Pharma

Outsourcing marketingu a přímého prodeje ve farmacii

Farmaceutický trh je specifický obrovským počtem klientů, konkurentů, trhů a subtrhů. U lékařů vnímáme stále silnou prioritu v předepisování léků psaných na předpis, nicméně vidíme, že stále více nabývá na významu i komunikace směrem k volně prodejným léčivům, doplňkům stravy a zdravotnickým prostředkům. Z hlediska lékáren se hlavní prodejní kanál přesunuje od léků psaných na předpis, směrem k volně prodejným léčivým přípravkům,doplňkům stravy a zdravotnickým prostředkům. Výsledný prodejní mix, jak směrem k lékařům, tak k lékárnám, vytvořený na základě kvalitního produktu, by tedy měl zcela jistě obsahovat efektivní Sales force, spolupráci s nezávislými i řetězcovými lékárnami, spolupráci s distributory, ale také marketingovou různorodost. Citlivé nastavení synergií mezi těmito atributy je skutečná alchymie...


V rámci projektu EFSETE Pharma zastupujeme farmaceutické firmy a jejich produkty v oblasti aktivit prodeje, zákaznické péče a marketingu. Uvedené aktivity vykonáváme především prostřednictvím týmů odborných farmaceutických reprezentantů, kteří jsou silně motivováni k maximálnímu plnění stanovených cílů, procházejí náročným školením a koučingem a jsou vybavení těmi nejmodernějšími informačními technologiemi.

Vedením projektu je vždy pověřen pouze profesionál s mnohaletými zkušenostmi z oblasti vedení týmů farmaceutických reprezentantů a znalostí marketingu. Jak farmaceutičtí reprezentanti, tak vedoucí projektu mají k dispozici EFSETE Back Office a EFSETE Call Centrum. Našim klientům jsme tedy schopni nabídnout skutečně komplexní služby. 

Více informací naleznete na webových stránkách www.efsetepharma.cz.

Naši partneři

img1
CARUN PHARMACYCARUN PHARMACY

CARUN PHARMACY je výhradně českou výrobní a obchodní společností, nabízející široký sortiment prověřených, odborně připravených produktů z konopí. Zárukou kvality je také stálost kvalitní české suroviny a přírodních bio pěstovaných ingrediencí. V současné době je jediným českým výrobcem, který vyrábí zdravotnický prostředek z konopí botanického druhu: Cannabis sativa. Díky účinným cannabinoidům je působení mnohonásobně intenzivnější než u běžně dostupných kosmetických přípravků.

img1
VEGALL PharmaVEGALL Pharma

Společnost VEGALL Pharma s.r.o. úspěšně spolupracuje od roku 1998 s výrobcem doplňků stravy se včelími produkty SANAMED z Rakouska. Rok 1998 je tedy rokem, kdy se doplněk stravy SARAPIS začal objevovat v českých lékárnách. V současnosti je preparátů se jménem SARAPIS již několik a patří mezi nejoblíbenější a nejprodávanější preparáty pro ženy a nově také i pro muže. Specialisté společnosti VEGALL Pharma ve spolupráci s rakouskými a českými lékaři pečlivě vybírají a vytváří nové přípravky, které uvádí na trh. Preparáty procházejí náročnými testy kvality, vlastností a původu složek, které u svých přípravků společnost VEGALL Pharma vyžaduje. Produkty s logem společnosti VEGALL Pharma s.r.o. již roky pomáhají ženám a mužům a jsou ověřenou zárukou kvality, bezpečnosti.

img1
SynCareSynCare

Profesionální česká biokosmetika a dermokosmetika pro lékárny, lékaře, kosmetické salony a další profesionály v péči o pleť, tělo a vlasy. Společnost Syncare Plus, s.r.o. sídlí v Brně, kde také vyrábí pleťovou kosmetiku, tělovou kosmetiku, make-upy, přípravky proti vráskám, kosmetiku pro muže, kosmetiku pro masáž, aromaterapii, depilaci. Dále nabízíme SPF ochranné přípravky při opalování, šampony, včetně šamponu proti lupům, a tělová mýdla, antiperspiranty a deodoranty, kosmetiku proti pigmentovým skvrnám, akné, jizvám, striím, proti citlivé pleti a proti rozšířeným cévkám. Česká kosmetika SynCare je vhodná také pro péči o pokožku se sklonem k lupénce, ekzémům a dermatitidám. SynCare má dále ve svém portfoliu přípravky pro výživu vlasů, nehtů, kůže a doplňky stravy při sklonu k akné a pro podporu hubnutí a omezení nadváhy. Nabízí také přístroje pro diagnostiku a typizaci pleti, zdravotnické přístroje, ultrazvukovou špachtli a galvanickou žehličku.

img1
SilvanolsSilvanols

Silvanols je lotyšská Green Pharma společnost, která již více než 20 let vyrábí přírodní doplňky stravy, zdravotnické prostředky i volně prodejné léky za účelem dodání léčivé síly přírody blíže k lidem po celém světě.
Silvanols neustále vyvíjí inovativní produkty v Lotyšsku, které je považováno za jedno z nejčistších prostředí na světě. Výsadou těchto výrobků jsou pouze čistě přírodní ingredience při zachování jejich cenných, léčivých vlastností. Produkty firmy Sílvanols často používají šťávy z lesních plodů, které jsou známy kouzelnou, příjemnou chutí a jsou populární zpracováním ve formě balzámů a sirupů.

img1
TraumaPet® AgTraumaPet® Ag

Výrobková řada TraumaPet® Ag využívá nanotechnologicky připravených produktů pro zlepšení kvality života našich čtyřnohých mazlíčků a napomáhá při řešení jejich nepříjemných zdravotních stavů, které nás mnohdy trápí více než ty naše. Veterinární prostředky TraumaPet® Ag obsahují kromě osvědčených složek, které napomáhají hojení a minimalizují nepříjemné komplikace, také stříbro, jehož účinky jsou známé už po staletí.

img1
VAN-TEC MEDICALVAN-TEC MEDICAL

Společnost VAN-TEC MEDICAL s.r.o. se zabývá prodejem kvalitních a inovativních lékařských technologií uznávaných po celém světě. Aktuálně se zaměřuje na produkty americké značky Kubtec, která je předním vývojářem a dodavatelem digitálních rentgenových systémů pro nemocnice, patologické, soudní a vědecko-výzkumné ústavy. Společnost Kubtec jako první obohatila systém DICOM o vkládání poznámek, uživatelsky nenáročný software těchto produktů je schopen odesílat více snímků najednou do systému PACS jediným kliknutím. Jako první rovněž nabídli dotykovou obrazovku s kalibrovaným měrným systémem a snímky s rozlišením 16 bitů. Kubtec staví na vysoké kvalitě, dbá na komfort vyšetřujících a vyšetřovaných a zároveň se zavazuje k minimalizaci vlivu na životní prostředí.