Reality

Kompletní portfolio realitních služeb včetně financování transakcí

Svět realit přináší obchodní příležitost vždy, bez ohledu na aktuální ekonomickou situaci. Profesionálně vyškolený realitní makléř je pro klienty jistotou, že realizace jejich transakce dopadne k jejich spokojenosti, včetně všech administrativních a právních úkonů. Ať se jedná o pronájem či prodej bytu, domu, pozemku, inzerci obchodovaného portfolia nemovitostí, vše zajistíme bez zbytečných průtahů.


EFSETE Reality s.r.o. je frančízou realitní společnosti České spořitelny (RSČS), která působí na tuzemském realitním trhu od roku 2002. Pro své klienty zajišťujeme komplexní realitní služby, právní a finanční servis včetně odhadu ceny, zprostředkování hypoték a úvěrů i převod a zápis do katastru nemovitostí. Služby poskytujeme jak jednotlivcům, tak developerům.

Více o této službě naleznete na http://efsetereality.rscs.cz


Naši partneři

img1
RSČSRSČS

RSČS je dceřinou společností České spořitelny. Může se tak opírat o silné zázemí Finanční skupiny České spořitelny, garantující seriózní, odborný a odpovědný přístup. Na pražském realitním trhu RSČS aktivně působí od roku 2002. V letech 2004 až 2007 proběhl rychlý rozvoj aktivit společnosti prostřednictvím franšízových partnerů do regionů České republiky. Díky tomu dnes RSČS může jako jediná bankovní realitní franšízová společnost poskytovat komplexní realitní služby na několika pobočkách po celé České republice.