Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


15.10.2018

S EFSETE na motokárách

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Je u nás už tradicí, že mimo celofiremní vánoční večírek mimo jiné pořádáme v průběhu roku další dvě velké akce.  Jednu letní a druhou na podzim.

Jelikož září je nevyzpytatelné na počasí, byla pro nás jasná volba, že se akce bude konat v uzavřeném prostoru. A vzhledem k tomu, že jsme prodejci, rádi mezi sebou soupeříme nejen v prodejích, motokáry to vyhrály na plné čáře. Sešlo se nás cca 80 a účastnili se i kolegové z dalekých Čech, což nás velmi potěšilo.

Vše bylo perfektně zorganizované, nesmělo chybět dobré jídlo a pití a nám nezbylo už nic jiného, než mezi sebou bojovat o bednu vítězů. Byli jsme opravdu překvapeni, když kolikrát kolegyně řidičky měly lepší časy, než mužská část řidičů ????.

Všichni jsme si to užili a je fajn, že se takhle potkáváme i mimo pracoviště. Je třeba si občas odpočinout od práce a vyčistit si hlavu ????.

Všem děkujeme za vaši účast a těšíme se na příště.


Všechny články

Ostravská "vlajková" Vodafone prodejna pod EFSETE

Zdravíme Vás z naší prodejny Vodafone ve Forum Nová Karolina Ostrava, která nově od 1.4.2021 patří do naší sítě prodejen.

Zkušený tým profesionálů hned první měsíc dokázal dosáhnou na nejlepší výsledky od začátku roku 2021.

Velká pochvala a těšíme se na další prodejní růst spojen s postcovidovém znovuotevřením všech obchodů v obchodních centrech, konečně!


EFSETE Tým

Hypoteční vlna také v EFSETE

Mezi naše partnery, se kterými spolupracujeme v rámci salesové vertikály FIELD FORCE a projektu EFSETE Reality – RE/MAX Centrum, patří také společnost GEPARD FINANCE jeden z největších zprostředkovatelů hypoték v ČR.

Právě ukončený 1. kvartál roku 2021 byl našim nejúspěšnějším kvartálem za celou dobu spolupráce. V ČR se za Q1 2021 zrealizovaly hypotéky za téměř 100 miliard korun a jsme moc rádi, že náš hypoteční tým se na tom také podílel. „Svezli“ jsme...

TELESALES - CALL CENTRUM stále na HOME HOFFICE!

Všude prázdno…. nikdo, nikde, ale přitom naše vertikála TELESALES jede na plné pecky.

Jak to?

V našich call centrech v Karviné a Ostravě jsme stále a již téměř rok kompletně na Home Office. Díky našemu skvělému IT oddělení v čele s Jiřím Kuchařem a moderním technologiím řídíme celé Call Centra a provoz vzdáleně.

Ale věříme, že se situace brzo změní a se všemi našimi kolegy se opět potkáme v našich krásných kancelářích.


EFSETE Tým