Kariéra

Staňte se součástí týmu EFSETE! Stále hledáme schopné kolegy, kteří se nebojí výzev, milují obchod a kontakt se zákazníkem. Vyzkoušejte své štěstí u nás a přidejte se k nám.

Hledáte zajímavé pracovní uplatnění?  Směr Vaší cesty je jen na Vás.

Baví Vás a motivuje klást si vyšší cíle a pracovat na jejich dosažení během svého kariérního růstu? U nás se můžete realizovat! Uplatnit se můžete na pozicích v prodeji jako obchodní zástupci a prodejci na prodejnách, team leadři na call centru, na back office, jako projektoví manažeři a další.

Vzhledem k šíři našich oborových aktivit (telco, energie, pharma, reality a další) je možnost se uplatnit později i v jiných odvětvích než kde jste u nás původně začali pracovat. Třeba také časem zjistíte, že se Vám nedaří např. v prodeji, ale jste schopní a chcete u nás zůstat. V tom případě Vám u nás nabídneme možnost pracovat v jiném oddělení firmy (back office, podpora apod). Příjemné pracovní prostředí a kamarádský kolektiv je benefitem navíc.

Veškeré námi nabízené aktuální pozice naleznete níže. Zaujala Vás některá a chcete se dozvědět více informací? Zašlete mi svůj životopis i s průvodním dopisem na e-mail ales.bonk@efsete.cz a nebo zavolejte na telefonní číslo +420 773 792 208.

Těším se na případné setkání u osobního pohovoru :-).

Aleš Bonk - personalista.

Aktuálně volné pozice

REALITNÍ MAKLÉŘ/KA RE/MAX CENTRUM - MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ

Realitní společnost je součástí  RE/MAX jedničky na trhu nemovitostí na světě. Zajišťujeme realitní služby pro developerské projekty i jednotlivce. Pomáhejte s námi plnit lidem sny o bydlení, buďte součástí našeho velkého týmu. Nyní je to na vás, udělejte první krok.

Společnost EFSETE s.r.o. je na trhu více jak 12 let aktivní v oblastech prodeje a zákaznické péče. Máme více jak 150 pracovníků a řadíme se mezi největší hráče na trhu.

SPECIALISTA/KA PRODEJE PRO PRODEJNU VODAFONE OSTRAVA

Oficiální partner VODAFONE Czech Republic, a.s. – společnost EFSETE s.r.o. čeká na Tebe, nového kolegu, nebo kolegyni na pozici Specialisty prodeje pro prodejny VODAFONE v Ostravě (Nová Karolina, Avion shop. park, Třebovice).

Mise EFSETE s.r.o. se kterou jdeme do každého nového dne - „Trvale působit na trhu jako respektovaný a spolehlivý partner v oblasti outsourcingu přímého prodeje a zákaznické péče“.


OBCHODNÍK VODAFONE - CELÁ ČR

Oficiální partner VODAFONE Czech Republic, a.s. – společnost EFSETE s.r.o. hledá do svého týmu kolegu/kolegyni.

Baví tě komunikovat s lidmi?
Máš obchodního ducha a umíš věci dotahovat do konce?
Rád si organizuješ svůj čas?
Pokud tvé odpovědi zní ano, tak na tuto pozici hledáme přesně TEBE!
Neváhej ani minutu a ozvi se nám!

MARKETINGOVÝ SPECIALISTA - OSTRAVA

EFSETE s.r.o. je na českém trhu aktivní již více než 13 let aktivní v oblastech outsourcingu přímého prodeje a zákaznické péče. Tyto služby poskytujeme našim partnerům ze segmentů telekomunikací, informačních technologií, bankovnictví, finančního poradenství, farmacie, veterinární medicíny, energetiky, realit, a dalších.


Aktuálně posilujeme náš tým a hledáme parťáka nebo parťačku na pozici: MARKETINGOVÝ SPECIALISTA!

Máš reálné zkušenosti s ONLINE MARKETINGEM - správou sociálních sítí, správou webu , tvorbou článků SEO, PPC a vyznáš se ve Facebook business manageru?  Máš reálné zkušenosti s ONLINE MARKETINGEM - správou sociálních sítí, správou webu a tvorbou článků (SEO)? Pracuješ rád/a se slovy, vyvoláváš emoce? Chceš budovat nové oddělení v moderní, otevřené a zavedené firmě? Hledáme pracovitého, učenlivého a spolehlivého kolegu/kolegyni.

Pojď s námi realizovat své nápady - právě teď to potřebujeme rozjet NAPLNO!


OBSLUHA KONTAKTNÍHO MÍSTA SAZKA - GLOBUS A GALERIE ŠANTOVKA OLOMOUC

Hledáme usměvavé kolegy pro náš stánek SAZKA v  Hypermarketu Globus a Galerii Šantovka v Olomouci , kde budete obsluhovat zákazníky - prodej loterie, losů a ostatního sortimentu. Součástí práce je i provádění reportu pro vedení. Chceme od tebe samostatnost, odpovědnost a komunikativní dovednosti na vysoké úrovni. Brigáda je vhodná pro studenty i ženy na MD a RD.

Životopisy zasílejte přímo na email: andrea.halaskova@efsete.cz

TELEFONNÍ OPERÁTOR CALL CENTRA V OSTRAVĚ - PRÁCE PRO OSOBY ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÉ!!!

Rozšiřujeme náš tým v Ostravě a na pozici Telefonního operátora chráněné dílny hledáme právě Tebe! Pojď s námi budovat nejlepší tým!   Mise EFSETE s.r.o. se kterou jdeme do každého nového dne - „Trvale působit na trhu jako respektovaný a spolehlivý partner v oblasti outsourcingu přímého prodeje a zákaznické péče“.

TELEFONNÍ OPERÁTOR CALL CENTRA V KARVINÉ - PRÁCE PRO OSOBY ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÉ!!!

Rozšiřujeme náš tým v Karviné a na pozici Telefonního operátora chráněné dílny hledáme právě Tebe! Pojď s námi budovat nejlepší tým!   Mise EFSETE s.r.o. se kterou jdeme do každého nového dne - „Trvale působit na trhu jako respektovaný a spolehlivý partner v oblasti outsourcingu přímého prodeje a zákaznické péče“.

SPOLUPRACUJ S VODAFONE – ODDĚLENÍ RETENCE

Již více než 13 let jsme nejsilnější a nejstabilnější partner VODAFONE v České republice, a proto rozšiřujeme náš tým v Ostravě!   Na pozici Telefonního operátora v oddělení retence hledáme právě Tebe. Pojď s námi budovat nejlepší tým!Mise EFSETE s.r.o. se kterou jdeme do každého nového dne - „Trvale působit na trhu jako respektovaný a spolehlivý partner v oblasti outsourcingu přímého prodeje a zákaznické péče“.