Energy

Přímý prodej a zákaznická péče v energetice

Konkurence na trhu s energiemi je vysoká a marže dodavatelů nízká. A protože je zároveň pro dodavatele energií velmi složité se na trhu výrazně odlišit, stejně jako i v jiných oborech, i zde má opět své místo přímý prodej a zákaznická péče. Vybudování přímých prodejních kanálů, které jsou skutečně efektivní, motivované a nemají jen krátké trvání, je na silně komoditním a konkurenčním trhu skutečnou výzvou...Reference

img1
MNDMND

Moravské naftové doly, MND a.s. je největší těžební společnost ropy a plynu v České republice, člen silné investiční skupiny KKCG. Působí nejen na území České republiky, ale i v dalších zemích světa (např. v Německu, Gruzii, na Ukrajině, v Polsku a v Ruské federaci). Od začátku roku 2014 nabízí českým domácnostem zemní plyn a nyní i elektřinu. Nabídka domácnostem je výhodná nejen cenou, ale i podmínkami. MND a.s. je největší českou těžební společností ropy a zemního plynu s dlouhou tradicí.

img1
ČEZČEZ

Skupina ČEZ patří mezi nejvýznamnější ekonomické subjekty v České republice a působí dále v zemích západní, střední a jihovýchodní Evropy. Hlavni předmět podnikání tvoří výroba, distribuce, obchod a prodej v oblasti elektřiny a tepla; obchod a prodej v oblasti zemního plynu; poskytování komplexních energetických služeb ze sektoru nové energetiky a těžba uhlí. Skupina ČEZ je jednou z deseti největších energetik v Evropě, má více než 8 milionů zákazníků a přes 32 tisíc zaměstnanců.


img1
innogyinnogy

Společnost innogy zajišťuje dodávky zemního plynu a elektřiny. Přitom v oblasti dodávek plynu je skutečně největší firmou v České republice. Podnikání innogy v Česku stojí na čtyřech hlavních pilířích - dodávkách zemního plynu a elektřiny, distribuci plynu, skladování plynu v podzemních zásobnících a výrobě tepla a elektřiny.

img1
Gas InternationalGas International

Gas International je ryze česká společnost, která je členem silné energetické skupiny Lama Energy Group, která dodává energie (elektřinu i plyn) desítkám tisíc českých domácností.