a tentokrát v Karviné.

Trvalo to dlouho, ale povedlo se.. A na konci roku 2018 jsme ho skutečně otevřeli. Stálo nás to pracovní víkendy, kdy jsme montovali nábytek, uklízeli, vybírali květiny a dělali vše proto, aby se naši noví kolegové v novém prostředí cítili výborně. Tohle bylo pro nás prioritou číslo jedna ????. Řekli bychom, že se nám to vážně povedlo.

Pokud jsi z Ostravy a nebo z Karviné a chceš se přidat do našeho týmu skvělých kolegů z call centra, tak neváhej a napiš na email: info@efsete.cz.

Teď už jenom makat na tom, ať jde vše tak, jak má. A že my makat umíme!


Všechny články

SAZKA v olomoucké Šantovce

Tak a převzali a znovuotevřeli jsme již 3. pobočku/kiosek společnosti SAZKA!

Tentokrát v olomoucké Šantovce.

Jedná se o super další krok v rámci našich retailových aktivit.

Děkujeme společnosti SAZKA za důvěru a celému našemu EFSETE Retail týmu za další kus skvělé práce!

A Vy si k nám klidně přijďte vsadit třeba oblíbenou sportku!

Pěkný den. EFSETE Tým.

15.3.2023

Vodafone Road Show 2023

Jedna část naší EFSETE a zároveň Vodafone crew na ostravské části Vodafone Road Show v rámci MISE za lepší zákaznickou spokojenost zákazníků Vodafone.


Bylo to moc fajn a přínosné být ve správný čas na správném místě!

Díky Vodafone!


Novoroční EFSETE BLACK & WHITE party

Máme za sebou skvělý BLACK & WHITE novoroční večírek, který se konal 13.1.2023 v restauraci Zaječský vinný sklep. Sešlo se nás více než 150 a byli jsme rádi, že jsme se po dlouhém covidovém období mohli neformálně setkat a probrat i nepracovní věci. Vyhlásili a ocenili jsme také nejlepší kolegy za rok 2022 z jednotlivých vertikál RETAIL, TELESALES, FIELD FORCE a také z našeho provozního týmu a připomněli si znovu naše kolegy, které jsme během roku ocenili za...