Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


2.1.2019

VODAFONE konference 2018

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Není žádným tajemstvím, že Vodafone patří mezi naše největší a nejstabilnější partnery. Také jsme byli rádi, že jsme se mohli jako každý rok účastnit Vodafone konference v Karlových Varech.

Na co jsme ale velmi pyšní, tak že s tímto partnerem spolupracujeme již skoro 10 let. Na tuto počest jsme si také nechali vyrobit speciální trička, protože jak lépe vyjádřit naši radost, vděk a pokoru, než číslo deset hrdě vystavovat :-).

Velké díky patří všem, kteří se v naší firmě na tomto projektu podílí. Ať už to je call centrum, kolegové z prodejen nebo obchodní zástupci.

Děkujeme také Vodafone, protože my jsme připraveni pokořit desítku další!


Všechny články

FRUITISIMO a BIO KELÍMKY – Bojujeme za zdravějfší svět

Koukáme na svět skrz ovocné brýle, a když jsme se rozhodovali, jaký obal pro naše drinky použít, ekologické kelímky z kukuřice byly jasnou volbou. Vždyť boj za zdravější svět je přesně to, o co se Fruitisimo stále snaží. Naše kelímky jsou vyrobeny z bioplastu PLA. Vypadají na první pohled stejně jako klasické plastové kelímky, jsou průhledné, pružné a odolné. S ropou však nemají nic společného – hlavní surovinou, ze které se vyrábí je kukuřičný škrob....

EFSETE Hero - Březen 2019

Titul EFSETE Hero za březen 2019 získává Zuzana Dudková, která u nás v EFSETE zastává pozici vedoucí juicebaru Fruitisimo v obchodním centru Breda v Opavě.

Zuzka titul získává za její perfektně odvedenou práci vedoucí provozovny a především za skvělé navýšení tržeb. Meziroční růst v březnu o neuvěřitelných 66% je skutečně SUPER výsledek! Také je důležité zmínit, že se Zuzka maximálně podílela na zatím úspěšném přestěhování našeho Juicebaru. Byla...

Mezinárodní den žen v EFSETE

Jedna z tradic, kterou každý rok dodržujeme a zakládáme si na ni. A to předat květiny našim kolegyním napříč celou firmou k MDŽ. Bez nich bychom z větší části nebyli. V EFSETE nás je cca 140 a ženy tvoří cca 80% celé naší společnosti. Což je opravdu hodně.

Děkujeme, že EFSETE tvoříte, přinášíte skvělou atmosféru a máte neustálý úsměv na tváři :-).