Aktuality

Zajímají vás novinky ze zákulisí firmy EFSETE? Nebo z oboru přímého prodeje či zákaznické péče? Rádi se s vámi podělíme o nejnovější počiny, projekty, úspěchy a zajímavé informace...


1.6.2020

VODAFONE PARTNER ROKU 2019

Blog

Líbil se Vám článek? Nenechávejte si ho pro sebe.

Tweet

Vodafone Partner roku 2019 je každoroční akce, které se velmi rádi pravidelně účastníme.

Jsou zde vyhodnoceny výsledky všech partnerů v segmentu Indirect Business Field za minulý fiskální rok a my máme obrovskou radost, že se naše celoroční práce opět vyplatila a my znovu obhájili bednu vítězů. Je to pro nás krásná odměna.

Ze všech účastníků jsme se umístili na nádherném 3.místě.

Makali jsme skutečně tvrdě. Velké poděkování zaslouží naši Vodafone obchodní zástupci, kolegyně z bezchybného back office týmu a v neposlední řadě vedení projektu.

I v tomto roce budeme pomáhat oddělení Vodafone Business Field plnit jejich prodejní cíle a věříme, že budeme minimálně stejně úspěšní, jako v roce 2019.


Ještě jednou všem patří obrovské poděkování!

Všechny články

EFSETE přeje příjemné Vánoce a úspěšný rok 2021

Letošní rok byl pro nás všechny obrovskou zkouškou. Nikdo neměl šanci se na tuto dobu připravit, museli jsme jít do všeho po hlavě a jen doufat, že naše rozhodnutí budou správná. Nemyslíme jen nás, ale na všechny, kterých se tato doba dotkla.

A tak chceme popřát všem našim obchodním partnerům, zaměstnancům, spolupracovníkům a také vám všem, kteří nás například sledujete na sociálních sítích nebo si prohlížíte naše webové stránky.

Vám všem přejeme, abych...

MerXu – na call centru máme nový projekt

Rok 2020 si pro nás připravil jednu výzvu za druhou a my jsme rádi, že se nám podařilo navázat na call centru novou spolupráci se společností MerXu.

Tento nás nový ,,kolega‘‘ je prodejní platformou pro společnosti z regionu střední a východní Evropy působící v sektoru B2B, jak pro malé a střední podniky, tak pro velké subjekty. Platforma merXu je zabezpečeným obchodním prostředím, které spojuje prověřené kupce i prodejce a umožňuje jim provádět transakce...

NEXARS x EFSETE

Stali jsme se partnerem společnosti NEXARS. A pomáháme s prodejem a distribucí nového PREVENTIVNÍHO ZDRAVOTNÍHO ZAMĚSTNANECKÉHO PROGRAMU pro firmy a organizace.

Program, který na základě výsledků ve společnosti Škoda Auto (na 34 tisíc zaměstnancích), přináší:
pomoc s ochranou zaměstnanců před akutním respiračním onemocněním
a pak následně…
REÁLNÉ SNÍŽENÍ PRACOVNÍ NESCHOPNOSTI a
REÁLNÉ FINANČNÍ ÚSPORY

V dnešní době, kdy je potřeba zajistit...