Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


15.10.2018

S EFSETE na motokárách

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Je u nás už tradicí, že mimo celofiremní vánoční večírek mimo jiné pořádáme v průběhu roku další dvě velké akce.  Jednu letní a druhou na podzim.

Jelikož září je nevyzpytatelné na počasí, byla pro nás jasná volba, že se akce bude konat v uzavřeném prostoru. A vzhledem k tomu, že jsme prodejci, rádi mezi sebou soupeříme nejen v prodejích, motokáry to vyhrály na plné čáře. Sešlo se nás cca 80 a účastnili se i kolegové z dalekých Čech, což nás velmi potěšilo.

Vše bylo perfektně zorganizované, nesmělo chybět dobré jídlo a pití a nám nezbylo už nic jiného, než mezi sebou bojovat o bednu vítězů. Byli jsme opravdu překvapeni, když kolikrát kolegyně řidičky měly lepší časy, než mužská část řidičů ????.

Všichni jsme si to užili a je fajn, že se takhle potkáváme i mimo pracoviště. Je třeba si občas odpočinout od práce a vyčistit si hlavu ????.

Všem děkujeme za vaši účast a těšíme se na příště.


Všechny články

FRUITISIMO a BIO KELÍMKY – Bojujeme za zdravějfší svět

Koukáme na svět skrz ovocné brýle, a když jsme se rozhodovali, jaký obal pro naše drinky použít, ekologické kelímky z kukuřice byly jasnou volbou. Vždyť boj za zdravější svět je přesně to, o co se Fruitisimo stále snaží. Naše kelímky jsou vyrobeny z bioplastu PLA. Vypadají na první pohled stejně jako klasické plastové kelímky, jsou průhledné, pružné a odolné. S ropou však nemají nic společného – hlavní surovinou, ze které se vyrábí je kukuřičný škrob....

EFSETE Hero - Březen 2019

Titul EFSETE Hero za březen 2019 získává Zuzana Dudková, která u nás v EFSETE zastává pozici vedoucí juicebaru Fruitisimo v obchodním centru Breda v Opavě.

Zuzka titul získává za její perfektně odvedenou práci vedoucí provozovny a především za skvělé navýšení tržeb. Meziroční růst v březnu o neuvěřitelných 66% je skutečně SUPER výsledek! Také je důležité zmínit, že se Zuzka maximálně podílela na zatím úspěšném přestěhování našeho Juicebaru. Byla...

Mezinárodní den žen v EFSETE

Jedna z tradic, kterou každý rok dodržujeme a zakládáme si na ni. A to předat květiny našim kolegyním napříč celou firmou k MDŽ. Bez nich bychom z větší části nebyli. V EFSETE nás je cca 140 a ženy tvoří cca 80% celé naší společnosti. Což je opravdu hodně.

Děkujeme, že EFSETE tvoříte, přinášíte skvělou atmosféru a máte neustálý úsměv na tváři :-).