Finance

Přímý prodej a zákaznická péče v oboru financí

 

Naši partneři

img1
Sberbank CZSberbank CZ

 Sberbank CZ (dříve Volksbank CZ) působí na českém trhu od roku 1993. Sberbank CZ je silně zaměřena na retailové, malé, střední a velké firemní klienty. V České republice provozuje 25 poboček a má přes 750 zaměstnanců, kteří obsluhují 120 000 klientů. Sberbank CZ je součástí Sberbank Europe, bankovní skupiny, která je 100 % vlastněna největší ruskou bankou Sberbank Russia. V Evropě působí Sberbank na 8 trzích, provozuje 188 poboček a má 4 000 zaměstnanců. Skupina Sberbank jednou z největších a nejdynamičtěji se rozvíjejících bankovních skupin na světě a obsluhuje více než 102 milionů klientů ve více než 20 zemích po celém světě.

img1
ČSOBČSOB

 Československá obchodní banka, a. s. (ČSOB), působí jako univerzální banka v České republice a je stoprocentní dceřinou belgické společností KBC Bank NV. ČSOB poskytuje své služby všem klientským segmentům, tj. fyzickým osobám, malým a středním podnikům, korporátním a institucionálním klientům. V retailovém bankovnictví v ČR působí Banka pod základními obchodními značkami – ČSOB (pobočky) a Poštovní spořitelna (Finanční centra a obchodní místa České pošty).

img1
GEPARD FINANCEGEPARD FINANCE

Společnost Gepard Finance je specializovaná brokerská firma působící na českém trhu od roku 2003. Hlavní obor činnosti společnosti spočívá v poskytování poradenských služeb v oblasti hypotečních úvěrů, úvěrových a pojišťovacích produktů. V oblasti zprostředkování hypoték se jedná o největšího hypotéčního makléře v ČR.

img1
RaiffeisenbankRaiffeisenbank

Raiffeisenbank nabízí široké spektrum bankovních služeb soukromé i firemní klientele. Na českém trhu působí již od roku 1993. Klienty obsluhuje v síti 130 poboček a klientských center, poskytuje rovněž služby specializovaných hypotečních center, osobních, firemních a podnikatelských poradců. Podle celkových aktiv je pátou největší bankou na českém trhu.
Banka se zaměřuje především na náročnější klientelu, která má zájem o vysokou kvalitu služeb, aktivní správu svých financí a profesionální poradenství. 

img1
Moneta Money BankMoneta Money Bank

Společnost GE Money Bank, a.s. působí v České republice pod novým názvem MONETA Money Bank, a. s.  Na českém trhu retailových finančních produktů má zavedenou pozici, dále chce svoje postavení posílit a růst také na hypotečním trhu. Ve službách pro malé a střední podniky, a to zejména v zemědělském sektoru, má za cíl dosáhnout vedoucího postavení.

img1
PETISAPETISA

Společnost PETISA, s.r.o. se zabývá především dluhovým poradenstvím a komplexní pomocí klientům, jak fyzickým, tak právnickým osobám, jak se dostat z tzv. dluhové pasti. Spolupracuje smluvně s renomovanými a zkušenými společnostmi, daňovými poradci, auditory, advokátními kancelářemi a vzdělávacími středisky, které klientům vytvářejí mimo jiné i patřičný servis v dané oblasti.