Gastro

Outsourcing v oblasti gastra

V oblasti gastronomie probíhá v ČR skutečné obrození. O úspěchu rozhoduje kvalita, inovativní a individuální přístup a zákaznická zkušenost...Ve své podstatě to je ale opět "přímý prodej", který do značné míry rozhoduje o finální míře úspěchu. V případě, že provozovatel nechce působit skutečně jen lokálně, je jednou z variant uvažovat o soustředění se jen na budování opravdu kvalitního produktu a značky, zatímco samotný provoz a tedy "Prodej" s důvěrou ponechat partnerům např. formou franchizingu... 


Hlavním partnerem v Gastru je společnost Fruitisimo Factory, s. r. o., jež je na trhu zastoupena značkou Fruitisimo. Při provozování gastra navazujeme na naše několikaleté zkušenosti s kavárenskou činností, kdy jsme ve speciálním projektu realizovali kavárnu v rámci Vodafone prodejny. S ovocnými bary Fruitisimo aktuálně pokrýváme  oblast severní Moravy.

Naši partneři

img1
FruitisimoFruitisimo

Fruitisimo - nejovocnější bar ve tvém okolí s širokou nabídkou čerstvých fresh džusů, koktejlů, salátů a ovoce a také s nabídkou kvalitní italské kopečkové zmrzliny. Značku Fruitisimo nejlépe vystihuje její slogan LIVE WHAT YOU LOVE, tedy zdravý aktivní životní styl, zábava, úsměv a vášeň pro to, co Fruitisimo dělá. "Milujeme, co děláme, a to poznáte při každé návštěvě“.