Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


24.7.2018

Otevření nové pobočky EFSETE Reality

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Určitě jste zaznamenali, že rok 2018 byl pro nás plný změn, nových začátků a my to opravdu chytili poctivě do svých rukou a nezaháleli. O pár příspěvků výše jste se mohli dozvědět, že jsme otevřeli nové call centrum a to také nebylo vše. Jak jistě víte spolupracujeme s realitní společností české spořitelny a jednu kancelář máme v Ostravě. A jelikož máme rádi výzvy, tak jsme otevřeli již druhou naši pobočku a tentokrát ve Frýdku-Místku. Najdete nás na adrese J.V.Sládka 2191, Frýdek-Místek :-).

Auta máme naleštěné, okna umyté a kolegové jsou připravení na návštěvy a nové spolupráce.

Potřebujete prodat, pronajmout nebo jen poradit? Přijďte nás navštívit těšíme se na Vás!!Všechny články

EFSETE přeje příjemné Vánoce a úspěšný rok 2021

Letošní rok byl pro nás všechny obrovskou zkouškou. Nikdo neměl šanci se na tuto dobu připravit, museli jsme jít do všeho po hlavě a jen doufat, že naše rozhodnutí budou správná. Nemyslíme jen nás, ale na všechny, kterých se tato doba dotkla.

A tak chceme popřát všem našim obchodním partnerům, zaměstnancům, spolupracovníkům a také vám všem, kteří nás například sledujete na sociálních sítích nebo si prohlížíte naše webové stránky.

Vám všem přejeme, abych...

MerXu – na call centru máme nový projekt

Rok 2020 si pro nás připravil jednu výzvu za druhou a my jsme rádi, že se nám podařilo navázat na call centru novou spolupráci se společností MerXu.

Tento nás nový ,,kolega‘‘ je prodejní platformou pro společnosti z regionu střední a východní Evropy působící v sektoru B2B, jak pro malé a střední podniky, tak pro velké subjekty. Platforma merXu je zabezpečeným obchodním prostředím, které spojuje prověřené kupce i prodejce a umožňuje jim provádět transakce...

NEXARS x EFSETE

Stali jsme se partnerem společnosti NEXARS. A pomáháme s prodejem a distribucí nového PREVENTIVNÍHO ZDRAVOTNÍHO ZAMĚSTNANECKÉHO PROGRAMU pro firmy a organizace.

Program, který na základě výsledků ve společnosti Škoda Auto (na 34 tisíc zaměstnancích), přináší:
pomoc s ochranou zaměstnanců před akutním respiračním onemocněním
a pak následně…
REÁLNÉ SNÍŽENÍ PRACOVNÍ NESCHOPNOSTI a
REÁLNÉ FINANČNÍ ÚSPORY

V dnešní době, kdy je potřeba zajistit...