Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


3.12.2018

Otevíráme NOVÉ CALL CENTRUM!!

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Co se týká call centra, tak ani tady nezahálíme. Po tvrdé dřině jsme se rozhodli, že otevřeme další call centrum a tentokrát v Karviné.

Trvalo to dlouho, ale povedlo se.. A na konci roku 2018 jsme ho skutečně otevřeli. Stálo nás to pracovní víkendy, kdy jsme montovali nábytek, uklízeli, vybírali květiny a dělali vše proto, aby se naši noví kolegové v novém prostředí cítili výborně. Tohle bylo pro nás prioritou číslo jedna ????. Řekli bychom, že se nám to vážně povedlo.

Pokud jsi z Ostravy a nebo z Karviné a chceš se přidat do našeho týmu skvělých kolegů z call centra, tak neváhej a napiš na email: info@efsete.cz.

Teď už jenom makat na tom, ať jde vše tak, jak má. A že my makat umíme!


Všechny články

EFSETE přeje příjemné Vánoce a úspěšný rok 2021

Letošní rok byl pro nás všechny obrovskou zkouškou. Nikdo neměl šanci se na tuto dobu připravit, museli jsme jít do všeho po hlavě a jen doufat, že naše rozhodnutí budou správná. Nemyslíme jen nás, ale na všechny, kterých se tato doba dotkla.

A tak chceme popřát všem našim obchodním partnerům, zaměstnancům, spolupracovníkům a také vám všem, kteří nás například sledujete na sociálních sítích nebo si prohlížíte naše webové stránky.

Vám všem přejeme, abych...

MerXu – na call centru máme nový projekt

Rok 2020 si pro nás připravil jednu výzvu za druhou a my jsme rádi, že se nám podařilo navázat na call centru novou spolupráci se společností MerXu.

Tento nás nový ,,kolega‘‘ je prodejní platformou pro společnosti z regionu střední a východní Evropy působící v sektoru B2B, jak pro malé a střední podniky, tak pro velké subjekty. Platforma merXu je zabezpečeným obchodním prostředím, které spojuje prověřené kupce i prodejce a umožňuje jim provádět transakce...

NEXARS x EFSETE

Stali jsme se partnerem společnosti NEXARS. A pomáháme s prodejem a distribucí nového PREVENTIVNÍHO ZDRAVOTNÍHO ZAMĚSTNANECKÉHO PROGRAMU pro firmy a organizace.

Program, který na základě výsledků ve společnosti Škoda Auto (na 34 tisíc zaměstnancích), přináší:
pomoc s ochranou zaměstnanců před akutním respiračním onemocněním
a pak následně…
REÁLNÉ SNÍŽENÍ PRACOVNÍ NESCHOPNOSTI a
REÁLNÉ FINANČNÍ ÚSPORY

V dnešní době, kdy je potřeba zajistit...