Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


15.6.2020

Rekonstruujeme firemní centrálu

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Od 1.6. jsme celá firma na jednom patře! Pustili jsme se do rozsáhlé rekonstrukce a stěhování jelikož jsme chtěli být všichni pospolu a nemuseli tak chodit mezi patry.

Ovšem pozor, toto nebyla jediná změna. Změnami prošlo opravdu kompletně celé naše zázemí. Při vstupu Vás uvítá naše usměvavá kolegyně na recepci, nově máme také na porady další zasedačky, dále druhou kuchyňku, tentokrát ve velmi oblíbeném stylu Provance. Pro odpočinek novou Relax zónu, kde si naši lidé mohou mezi prací buďto poslechnout v houpacích křeslech uklidňující hudbu nebo třeba zahrát pro zábavu oblíbenou hru Mikádo ve větším provedení ????. Jsme si také vědomi, že pro odpočinek je důležitý čerstvý vzduch a pro nás úplnou novinkou je střešní terasa s lehátky.

Protože velkou část všedního dne trávíme v práci, je důležité se v těchto místech cítit příjemně komfortně a my tak věříme, že touto rekonstrukcí se nám to alespoň trošku podařilo.

Všechny články

EFSETE přeje příjemné Vánoce a úspěšný rok 2021

Letošní rok byl pro nás všechny obrovskou zkouškou. Nikdo neměl šanci se na tuto dobu připravit, museli jsme jít do všeho po hlavě a jen doufat, že naše rozhodnutí budou správná. Nemyslíme jen nás, ale na všechny, kterých se tato doba dotkla.

A tak chceme popřát všem našim obchodním partnerům, zaměstnancům, spolupracovníkům a také vám všem, kteří nás například sledujete na sociálních sítích nebo si prohlížíte naše webové stránky.

Vám všem přejeme, abych...

MerXu – na call centru máme nový projekt

Rok 2020 si pro nás připravil jednu výzvu za druhou a my jsme rádi, že se nám podařilo navázat na call centru novou spolupráci se společností MerXu.

Tento nás nový ,,kolega‘‘ je prodejní platformou pro společnosti z regionu střední a východní Evropy působící v sektoru B2B, jak pro malé a střední podniky, tak pro velké subjekty. Platforma merXu je zabezpečeným obchodním prostředím, které spojuje prověřené kupce i prodejce a umožňuje jim provádět transakce...

NEXARS x EFSETE

Stali jsme se partnerem společnosti NEXARS. A pomáháme s prodejem a distribucí nového PREVENTIVNÍHO ZDRAVOTNÍHO ZAMĚSTNANECKÉHO PROGRAMU pro firmy a organizace.

Program, který na základě výsledků ve společnosti Škoda Auto (na 34 tisíc zaměstnancích), přináší:
pomoc s ochranou zaměstnanců před akutním respiračním onemocněním
a pak následně…
REÁLNÉ SNÍŽENÍ PRACOVNÍ NESCHOPNOSTI a
REÁLNÉ FINANČNÍ ÚSPORY

V dnešní době, kdy je potřeba zajistit...