Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


15.8.2020

SAZKA – startujeme pobočka v Ostravě

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Jsme opravdu moc rádi, že se nám podařilo zahájit novou spolupráci, a to navíc v rámci aktuálně covidem zkoušené vertikály retail. Našim novým partnerem, je společnost SAZKA a.s., pro kterou od srpna 2020 provozujeme první oficiální pobočku v Ostravě, a to v obchodním centrum Avion Shopping park.

Je pro nás velmi důležité pomáhat našim partnerům plnit jejich cíle. Takže jsme nadšeni, že můžeme zvyšovat prodeje a pomáhat plnit sales cíle i společnosti SAZKA. A věříme, že díky našim zkušenostem, k tomu přidáme i skvělou zákaznickou zkušenost.


Děkujeme za důvěru a našemu týmu SAZKA držíme palce!!

Všechny články

Ostravská "vlajková" Vodafone prodejna pod EFSETE

Zdravíme Vás z naší prodejny Vodafone ve Forum Nová Karolina Ostrava, která nově od 1.4.2021 patří do naší sítě prodejen.

Zkušený tým profesionálů hned první měsíc dokázal dosáhnou na nejlepší výsledky od začátku roku 2021.

Velká pochvala a těšíme se na další prodejní růst spojen s postcovidovém znovuotevřením všech obchodů v obchodních centrech, konečně!


EFSETE Tým

Hypoteční vlna také v EFSETE

Mezi naše partnery, se kterými spolupracujeme v rámci salesové vertikály FIELD FORCE a projektu EFSETE Reality – RE/MAX Centrum, patří také společnost GEPARD FINANCE jeden z největších zprostředkovatelů hypoték v ČR.

Právě ukončený 1. kvartál roku 2021 byl našim nejúspěšnějším kvartálem za celou dobu spolupráce. V ČR se za Q1 2021 zrealizovaly hypotéky za téměř 100 miliard korun a jsme moc rádi, že náš hypoteční tým se na tom také podílel. „Svezli“ jsme...

TELESALES - CALL CENTRUM stále na HOME HOFFICE!

Všude prázdno…. nikdo, nikde, ale přitom naše vertikála TELESALES jede na plné pecky.

Jak to?

V našich call centrech v Karviné a Ostravě jsme stále a již téměř rok kompletně na Home Office. Díky našemu skvělému IT oddělení v čele s Jiřím Kuchařem a moderním technologiím řídíme celé Call Centra a provoz vzdáleně.

Ale věříme, že se situace brzo změní a se všemi našimi kolegy se opět potkáme v našich krásných kancelářích.


EFSETE Tým