Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


1.10.2020

RE/MAX CENTRUM Ostrava

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

I u nás se dějí změny. Jedna spolupráce skončila a další začala. Svět realit pro nás není žádná novinka. Jistě dobře víte, že jsme spolupracovali s realitní společností České spořitelny. Tuto spolupráci jsme ukončili a pomalu začali oslavovat spolupráci novou. Otevřeli jsme pro klienty nové RE/MAX centrum Ostrava. Náš tým zůstává stejný a skutečně u nás naleznete odborníky. Jak makléře 1. a 2. stupně, tak je vám k dispozici také ředitel kanceláře Artur Wojnarowský.

Nové začátky, nová spolupráce, stejný tým, stejné kanceláře. Podívejte se na naše webové stránky https://www.remax-centrum.cz/.

Naše kancelář nelze přehlédnout. Sami usoudíte, že jsme minimálně více vidět. Najdete nás na adrese Porážková 3339/46, 70200, Ostrava.

Těšíme se na Vás!

EFSETE RE/MAX Centrum tým!

Všechny články

SAZKA v olomoucké Šantovce

Tak a převzali a znovuotevřeli jsme již 3. pobočku/kiosek společnosti SAZKA!

Tentokrát v olomoucké Šantovce.

Jedná se o super další krok v rámci našich retailových aktivit.

Děkujeme společnosti SAZKA za důvěru a celému našemu EFSETE Retail týmu za další kus skvělé práce!

A Vy si k nám klidně přijďte vsadit třeba oblíbenou sportku!

Pěkný den. EFSETE Tým.

15.3.2023

Vodafone Road Show 2023

Jedna část naší EFSETE a zároveň Vodafone crew na ostravské části Vodafone Road Show v rámci MISE za lepší zákaznickou spokojenost zákazníků Vodafone.


Bylo to moc fajn a přínosné být ve správný čas na správném místě!

Díky Vodafone!


Novoroční EFSETE BLACK & WHITE party

Máme za sebou skvělý BLACK & WHITE novoroční večírek, který se konal 13.1.2023 v restauraci Zaječský vinný sklep. Sešlo se nás více než 150 a byli jsme rádi, že jsme se po dlouhém covidovém období mohli neformálně setkat a probrat i nepracovní věci. Vyhlásili a ocenili jsme také nejlepší kolegy za rok 2022 z jednotlivých vertikál RETAIL, TELESALES, FIELD FORCE a také z našeho provozního týmu a připomněli si znovu naše kolegy, které jsme během roku ocenili za...