Kariéra

Staňte se součástí týmu EFSETE! Stále hledáme schopné kolegy, kteří se nebojí výzev, milují obchod a kontakt se zákazníkem. Vyzkoušejte své štěstí u nás a přidejte se k nám.

Hledáte zajímavé pracovní uplatnění? Pracovní kariéru lze začít u nás již během školy brigádou v juice baru nebo na Call Centru. Směr Vaší cesty je jen na Vás.

Baví Vás a motivuje klást si vyšší cíle a pracovat na jejich dosažení během svého kariérního růstu? U nás se můžete realizovat! Uplatnit se můžete na pozicích v prodeji jako obchodní zástupci a prodejci na prodejnách, Team leadři, na Call Centru, na Back Office, jako projektoví manažeři a další.

Vzhledem k šíři našich oborových aktivit (telco, energie, pharma a další) je možnost se uplatnit později i v jiných odvětvích než kde jste u nás původně začali pracovat. Třeba také časem zjistíte, že se Vám nedaří např. v prodeji, ale jste schopní a chcete u nás zůstat. V tom případě Vám u nás nabídneme možnost pracovat v jiných oddělení firmy (Back Office, podpora apod).Příjemné pracovní prostředí a kamarádský kolektiv je benefitem navíc.

Veškeré námi nabízené aktuální pozice naleznete níže. Zaujala Vás některá a chcete se dozvědět více informací? Zašlete mi svůj životopis i s průvodním dopisem na e-mail nela.adamkova@efsete.cz a nebo zavolejte na telefonní číslo +420 733 145 937.

Těším se na případné setkání u osobního pohovoru :-).

Nela Adámková - personalistka

Aktuálně volné pozice

Obchodník pro firemní zákazníky Vodafone (Business Advisor) - Moravskoslezský kraj

Jste nadšencem do mobilních telefonů, datových mobilních aplikací, nových technologií a dalších moderních technických vychytávek? Baví Vás komunikovat s lidmi? Máte zkušenosti s prodejem a máte obchodního ducha? Chcete se stát důležitým článkem silné nadnárodní společnosti? Jste soutěživí a rádi zdoláváte výzvy? Chcete být odměňováni za to, co firmě přinesete? Přidejte se k Vodafone!

Partner Vodafone Czech Republic a.s. - společnost EFSETE s.r.o. - držitel 2.místa v ocenění Partner roku 2016 Vodafone Czech Republic a.s. hledá spolupracovníky na pozici Obchodník pro firemní zákazníky Vodafone - Moravskoslezský kraj.

Obchodník/ice s nemovitostmi - Ostrava

Realitní společnosti je součástí finanční skupiny České spořitelny. Zajišťujeme realitní služby pro developerské projekty i jednotlivce. Pomáhejte s námi plnit lidem sny o bydlení, buďte součástí našeho velkého týmu. Nyní je to na vás, udělejte první krok.

Společnost EFSETE s.r.o. je na trhu více jak 8 let aktivní v oblastech prodeje a zákaznické péče. Máme více jak 150 pracovníků a řadíme se mezi největší hráče na trhu.

Personalista a Specialista komunikace

Máš čich na lidi a baví Tě komunikace s nimi?

Jsi empatický a proaktivita je Tvé druhé jméno?

Nechceš sedět pouze na jedné židli a zažívat v práci stereotyp?

Sleduješ sociální sítě?

PAK HLEDÁME PRÁVĚ TEBE!!!

Specialista/ka prodeje pro prodejnu Vodafone – Karviná

Baví Tě komunikovat, prodávat nebo pečovat o zákazníky?

Jsi pro tuto pozici jako stvořen a chceš do práce chodit za penězi a pohodovou atmosférou? 

Přidejte se k nám!Specialista/ka prodeje pro prodejnu Vodafone – Ostrava - Třebovice

Oficiální partner Vodafone Czech Republic, a.s. – společnost EFSETE s.r.o. čeká na Tebe, nového kolegu, nebo kolegyni na pozici Specialisty prodeje pro prodejnu Vodafone v Ostravě-Třebovicích.

Mise EFSETE s.r.o. se kterou jdeme do každého nového dne - „Trvale působit na trhu jako respektovaný a spolehlivý partner v oblasti outcoursingu přímého prodeje a zákaznické péče“


Specialista Marketingu

EFSETE s.r.o. je na českém trhu aktivní již více než 10 let v oblastech prodeje a zákaznické péče. Tyto služby poskytujeme našim partnerům ze segmentů telekomunikací, informačních technologií, bankovnictví, finančního poradenství, farmacie, energetiky, realit, gastronomie a dalších.

Naše mise, se kterou jdeme do každého nového dne je: „Trvale působit na trhu jako respektovaný a spolehlivý partner v oblasti outsourcingu přímého prodeje a péče o zákazníky“.

Aktuálně posilujeme náš tým a hledáme parťáka nebo parťačku na pozici: Specialista Marketingu!

Jsi nadšený markeťák nebo markeťačka a hledáš kreativní práci? Ovládáš sociální sítě a máš plnou hlavu trefných popisů a cool textů, když je potřeba? Chceš působit v odvětví, které má skutečně smysl a oslovuje tisíce lidí?

Pojď s námi realizovat své nápady - právě teď to potřebujeme rozjet NAPLNO!

Obchodník cool zdravého projektu „Fresh point“

Aktuálně hledáme nového parťáka či parťačku na pozici obchodníka pro spolupráci na cool zdravém projektu našeho nového partnera, který spojil čerstvé a zdravé jídlo s moderními technologiemi v jednu úžasnou službu!

Baví Tě komunikovat s lidmi? Máš obchodního ducha a zkušenosti s prodejem? Dotahuješ věci do konce? Chceš prodávat něco, co má smysl, nemá na českém trhu konkurenci, a navíc skutečně pomáhá lidem? A k tomu jsi i milovníkem zdravého stravování a moderních technologií?

Slyšíme 5x ano? Pak hledáme právě TEBE! Neváhej ani minutu a ozvi se nám!

Barman(ka) - pobočka Fruitisimo (Ostrava - Avion Shopping Park) na DPP

Do naší zaběhnuté provozovny Fruitisimo v obchodním centru hledáme šikovné brigádnice a brigádníky.
Jsi komunikativní, usměvavý a dlouhá fronta nedočkavých zákazníků tě nikdy neodradí???
Pak Tě chceme!

Do textu nám napiš, zda máš zájem o místo výkonu práce Ostrava - Avion Shopping Park.


Pracujte v Call Centru..Jsme jiní, jsme EFSETE

Baví Vás komunikovat, prodávat nebo pečovat o zákazníky?

Jste pro tuto pozici jako stvoření a chcete do práce chodit za penězi a pohodovou atmosférou?

Přidejte se k nám, jsme Call Centrum, jsme EFSETE!!


Obchodník pro firemní zákazníky VODAFONE (Havirov, Trinec, Opava, Novy Jicin, Karvina)

Chcete pracovat u největšího Vodafone Partnera?
Chcete být součástí efektivního a stabilního týmu?
Chcete být za svoji práci nadstandartně hodnoceni?
Chcete služební automobil i k soukromému využití?