Kariéra

Staňte se součástí týmu EFSETE! Stále hledáme schopné kolegy, kteří se nebojí výzev, milují obchod a kontakt se zákazníkem. Vyzkoušejte své štěstí u nás a přidejte se k nám.

Hledáte zajímavé pracovní uplatnění?  Směr Vaší cesty je jen na Vás.

Baví Vás a motivuje klást si vyšší cíle a pracovat na jejich dosažení během svého kariérního růstu? U nás se můžete realizovat! Uplatnit se můžete na pozicích v prodeji jako obchodní zástupci a prodejci na prodejnách, team leadři na call centru, na back office, jako projektoví manažeři a další.

Vzhledem k šíři našich oborových aktivit (telco, energie, pharma, reality a další) je možnost se uplatnit později i v jiných odvětvích než kde jste u nás původně začali pracovat. Třeba také časem zjistíte, že se Vám nedaří např. v prodeji, ale jste schopní a chcete u nás zůstat. V tom případě Vám u nás nabídneme možnost pracovat v jiném oddělení firmy (back office, podpora apod). Příjemné pracovní prostředí a kamarádský kolektiv je benefitem navíc.

Veškeré námi nabízené aktuální pozice naleznete níže. Zaujala Vás některá a chcete se dozvědět více informací? Zašlete mi svůj životopis i s průvodním dopisem na e-mail zuzana.marunicova@efsete.cz a nebo zavolejte na telefonní číslo +420 737 404 894.

Těším se na případné setkání u osobního pohovoru :-).

Zuzana Maruničová - personalistka

Aktuálně volné pozice

SPECIALISTA/KA NA NEMOVITOSTI - REALITNÍ MAKLÉŘ/KA RE/MAX CENTRUM - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ

Realitní společnost je součástí  RE/MAX jedničky na trhu nemovitostí na světě. Zajišťujeme realitní služby pro developerské projekty i jednotlivce. Pomáhejte s námi plnit lidem sny o bydlení, buďte součástí našeho velkého týmu. Nyní je to na vás, udělejte první krok.

Společnost EFSETE s.r.o. je na trhu více jak 12 let aktivní v oblastech prodeje a zákaznické péče. Máme více jak 150 pracovníků a řadíme se mezi největší hráče na trhu.

PERSONALISTA A SPECIALISTA INTERNÍ KOMUNIKACE

Máš čich na lidi a baví Tě komunikace s nimi?

Jsi empatický a proaktivita je Tvé druhé jméno?

Nechceš sedět pouze na jedné židli a zažívat v práci stereotyp?

Sleduješ sociální sítě?

PAK HLEDÁME PRÁVĚ TEBE!!!

SPECIALISTA/KA PRODEJE PRO PRODEJNY VODAFONE – OSTRAVA

Oficiální partner VODAFONE Czech Republic, a.s. – společnost EFSETE s.r.o. čeká na Tebe, nového kolegu, nebo kolegyni na pozici Specialisty prodeje pro prodejny VODAFONE v Ostravě.

Mise EFSETE s.r.o. se kterou jdeme do každého nového dne - „Trvale působit na trhu jako respektovaný a spolehlivý partner v oblasti outcoursingu přímého prodeje a zákaznické péče“.


MARKETINGOVÝ SPECIALISTA - OSTRAVA

EFSETE s.r.o. je na českém trhu aktivní již více než 12 let aktivní v oblastech outsourcingu přímého prodeje a zákaznické péče. Tyto služby poskytujeme našim partnerům ze segmentů telekomunikací, informačních technologií, bankovnictví, finančního poradenství, farmacie, veterinární medicíny, energetiky, realit, a dalších.


Aktuálně posilujeme náš tým a hledáme parťáka nebo parťačku na pozici: MARKETINGOVÝ SPECIALISTA!

