Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


1.6.2020

VODAFONE PARTNER ROKU 2019

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Vodafone Partner roku 2019 je každoroční akce, které se velmi rádi pravidelně účastníme.

Jsou zde vyhodnoceny výsledky všech partnerů v segmentu Indirect Business Field za minulý fiskální rok a my máme obrovskou radost, že se naše celoroční práce opět vyplatila a my znovu obhájili bednu vítězů. Je to pro nás krásná odměna.

Ze všech účastníků jsme se umístili na nádherném 3.místě.

Makali jsme skutečně tvrdě. Velké poděkování zaslouží naši Vodafone obchodní zástupci, kolegyně z bezchybného back office týmu a v neposlední řadě vedení projektu.

I v tomto roce budeme pomáhat oddělení Vodafone Business Field plnit jejich prodejní cíle a věříme, že budeme minimálně stejně úspěšní, jako v roce 2019.


Ještě jednou všem patří obrovské poděkování!

Všechny články

Outsourcing a krize

Outsourcing již dlouho patří k „nástrojům“ pro optimalizaci podnikání. Jeho strategickou hodnotu nejvíce oceníme, když se potýkáme s problémy, jak udržet firmu nad vodou v čase bouřlivého podnikatelského prostředí, tedy například i v období krize.


Outsourcing a krize

K překonání krize jsou outsourcingové společnosti ideálními partnery. Zvládají práci zaměstnanců na plný úvazek v rámci flexibilních opatření a pomáhají zvyšovat efektivitu. Mohou také...

MDŽ 2022 v EFSETE

Ani tento rok jsme si nenechali ujít svátek MDŽ.

Milé dámy, kolegyně, jsme moc rádi, že Vás v EFSETE máme ????????????????

Více fotek naleznete na našem facebooku... https://www.facebook.com/photo/?fbid=3125046974441234&set=pcb.3125047567774508

EFSETE v roce 2021

✅Jak se nám dařilo v roce 2021? ✅Kolik práce jsme udělali? ✅Čeho jsme dosáhli? ✅Jak moc jsme pomáhali našim partnerům plnit jejich cíle?

Klidně se mrkněte..... https://www.youtube.com/shorts/XYLLE5GUioY