Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


15.6.2020

Rekonstruujeme firemní centrálu

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Od 1.6. jsme celá firma na jednom patře! Pustili jsme se do rozsáhlé rekonstrukce a stěhování jelikož jsme chtěli být všichni pospolu a nemuseli tak chodit mezi patry.

Ovšem pozor, toto nebyla jediná změna. Změnami prošlo opravdu kompletně celé naše zázemí. Při vstupu Vás uvítá naše usměvavá kolegyně na recepci, nově máme také na porady další zasedačky, dále druhou kuchyňku, tentokrát ve velmi oblíbeném stylu Provance. Pro odpočinek novou Relax zónu, kde si naši lidé mohou mezi prací buďto poslechnout v houpacích křeslech uklidňující hudbu nebo třeba zahrát pro zábavu oblíbenou hru Mikádo ve větším provedení ????. Jsme si také vědomi, že pro odpočinek je důležitý čerstvý vzduch a pro nás úplnou novinkou je střešní terasa s lehátky.

Protože velkou část všedního dne trávíme v práci, je důležité se v těchto místech cítit příjemně komfortně a my tak věříme, že touto rekonstrukcí se nám to alespoň trošku podařilo.

Všechny články

Outsourcing a krize

Outsourcing již dlouho patří k „nástrojům“ pro optimalizaci podnikání. Jeho strategickou hodnotu nejvíce oceníme, když se potýkáme s problémy, jak udržet firmu nad vodou v čase bouřlivého podnikatelského prostředí, tedy například i v období krize.


Outsourcing a krize

K překonání krize jsou outsourcingové společnosti ideálními partnery. Zvládají práci zaměstnanců na plný úvazek v rámci flexibilních opatření a pomáhají zvyšovat efektivitu. Mohou také...

MDŽ 2022 v EFSETE

Ani tento rok jsme si nenechali ujít svátek MDŽ.

Milé dámy, kolegyně, jsme moc rádi, že Vás v EFSETE máme ????????????????

Více fotek naleznete na našem facebooku... https://www.facebook.com/photo/?fbid=3125046974441234&set=pcb.3125047567774508

EFSETE v roce 2021

✅Jak se nám dařilo v roce 2021? ✅Kolik práce jsme udělali? ✅Čeho jsme dosáhli? ✅Jak moc jsme pomáhali našim partnerům plnit jejich cíle?

Klidně se mrkněte..... https://www.youtube.com/shorts/XYLLE5GUioY