Telco & ICT

Přímý prodej a zákaznická péče v oboru Telco & ICT

Specifikem přímého prodeje a zákaznické péče v oboru Telco & ICT je především fakt, že zákazník výslednou dodávku vnímá především jako službu, a fyzický produkt je až na druhém místě. Služba je navíc velmi technicky náročná. Spojení prodeje, následné péče a synergie více prodejních kanálů je tedy to, co je základem úspěšného přístupu k zákazníkovi...


Se společností Vodafone již více než 6 let spolupracujeme v oblasti zprostředkování prodeje celého portfolia produktů. Zprostředkováváme prodej a odbornou zákaznickou péči pro nefiremní i firemní zákazníky společnosti Vodafone Czech Republic, a.s. prostřednictvím zkušených týmů konzultantů na značkových prodejnách Vodafone, prostřednictvím odborných týmů prodejců na našem Call Centru a prostřednictvím týmů našich akvizičních a retenčních obchodních zástupců.

Naši partneři

img1
VodafoneVodafone

Vodafone Czech Republic a.s. je partnerská síť Vodafone Group Plc, jenž je přední mobilní telekomunikační společností, s významnou přítomností v 31 zemích na pěti kontinentech a v přibližně 40 partnerských sítích po celém světě. Hlavním posláním společnosti Vodafone CZ vždy bylo poskytovat svým zákazníkům nejlepší zákaznickou zkušenost.