Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


1.7.2020

SBERBANK – zákaznická linka, start spolupráce

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Tento významný partner pro nás není žádná novinka. Již nějaký čas se Sberbank spolupracujeme, kdy aktivně oslovujeme stávající klienty banky a řešíme CVM aktivity.

Aktuálně jsme tuto spolupráci rozšířili o kompletní zákaznický servis.

K našemu stávajícímu projektu tedy přibyl další tým nových kolegů, kteří pracují na směnný provoz a řeší komplexní služby klientů Sberbanky.

Člověk by řekl, že v této dalo by se říct nepříznivé době, bychom se neměli pouštět do něčeho nového. Ale…Kdo se bojí, nesmí do lesa. Je to pro nás výzva a výzvy, ty my rádi.

Nové tváře, nové zkušenosti…

Well done, kolegové. Držíme palce, ať se Vám daří!

Všechny články

EFSETE přeje příjemné Vánoce a úspěšný rok 2021

Letošní rok byl pro nás všechny obrovskou zkouškou. Nikdo neměl šanci se na tuto dobu připravit, museli jsme jít do všeho po hlavě a jen doufat, že naše rozhodnutí budou správná. Nemyslíme jen nás, ale na všechny, kterých se tato doba dotkla.

A tak chceme popřát všem našim obchodním partnerům, zaměstnancům, spolupracovníkům a také vám všem, kteří nás například sledujete na sociálních sítích nebo si prohlížíte naše webové stránky.

Vám všem přejeme, abych...

MerXu – na call centru máme nový projekt

Rok 2020 si pro nás připravil jednu výzvu za druhou a my jsme rádi, že se nám podařilo navázat na call centru novou spolupráci se společností MerXu.

Tento nás nový ,,kolega‘‘ je prodejní platformou pro společnosti z regionu střední a východní Evropy působící v sektoru B2B, jak pro malé a střední podniky, tak pro velké subjekty. Platforma merXu je zabezpečeným obchodním prostředím, které spojuje prověřené kupce i prodejce a umožňuje jim provádět transakce...

NEXARS x EFSETE

Stali jsme se partnerem společnosti NEXARS. A pomáháme s prodejem a distribucí nového PREVENTIVNÍHO ZDRAVOTNÍHO ZAMĚSTNANECKÉHO PROGRAMU pro firmy a organizace.

Program, který na základě výsledků ve společnosti Škoda Auto (na 34 tisíc zaměstnancích), přináší:
pomoc s ochranou zaměstnanců před akutním respiračním onemocněním
a pak následně…
REÁLNÉ SNÍŽENÍ PRACOVNÍ NESCHOPNOSTI a
REÁLNÉ FINANČNÍ ÚSPORY

V dnešní době, kdy je potřeba zajistit...