Kariéra

Staňte se součástí týmu EFSETE! Stále hledáme schopné kolegy, kteří se nebojí výzev, milují obchod a kontakt se zákazníkem. Vyzkoušejte své štěstí u nás a přidejte se k nám.

Hledáte zajímavé pracovní uplatnění? Pracovní kariéru lze začít u nás již během školy brigádou v juice baru nebo na Call Centru. Směr Vaší cesty je jen na Vás.

Baví Vás a motivuje klást si vyšší cíle a pracovat na jejich dosažení během svého kariérního růstu? U nás se můžete realizovat! Uplatnit se můžete na pozicích v prodeji jako obchodní zástupci a prodejci na prodejnách, Team leadři, na Call Centru, na Back Office, jako projektoví manažeři a další.

Vzhledem k šíři našich oborových aktivit (telco, energie, pharma a další) je možnost se uplatnit později i v jiných odvětvích než kde jste u nás původně začali pracovat. Třeba také časem zjistíte, že se Vám nedaří např. v prodeji, ale jste schopní a chcete u nás zůstat. V tom případě Vám u nás nabídneme možnost pracovat v jiných oddělení firmy (Back Office, podpora apod).Příjemné pracovní prostředí a kamarádský kolektiv je benefitem navíc.

Veškeré námi nabízené aktuální pozice naleznete níže. Zaujala Vás některá a chcete se dozvědět více informací? Zašlete mi svůj životopis i s průvodním dopisem na e-mail nela.adamkova@efsete.cz a nebo zavolejte na telefonní číslo +420 733 145 937.

Těším se na případné setkání u osobního pohovoru :-).

Nela Adámková - personalistka

Aktuálně volné pozice

Asistent(ka) Back Office

EFSETE s.r.o. je na českém trhu aktivní již více než 10 let v oblastech prodeje a zákaznické péče. Tyto služby poskytujeme našim partnerům ze segmentů telekomunikací, informačních technologií, bankovnictví, finančního poradenství, farmacie, energetiky, realit, gastronomie a dalších.

Naše mise, se kterou jdeme do každého nového dne je: „Trvale působit na trhu jako respektovaný a spolehlivý partner v oblasti outsourcingu přímého prodeje a péče o zákazníky“.

Aktuálně posilujeme náš tým a hledáme parťáka nebo parťačku na pozici: Asistent(ka) Back Office

Obchodník pro firemní zákazníky Vodafone (Business Advisor) - Moravskoslezský kraj

Jste nadšencem do mobilních telefonů, datových mobilních aplikací, nových technologií a dalších moderních technických vychytávek? Baví Vás komunikovat s lidmi? Máte zkušenosti s prodejem a máte obchodního ducha? Chcete se stát důležitým článkem silné nadnárodní společnosti? Jste soutěživí a rádi zdoláváte výzvy? Chcete být odměňováni za to, co firmě přinesete? Přidejte se k Vodafone!

Partner Vodafone Czech Republic a.s. - společnost EFSETE s.r.o. - držitel 2.místa v ocenění Partner roku 2016 Vodafone Czech Republic a.s. hledá spolupracovníky na pozici Obchodník pro firemní zákazníky Vodafone - Moravskoslezský kraj.

Obchodník/ice s nemovitostmi - Ostrava

Realitní společnosti je součástí finanční skupiny České spořitelny. Zajišťujeme realitní služby pro developerské projekty i jednotlivce. Pomáhejte s námi plnit lidem sny o bydlení, buďte součástí našeho velkého týmu. Nyní je to na vás, udělejte první krok.

Společnost EFSETE s.r.o. je na trhu více jak 8 let aktivní v oblastech prodeje a zákaznické péče. Máme více jak 150 pracovníků a řadíme se mezi největší hráče na trhu.

Personalista a Specialista komunikace

Máš čich na lidi a baví Tě komunikace s nimi?

Jsi empatický a proaktivita je Tvé druhé jméno?

Nechceš sedět pouze na jedné židli a zažívat v práci stereotyp?

Sleduješ sociální sítě?

PAK HLEDÁME PRÁVĚ TEBE!!!

Specialista Marketingu

EFSETE s.r.o. je na českém trhu aktivní již více než 10 let v oblastech prodeje a zákaznické péče. Tyto služby poskytujeme našim partnerům ze segmentů telekomunikací, informačních technologií, bankovnictví, finančního poradenství, farmacie, energetiky, realit, gastronomie a dalších.

Naše mise, se kterou jdeme do každého nového dne je: „Trvale působit na trhu jako respektovaný a spolehlivý partner v oblasti outsourcingu přímého prodeje a péče o zákazníky“.

Aktuálně posilujeme náš tým a hledáme parťáka nebo parťačku na pozici: Specialista Marketingu!

Jsi nadšený markeťák nebo markeťačka a hledáš kreativní práci? Ovládáš sociální sítě a máš plnou hlavu trefných popisů a cool textů, když je potřeba? Chceš působit v odvětví, které má skutečně smysl a oslovuje tisíce lidí?

Pojď s námi realizovat své nápady - právě teď to potřebujeme rozjet NAPLNO!

Barman(ka) - pobočka Fruitisimo (Ostrava - Avion Shopping Park) na DPP

Do naší zaběhnuté provozovny Fruitisimo v obchodním centru hledáme šikovné brigádnice a brigádníky.
Jsi komunikativní, usměvavý a dlouhá fronta nedočkavých zákazníků tě nikdy neodradí???
Pak Tě chceme!

Do textu nám napiš, zda máš zájem o místo výkonu práce Ostrava - Avion Shopping Park.


Pracujte v Call Centru..Jsme jiní, jsme EFSETE

Baví Vás komunikovat, prodávat nebo pečovat o zákazníky?

Jste pro tuto pozici jako stvoření a chcete do práce chodit za penězi a pohodovou atmosférou?

Přidejte se k nám, jsme Call Centrum, jsme EFSETE!!


Obchodník pro firemní zákazníky VODAFONE (Havirov, Trinec, Opava, Novy Jicin, Karvina)

Chcete pracovat u největšího Vodafone Partnera?
Chcete být součástí efektivního a stabilního týmu?
Chcete být za svoji práci nadstandartně hodnoceni?
Chcete služební automobil i k soukromému využití?
 

Junior Manager prodejen Vodafone - Moravskoslezský kraj

Oficiální partner Vodafone Czech Republic, a.s. – společnost EFSETE s.r.o. čeká na Vás, nového kolegu na pozici Junior Manager prodejen Vodafone.

Mise EFSETE s.r.o. se kterou jdeme do každého nového dne - „Trvale působit na trhu jako respektovaný a spolehlivý partner v oblasti outcoursingu přímého prodeje a zákaznické péče“ CEO Petr Gajdušek

Jste energickým a pozitivním člověkem, výborným prodejcem nebo vedete prodejní tým a baví Vás předávat Vaše know-how? Chcete být odměňován/a podle Vašeho prodejního výkonu, výkonu Vašich svěřenců a nebojíte se dynamického a progresivního pracovního prostředí? Rád/a předáváte zkušenosti a baví Vás zdokonalovat se v prodejních dovednostech? Neváhejte a přidejte se k našemu Vodafone týmu na Severní Moravě. Na pozici Junior Managera hledáme právě Vás. Pojďte s námi budovat nejlepší prodejní tým v regionu!