Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


15.10.2018

S EFSETE na motokárách

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Je u nás už tradicí, že mimo celofiremní vánoční večírek mimo jiné pořádáme v průběhu roku další dvě velké akce.  Jednu letní a druhou na podzim.

Jelikož září je nevyzpytatelné na počasí, byla pro nás jasná volba, že se akce bude konat v uzavřeném prostoru. A vzhledem k tomu, že jsme prodejci, rádi mezi sebou soupeříme nejen v prodejích, motokáry to vyhrály na plné čáře. Sešlo se nás cca 80 a účastnili se i kolegové z dalekých Čech, což nás velmi potěšilo.

Vše bylo perfektně zorganizované, nesmělo chybět dobré jídlo a pití a nám nezbylo už nic jiného, než mezi sebou bojovat o bednu vítězů. Byli jsme opravdu překvapeni, když kolikrát kolegyně řidičky měly lepší časy, než mužská část řidičů ????.

Všichni jsme si to užili a je fajn, že se takhle potkáváme i mimo pracoviště. Je třeba si občas odpočinout od práce a vyčistit si hlavu ????.

Všem děkujeme za vaši účast a těšíme se na příště.


Všechny články

SAZKA v olomoucké Šantovce

Tak a převzali a znovuotevřeli jsme již 3. pobočku/kiosek společnosti SAZKA!

Tentokrát v olomoucké Šantovce.

Jedná se o super další krok v rámci našich retailových aktivit.

Děkujeme společnosti SAZKA za důvěru a celému našemu EFSETE Retail týmu za další kus skvělé práce!

A Vy si k nám klidně přijďte vsadit třeba oblíbenou sportku!

Pěkný den. EFSETE Tým.

15.3.2023

Vodafone Road Show 2023

Jedna část naší EFSETE a zároveň Vodafone crew na ostravské části Vodafone Road Show v rámci MISE za lepší zákaznickou spokojenost zákazníků Vodafone.


Bylo to moc fajn a přínosné být ve správný čas na správném místě!

Díky Vodafone!


Novoroční EFSETE BLACK & WHITE party

Máme za sebou skvělý BLACK & WHITE novoroční večírek, který se konal 13.1.2023 v restauraci Zaječský vinný sklep. Sešlo se nás více než 150 a byli jsme rádi, že jsme se po dlouhém covidovém období mohli neformálně setkat a probrat i nepracovní věci. Vyhlásili a ocenili jsme také nejlepší kolegy za rok 2022 z jednotlivých vertikál RETAIL, TELESALES, FIELD FORCE a také z našeho provozního týmu a připomněli si znovu naše kolegy, které jsme během roku ocenili za...