Energy

Přímý prodej a zákaznická péče v energetice

Konkurence na trhu s energiemi je vysoká a marže dodavatelů nízká. A protože je zároveň pro dodavatele energií velmi složité se na trhu výrazně odlišit, stejně jako i v jiných oborech, i zde má opět své místo přímý prodej a zákaznická péče. Vybudování přímých prodejních kanálů, které jsou skutečně efektivní, motivované a nemají jen krátké trvání, je na silně komoditním a konkurenčním trhu skutečnou výzvou...


Hlavním partnerem tohoto projektu je společnost MND a.s. V Ostravě jsme aktuálně otevřeli její zcela nové a moderní Zákaznické centrum, kde prodáváme zemní plyn a elektřinu.  Tyto produkty také nabízíme i firemním zákazníkům prostřednictvím týmu našich akvizičních obchodních zástupců a týmu prodejců na EFSETE Call Centru, kteří  mají k dispozici EFSETE Back Office. Našim klientům tedy poskytujeme skutečně komplexní služby. Kvalita je totiž pro nás vždy na prvním místě.

Naši partneři

img1
MNDMND

MND a.s. je největší českou těžební společností ropy a zemního plynu s dlouhou tradicí. Kromě České republiky působí společnosti skupiny MND v Německu, Gruzii, na Ukrajině, v Polsku a v Ruské federaci. Hlavními činnostmi jsou průzkum a těžba ropy a zemního plynu.