Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


1.10.2020

RE/MAX CENTRUM Ostrava

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

I u nás se dějí změny. Jedna spolupráce skončila a další začala. Svět realit pro nás není žádná novinka. Jistě dobře víte, že jsme spolupracovali s realitní společností České spořitelny. Tuto spolupráci jsme ukončili a pomalu začali oslavovat spolupráci novou. Otevřeli jsme pro klienty nové RE/MAX centrum Ostrava. Náš tým zůstává stejný a skutečně u nás naleznete odborníky. Jak makléře 1. a 2. stupně, tak je vám k dispozici také ředitel kanceláře Artur Wojnarowský.

Nové začátky, nová spolupráce, stejný tým, stejné kanceláře. Podívejte se na naše webové stránky RE/MAX Centrum | Reality RE/MAX (remax-czech.cz).

Naše kancelář nelze přehlédnout. Sami usoudíte, že jsme minimálně více vidět. Najdete nás na adrese Roháčova 3339/5, 70200, Ostrava.

Těšíme se na Vás!

Všechny články

EFSETE přeje příjemné Vánoce a úspěšný rok 2021

Letošní rok byl pro nás všechny obrovskou zkouškou. Nikdo neměl šanci se na tuto dobu připravit, museli jsme jít do všeho po hlavě a jen doufat, že naše rozhodnutí budou správná. Nemyslíme jen nás, ale na všechny, kterých se tato doba dotkla.

A tak chceme popřát všem našim obchodním partnerům, zaměstnancům, spolupracovníkům a také vám všem, kteří nás například sledujete na sociálních sítích nebo si prohlížíte naše webové stránky.

Vám všem přejeme, abych...

MerXu – na call centru máme nový projekt

Rok 2020 si pro nás připravil jednu výzvu za druhou a my jsme rádi, že se nám podařilo navázat na call centru novou spolupráci se společností MerXu.

Tento nás nový ,,kolega‘‘ je prodejní platformou pro společnosti z regionu střední a východní Evropy působící v sektoru B2B, jak pro malé a střední podniky, tak pro velké subjekty. Platforma merXu je zabezpečeným obchodním prostředím, které spojuje prověřené kupce i prodejce a umožňuje jim provádět transakce...

NEXARS x EFSETE

Stali jsme se partnerem společnosti NEXARS. A pomáháme s prodejem a distribucí nového PREVENTIVNÍHO ZDRAVOTNÍHO ZAMĚSTNANECKÉHO PROGRAMU pro firmy a organizace.

Program, který na základě výsledků ve společnosti Škoda Auto (na 34 tisíc zaměstnancích), přináší:
pomoc s ochranou zaměstnanců před akutním respiračním onemocněním
a pak následně…
REÁLNÉ SNÍŽENÍ PRACOVNÍ NESCHOPNOSTI a
REÁLNÉ FINANČNÍ ÚSPORY

V dnešní době, kdy je potřeba zajistit...