Call Centrum

Profesionální telesales, telemarketing a zákaznická péče

Aktivní telemarketing, prodej po telefonu, domlouvání schůzek obchodním zástupcům, vymáhání pohledávek, průzkumy spokojenosti, zákaznické linky...Nejen tyto služby poskytujeme našim klientům z různých oborů podnikání, aby se mohli více věnovat svému "core businessu"...


V rámci projektu EFSETE Call Centrum již řadu let spolupracujeme s našimi partnery/klienty z řad firem z různých oborů jako jsou například telekomunikace, informační technologie, bankovnictví, finanční poradenství, pojišťovnictví, energetika, reality a dalšími. Pokrýváme díky tomu veškeré oblasti outsorcingu telesalesu a telemarketingu. Naše služby jsou tak založené na reálných zkušenostech z dlouhodobých projektů s partnery působících v různých oblastech trhu. Našim klientům poskytujeme profesionální, kreativní, maximálně efektivní a individuální řešení založené na našich zkušenostech a jejich požadavků a potřeb. Naším cílem je, aby se naši klienti mohli více soustředit na podstatu svého podnikání.

Více informací naleznete na webových stránkách www.e-cc.cz.

Naši partneři

img1
RaiffeisenbankRaiffeisenbank

Raiffeisenbank nabízí široké spektrum bankovních služeb soukromé i firemní klientele. Na českém trhu působí již od roku 1993. Klienty obsluhuje v síti 130 poboček a klientských center, poskytuje rovněž služby specializovaných hypotečních center, osobních, firemních a podnikatelských poradců. Podle celkových aktiv je pátou největší bankou na českém trhu.
Banka se zaměřuje především na náročnější klientelu, která má zájem o vysokou kvalitu služeb, aktivní správu svých financí a profesionální poradenství. 

img1
VodafoneVodafone

Vodafone Czech Republic a.s. je partnerská síť Vodafone Group Plc, jenž je přední mobilní telekomunikační společností, s významnou přítomností v 31 zemích na pěti kontinentech a v přibližně 40 partnerských sítích po celém světě. Hlavním posláním společnosti Vodafone CZ vždy bylo poskytovat svým zákazníkům nejlepší zákaznickou zkušenost.

img1
CARUN PHARMACYCARUN PHARMACY

CARUN PHARMACY je výhradně českou výrobní a obchodní společností, nabízející široký sortiment prověřených, odborně připravených produktů z konopí. Zárukou kvality je také stálost kvalitní české suroviny a přírodních bio pěstovaných ingrediencí. V současné době je jediným českým výrobcem, který vyrábí zdravotnický prostředek z konopí botanického druhu: Cannabis sativa. Díky účinným cannabinoidům je působení mnohonásobně intenzivnější než u běžně dostupných kosmetických přípravků.

img1
MNDMND

Moravské naftové doly, MND a.s. je největší těžební společnost ropy a plynu v České republice, člen silné investiční skupiny KKCG. Působí nejen na území České republiky, ale v daších zemích světa. Od začátku roku 2014 nabízí českým domácnostem zemní plyn a nyní nově i elektřinu. Nabídka domácnostem je výhodná nejen cenou, ale i podmínkami.

img1
Moneta Money BankMoneta Money Bank

Společnost GE Money Bank, a.s. působí v České republice pod novým názvem MONETA Money Bank, a. s.  Na českém trhu retailových finančních produktů má zavedenou pozici, dále chce svoje postavení posílit a růst také na hypotečním trhu. Ve službách pro malé a střední podniky, a to zejména v zemědělském sektoru, má za cíl dosáhnout vedoucího postavení.

img1
SABANEROSABANERO

Ostravská marketingová agentura SABANERO s.r.o. realizuje pro zákazníky řadu projektů v oblasti mediální komunikace, tvorby webových stránek, komunikace na sociálních sítích a programování speciálních zakázek.  Callcentrum EFSETE realizuje se společností SABANERO obchodní projekty.

img1
innogyinnogy

Podnikání innogy v Česku stojí na čtyřech hlavních pilířích - dodávkách zemního plynu a elektřiny, distribuci plynu, skladování plynu v podzemních zásobnících a výrobě tepla a elektřiny. Obchodní společnost innogy Energie zajišťuje dodávky zemního plynu a elektřiny. Je největším dodavatelem zemního plynu v České republice. Innogy Energo zajišťuje spolehlivé a bezpečné dodávky zemního plynu prostřednictvím 64 tisíc kilometrů distribučních sítí na území celé České republiky kromě Prahy a jižních Čech. Innogy Gas Storage je největším tuzemským provozovatelem podzemních zásobníků plynu. Teplárenství je hlavní činností innogy Energo, výrobní společnosti skupiny innogy v ČR.

img1
Digi TVDigi TV

DIGI TV je provozovatel satelitního televizního vysílání na českém trhu. Od dubna 2015 je součástí české investiční skupiny LAMA ENERGY GROUP, která dále zákazníkům nabízí levnou elektřinu a plyn prostřednictvím LAMA energy a volání prostřednictvím LAMA mobile. Společnost vznikla v roce 2006 jako součást skupiny RCS & RDS. Satelitní služby DIGI TV jsou dostupné v celé České republice a nabízí také vysílání v HD kvalitě.

img1
ZEBRAZEBRA

ZEBRA BACKUP je služba pro zálohování kritické pracovní stanice a serverů. S touto službou získáváte nejen technologii pro provádění záloh, bezpečné úložiště pro zálohy, ale také odborný a vyškolený personál, který se již léta věnuje problematice zálohování a disaster recovery. Zálohy se ukládají do zabezpečeného úložiště. Volitelně lze doplnit o umístění sekundárního úložiště do některého z vybraných datových center v ČR nebo v zahraničí.

img1
PETISAPETISA

Společnost PETISA, s.r.o. se zabývá především dluhovým poradenstvím a komplexní pomocí klientům, jak fyzickým, tak právnickým osobám, jak se dostat z tzv. dluhové pasti. Spolupracuje smluvně s renomovanými a zkušenými společnostmi, daňovými poradci, auditory, advokátními kancelářemi a vzdělávacími středisky, které klientům vytvářejí mimo jiné i patřičný servis v dané oblasti.