Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


13.11.2018

VODAFONE konference 2018

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Není žádným tajemstvím, že Vodafone patří mezi naše největší a nejstabilnější partnery. Také jsme byli rádi, že jsme se mohli jako každý rok účastnit Vodafone konference v Karlových Varech.

Na co jsme ale velmi pyšní, tak že s tímto partnerem spolupracujeme již skoro 10 let. Na tuto počest jsme si také nechali vyrobit speciální trička, protože jak lépe vyjádřit naši radost, vděk a pokoru, než číslo deset hrdě vystavovat :-).

Velké díky patří všem, kteří se v naší firmě na tomto projektu podílí. Ať už to je call centrum, kolegové z prodejen nebo obchodní zástupci.

Děkujeme také Vodafone, protože my jsme připraveni pokořit desítku další!


Všechny články

Outsourcing a krize

Outsourcing již dlouho patří k „nástrojům“ pro optimalizaci podnikání. Jeho strategickou hodnotu nejvíce oceníme, když se potýkáme s problémy, jak udržet firmu nad vodou v čase bouřlivého podnikatelského prostředí, tedy například i v období krize.


Outsourcing a krize

K překonání krize jsou outsourcingové společnosti ideálními partnery. Zvládají práci zaměstnanců na plný úvazek v rámci flexibilních opatření a pomáhají zvyšovat efektivitu. Mohou také...

MDŽ 2022 v EFSETE

Ani tento rok jsme si nenechali ujít svátek MDŽ.

Milé dámy, kolegyně, jsme moc rádi, že Vás v EFSETE máme ????????????????

Více fotek naleznete na našem facebooku... https://www.facebook.com/photo/?fbid=3125046974441234&set=pcb.3125047567774508

EFSETE v roce 2021

✅Jak se nám dařilo v roce 2021? ✅Kolik práce jsme udělali? ✅Čeho jsme dosáhli? ✅Jak moc jsme pomáhali našim partnerům plnit jejich cíle?

Klidně se mrkněte..... https://www.youtube.com/shorts/XYLLE5GUioY