Máš reálné zkušenosti s ONLINE MARKETINGEM - správou sociálních sítí, správou webu , tvorbou článků SEO, PPC a vyznáš se ve Facebook business manageru?  Máš reálné zkušenosti s ONLINE MARKETINGEM - správou sociálních sítí, správou webu a tvorbou článků (SEO)? Pracuješ rád/a se slovy, vyvoláváš emoce? Chceš budovat nové oddělení v moderní, otevřené a zavedené firmě? Hledáme pracovitého, učenlivého a spolehlivého kolegu/kolegyni.

Pojď s námi realizovat své nápady - právě teď to potřebujeme rozjet NAPLNO!


OBCHODNÍK ICT VODAFONE - CELÁ ČR

Oficiální partner VODAFONE Czech Republic, a.s. – společnost EFSETE s.r.o. hledá do svého týmu kolegu/kolegyni.

Baví tě komunikovat s lidmi?
Máš obchodního ducha a umíš věci dotahovat do konce?
Rád si organizuješ svůj čas?
Pokud tvé odpovědi zní ano, tak na tuto pozici hledáme přesně TEBE!
Neváhej ani minutu a ozvi se nám!

FARMACEUTICKÝ REPREZENTANT - ZÁPADNÍ, SEVERNÍ A VÝCHODNÍ ČECHY + PRAHA

EFSETE Pharma zastupuje úspěšné farmaceutické společnosti v oblasti prodeje jejich přípravků a následné zákaznické péče. Zajišťujeme dosažení stanovených cílů, prodejních plánů a marketingových strategií u lékářů a v lékárnách po celé ČR. EFSETE Pharma je jednou z divizí společnosti EFSETE s.r.o., která je na českém trhu již více než 12 let aktivní v oblastech prodeje a zákaznické péče.

Pro náš tým hledáme vhodného/nou kandidáta/ku na pozici: 

FARMACEUTICKÝ REPREZENTANT - ZÁPADNÍ, SEVERNÍ A VÝCHODNÍ ČECHY + PRAHA

Více o nás na našich stránkách https://efsetepharm

FARMACEUTICKÝ REPREZENTANT - MORAVA

EFSETE Pharma zastupuje úspěšné farmaceutické společnosti v oblasti prodeje jejich přípravků a následné zákaznické péče. Zajišťujeme dosažení stanovených cílů, prodejních plánů a marketingových strategií u lékařů a v lékárnách po celé ČR.

EFSETE Pharma je jednou z divizí společnosti EFSETE s.r.o., která je na českém trhu již více než 12 let aktivní v oblastech prodeje a zákaznické péče. Pro náš tým hledáme vhodného kandidáta na pozici:

FARMACEUTICKÝ REPREZENTANT - MORAVA

Více o nás na našich stránkách https://efsetepharma.cz

BUSINESS DEVELOPMENT MANAŽER REALITNÍ KANCELÁŘE RE/MAX CENTRUM OSTRAVA

Na regionálním realitním trhu jsme poměrně mladou, ale již výkonnou realitní kanceláři se skvělým týmem, silným a inspirujícím zázemím značek a společností RE/MAX (reality) a EFSETE (sales). A máme jasný cíl se dále rozvíjet a posilovat své postavení. Proto do svých řad hledáme kolegu/kolegyni, který nám s tímto záměrem významně pomůže. Hledáme Business Development Manažera!!!


A PROČ K NÁM?

Jsme realitka se silnými brandy za zády

Skvělé pracovní prostředí

Nejlepší realitní vzdělávání na trhu

Fér a přátelský management společnosti

Výborné finanční ohodnocení

Velmi různorodá a variabilní práce která má smysl

SPOLUPRÁCE NA CALL CENTRU V OSTRAVĚ - NEJEDNÁ SE O PRODEJ!!! - OZP

Již více než 12 let jsme nejsilnější a nejstabilnější partner VODAFONE v České republice, a proto rozšiřujeme náš tým call centra v Ostravě!

Mise EFSETE s.r.o. se kterou jdeme do každého nového dne - „Trvale působit na trhu jako respektovaný a spolehlivý partner v oblasti outcoursingu přímého prodeje a zákaznické péče“.