Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


15.6.2020

Rekonstruujeme firemní centrálu

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Od 1.6. jsme celá firma na jednom patře! Pustili jsme se do rozsáhlé rekonstrukce a stěhování jelikož jsme chtěli být všichni pospolu a nemuseli tak chodit mezi patry.

Ovšem pozor, toto nebyla jediná změna. Změnami prošlo opravdu kompletně celé naše zázemí. Při vstupu Vás uvítá naše usměvavá kolegyně na recepci, nově máme také na porady další zasedačky, dále druhou kuchyňku, tentokrát ve velmi oblíbeném stylu Provance. Pro odpočinek novou Relax zónu, kde si naši lidé mohou mezi prací buďto poslechnout v houpacích křeslech uklidňující hudbu nebo třeba zahrát pro zábavu oblíbenou hru Mikádo ve větším provedení ????. Jsme si také vědomi, že pro odpočinek je důležitý čerstvý vzduch a pro nás úplnou novinkou je střešní terasa s lehátky.

Protože velkou část všedního dne trávíme v práci, je důležité se v těchto místech cítit příjemně komfortně a my tak věříme, že touto rekonstrukcí se nám to alespoň trošku podařilo.

Všechny články

Ostravská "vlajková" Vodafone prodejna pod EFSETE

Zdravíme Vás z naší prodejny Vodafone ve Forum Nová Karolina Ostrava, která nově od 1.4.2021 patří do naší sítě prodejen.

Zkušený tým profesionálů hned první měsíc dokázal dosáhnou na nejlepší výsledky od začátku roku 2021.

Velká pochvala a těšíme se na další prodejní růst spojen s postcovidovém znovuotevřením všech obchodů v obchodních centrech, konečně!


EFSETE Tým

Hypoteční vlna také v EFSETE

Mezi naše partnery, se kterými spolupracujeme v rámci salesové vertikály FIELD FORCE a projektu EFSETE Reality – RE/MAX Centrum, patří také společnost GEPARD FINANCE jeden z největších zprostředkovatelů hypoték v ČR.

Právě ukončený 1. kvartál roku 2021 byl našim nejúspěšnějším kvartálem za celou dobu spolupráce. V ČR se za Q1 2021 zrealizovaly hypotéky za téměř 100 miliard korun a jsme moc rádi, že náš hypoteční tým se na tom také podílel. „Svezli“ jsme...

TELESALES - CALL CENTRUM stále na HOME OFFICE!

Všude prázdno…. nikdo, nikde, ale přitom naše vertikála TELESALES jede na plné pecky.

Jak to?

V našich call centrech v Karviné a Ostravě jsme stále a již téměř rok kompletně na Home Office. Díky našemu skvělému IT oddělení v čele s Jiřím Kuchařem a moderním technologiím řídíme celé Call Centra a provoz vzdáleně.

Ale věříme, že se situace brzo změní a se všemi našimi kolegy se opět potkáme v našich krásných kancelářích.


EFSETE Tým